AD

ترفندهای برنده شدن در کلش رویال (Clash Royale)

0 7,041

کلش رویال یکی از بازی های کمپانی سوپرسل می باشد که شما باید از برج های خودتان دفاع کنید و برج های دشمن را از بین ببرید، این کار اصلا ساده نیست. شما برای برنده شدن در کلش رویال باید ترفند ها و استراتژی ها را بیاموزید. ما در این مقاله از مجموعه مقالات ترفند بازی سعی کرده ایم که شما را با روش موفق بودن در کلش رویال آشنا سازیم.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای هک کلش رویال سرور اصلی بدون روت

نحوه برنده شدن در بازی کلش رویال

ما در این پست تصمیم داریم با ارائه روش ها و ترفند ها نحوه برنده شدن در کلش رویال را به شما آموزش دهیم، ما سعی می کنیم بهترین استراتژی ها و تاکتیک ها را به شما بگوییم. کلش رویال یکی از بازی های کمپانی سوپرسل می باشد که چند سال بعد از کلش آف کلنز منتشر شده است. این بازی به خاطر گیم پلی اعتیاد آورش توانسته که بسیاری از بازیکن ها را جذب خود بکند.

کلش رویال یک بازی چند نفره آنلاین می باشد که سعی کرده است کاراکتر های مورد علاقه از کلش آف کلنز را در خود جای دهد، برای برنده شدن در کلش رویال شما نیاز نخواهید داشت که ترفند های خاص و سختی را بدانید. فقط دانستن یک سری استراتژی در کلش رویال کافی می باشد. به نظر من کلش رویال مانند بازی شطرنج می باشد و هر حرکت شما باید با فکر باشد به طور مثال اگر شما برج اصلی را قبل از نابود کردن یک برج بیدار کنید، کار شما خیلی سخت تر خواهد شد.

اگر شما به دنبال یک راه برای برنده شدن در کلش رویال می باشید پس به مکان درستی آمده اید. شما در این جا روش موفق بودن در کلش رویال را از طریق روش های متخصص ها، ترفند ها، استراتژی ها و تاکتیک های آن ها یاد خواهید گرفت. شما در این پست دک های پیشنهادی در کلش رویال را خواهید دید تا برای برنده شدن به شما کمک کند.

برنده شدن در کلش رویال: روش ها برای شروع کننده ها

شما از ابتدای بازی باید دک منطقی برای خود درست کنید به گونه ای که ترکیب های شما نباید اکسیر زیادی از شما بگیرد. به طور مثال ممکن است شما کارتی داشته باشید که قوی باشد اما اکسیر زیادی از شما مصرف کند و شما نتوانید از کارت خود با نیرو های دیگر دک پشتیبانی کنید. پس باید حواستان به مقدار مصرفی اکسیر برای استفاده از نیرو ها باید باشد.

اگر حریف شما را تحت فشار قرار می دهد و پی در پی حمله می کند و باعث می شود که شما برج خود را از دست دهید، نیازی نیست که در این شرایط وحشت کنید و فرصت های خود را از دست دهید. کسی که وحشت می کند بازی را باخته است.

زمانی که فقط یک دقیقه از بازی مانده است، نباید همه ی واحد هایتان را به جلو بفرستید. باید به این مساله که برج های شما و برج شاه شما محافظت شده است توجه کنید. وقتی شما همه ی اکسیر هایتان را در یک جهت استفاده کنید ممکن است دشمن از جهت دیگر به شما حمله کند و شما را نابود کند.

یکی از روش های برنده شدن در کلش رویال این است که شما از یک giant استفاده کنید و در پشت آن از نیرو های دیگر استفاده کنید تا از آن محافظت کنند. این کار را تا زمانی که بتوانید برج اول دشمن را نابود کنید باید انجام دهید. پس از آن شما باید صبر و حوصله به خرج بدهید و دفاع کنید تا این که دشمن به شما راه ورود دهد.

