AD

گرفتن معدنچی در کلش رویال با ترفندهای ساده

0 1,276

گرفتن معدنچی در کلش رویال کمی سخت است زیرا این کارت از دسته ی لجندری ها می باشد. ما نیز در این مقاله آموزشی سایت مجله بازی موبایل ایموجو سعی کرده ایم راه حل های منطقی را برای گرفتن ماینر در کلش رویال به شما بگوییم. ممکن است هزاران روش برای این کار ارائه شود اما بسیاری از آن ها نا کار آمد می باشد.

ما می توانیم به شما هزار راه برای گرفتن معدنچی در کلش رویال بگوییم. اما ممکن است که بیشتر آن ها کمک زیادی به شما نکنند زیرا فقط دو راه اصلی برای گرفتن ماینر در کلش رویال وجود دارد. ما در این پست تصمیم داریم نحوه گرفتن معدنچی در clash royale را به شما بگوییم. برای این کار شما یک استراتژی قوی و اندکی صبر نیاز خواهید داشت.

مدت هاست که نحوه گرفتن معدنچی در کلش رویال برای خیلی از بازیکن ها سوال می باشد. اگر شما هنوز نتوانسته اید کارت معدنچی را بگیرید نگران نباشید، ما روش آن را به شما خواهیم گفت. ماینر یا همان معدنچی یک کارت لجندری می باشد که در بازی کمی سخت به دست می آید. این کارت در آرنا شش به بعد می تواند به دست بیاید. برای استفاده از این کارت در داخل نبرد نیز سه اکسیر از شما کم خواهد شد.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش وصل شدن به سوپرسل آیدی در کلش رویال

ترفندهای گرفتن معدنچی در کلش رویال

-گرفتن معدنچی در کلش رویال از طریق صندوق ها: هر چند تا صندوق بیشتری را که باز می کنید شانس شما را برای گرفتن ماینر در کلش رویال بیشتر می کند. پس اگر شما به دنبال گرفتن معدنچی در clash royale می باشید، بهتر است که همه ی صندوق ها را باز کنید. شما باید هر روز وارد بازی شوید و صندوق های جدید را به دست بیاورید و باز کنید.صندوق های کراون را فراموش نکنید، همه چیز مهم است زیرا شانسی برای گرفتن ماینر در کلش رویال می باشد.

  • گرفتن ماینر در کلش رویال از طریق فروشگاه: اگر شما به آرنا لازم برای این کارت رسیده باشید، می توانید از طریق فروشگاه برای گرفتن ماینر در کلش رویال اقدام کنید. بله شما برای خریدن این کارت به چهل هزار سکه نیاز خواهید داشت که حدود ۱۵ یورو می باشد. اگر شما دو هفته سکه های خود را جمع کنید می توانید این کارت را بخرید. شما تعداد زیادی از این کارت را در فروشگاه خواهید دید.

یک پیشنهاد ویژه ای که برای گرفتن معدنچی در کلش رویال می توانم به شما کنم این می باشد که سعی کنید، در همان سطح لجندری بمانید زیرا شانس شما را برای گرفتن ماینر در کلش رویال  بیشتر خواهد کرد. حتی در فروشگاه نیز شما پیشنهاد های بیشتری را خواهید دید.

اگر می بینید که می خواهید در این زمین لجندری بمانید، پس از ورود چند روز بازی نکنید تا از پیشنهاد های فروشگاه برای گرفتن معدنچی در clash royale استفاده کنید. این ترفندی است که ممکن است کمک خوبی به شما بکند.

گرفتن معدنچی در کلش رویال
گرفتن معدنچی در کلش رویال

مشخصات معدنچی در کلش رویال

سخت بودن گرفتن معدنچی در کلش رویال بی دلیل نیست. این کارت توانایی زیادی دارد، در سطح یک حدود ۱۰۰۰ تا جان دارد، در سطح پنج این عدد به ۱۴۶۰ می رسد. قدرت ضربه ماینر در سطح یک ۱۶۰ می باشد و در سطح پنج این قدرت به ۲۳۳ خواهد رسد. این کارت می تواند مستقیم به سراغ برج ها برود بدون این که دیده شود.

سرعت ضربه زدن این کارت بسیار زیاد است. علاوه بر این چون این کارت به صورت ناگهانی به سمت برج های دشمن می رود می تواند آسیب خوبی را به آن ها بزند و این اتفاق با کمترین هزینه است. همین دلایل گرفتن ماینر در clash royale را ارزشمند کرده است. فقط باید بدانید که قدرت ضربه معدنچی به برج ها کمتر از حالت واقعی می باشد. با این کارت شما می توانید دک خوبی بچینید تا ضربه خوبی بزنید.

گرفتن معدنچی در کلش رویال و استفاده از آن

پس از گرفتن ماینر در کلش رویال بحث بعدی نحوه استفاده از این کارت می باشد که دو روش در این جا ما به شما خواهیم گفت:

۱.استفاده از ماینر به تنهایی و پشتیبانی از آن: برای این که شما بتوانید یک حمله درست انجام دهید، باید از کارت های دیگر برای پشتیبانی از ماینر استفاده کنیم. یکی از پر کاربرد ترین استراتژی ها استفاده از ماینر به همراه venom یا cemetery می باشد که به راحتی بتوانند برج ها را از بین ببرند. با این حال استراتژی استفاده از ماینر به همراه یخ یا fury نیز وجود دارد.

۲.استفاده از ماینر به عنوان پیشرو: با این روش شما کمک زیادی به بقیه نیرو ها در حمله خواهید کرد. کارت های دیگر شما وقتی که برج ها مشغول آسیب زدن به ماینر می باشند می توانند به برج ها برسند. همان طور که می بینید گرفتن معدنچی در کلش رویال واقعا ارزشمند می باشد.

گرفتن ماینر در کلش رویال: دفاع در برابر این کارت

پس از گرفتن معدنچی در clash royale به نظر من بهتر است که روش های دفاع در برابر این کارت را بدانید تا دشمن شما به سادگی نتواند حمله های شما را خنثی کند. استفاده از wizard در برابر این کارت یکی از راه حل های معروف می باشد. یکی دیگر از کارت های مخالف ماینر mosquetera می باشد. پس حواستان به پیشامد های احتمالی باشد.

شما برای ما از گرفتن معدنچی در کلش رویال بنویسید

در این مقاله از مجموعه مقالات سایت ایموجو شما را با چند ترفند گرفتن معدنچی در clash royale آشنا ساختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد و از خواندن آن لذت برده  باشید. اگر دوست دارید با ترفند بازی های اندرویدی بیشتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می کنیم که به بخش ترفند بازی در سایت مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.