برنده شدن در کلش رویال
برنده شدن در کلش رویال

برنده شدن در کلش رویال: انواع دک

کسی که می خواهد وارد کلش رویال شود، ن تنها به تاکتیک های خوب برای برنده شدن در کلش رویال نیاز خواهد داشت بلکه باید یک دک خوب نیز برای خودش بچیند. البته باید این را بدانید که  هیچ دک کاملی در کلش رویال و  تاکتیک مشخص و کاملی وجود ندارد. با این حال برای برنده شدن در کلش رویال باید این دستورالعمل ها را رعایت کنید:

همان طور که در بخش قبل گفته شد نباید از واحد هایی که نیاز به اکسیر زیاد دارند و برای شما گران تمام می شوند استفاده نکنید. البته این درست نیست که فقط از نیرو های ارزان قیمت استفاده کنید و کلید موفقیت تعادل بین این دو واحد ها می باشد.

انگشت شما تاثیر زیادی در برنده شدن در کلش رویال دارد. شما باید از نیرو ها با سرعت بالایی استفاده کنید، زیرا بعضی مواقع زمان استفاده کردن آن ها ممکن است در نابود شدن یا نشدن برج شما توسط نیرو های هوایی و زمینی دشمن بسیار تاثیر بگذارد.

کارت ها باید با سبک بازی شما در کلش رویال تطابق داشته باشند، به طور مثال اگر سبک شما تهاجمی می باشد باید از کارت های تهاجمی استفاده کنید و اگر شما می خواهید برای برنده شدن در کلش رویال از تاکتیک های دفاعی استفاده کنید، بهتر است تا از واحد هایی که تحمل ضربه پذیری بالایی دارند استفاده کنید. با این حال به نظر من شما باید از همه تاکتیک ها استفاده کنید.

باید در مورد متوسط اکسیر مصرفی خودتان برای برنده شدن در کلش رویال بدانید. با این کار شما می فهمید که چقدر زمان باید منتظر بمانید و اگر بتوانید زمان انتظار را کم کنید به راحتی پیشرفت خواهید کرد.

minion horde

یک نمونه از کارت ها minion horde می باشد که به خاطر این که محکم است در بسیاری از دک ها استفاده می شود. زمانی که giant یا giant skeleton می آید این کارت ها دقیقا چیزی می باشند که شما می خواهید.

rage spell

rage spell بسیار خوب و مفید است، به خصوص زمانی که شما از واحد های چند نفره استفاده می کنید. وقتی که یک دسته از گابلین ها به برج نزدیک می شوند، می توانید یکی از این کارت ها در آن جا استفاده کنید تا آن ها برج را در آن جا در زمان کمی نابود کنند.

witch

witch یکی دیگر از کارت های پر طرفدار می باشد. این کارت می تواند به dragon ضربه وارد کند در حالی که skeleton های آن با واحد دیگری درگیر می باشد.

goblin huts

goblin huts یکی دیگر از کارت های خوب بازی می باشد. این کارت زمانی بسیار خوب می شود که حریف مقابل شما هم از آن در داخل دک خود داشته باشد. شما می توانید با استفاده از آن حداقل حمله ای که از یک طرف شده است را خنثی کنید. البته زمانی را باید برای آمدن این کارت روی زمین صبر کنید که این موضوع کمی آزار دهنده می باشد.

baby dragon

baby dragon یک کارت فوق العاده می باشد. به خاطر ضربه زدن گروهی اش یک کارت بسیار کار آمد می باشد که خیلی از کارت ها را با یک ضربه از بین خواهد برد.

rockets

rockets نیز کارت بسیار کار آمدی می باشد. بعضی موقع ها احساس کرده اید که حریف شما فقط می خواهد شما را با گذاشتن ساختمان های دفاعی اذیت کند، خوب این کارتی که می تواند آسیب خوبی به آن ها بزند برای برنده شدن در کلش رویال بسیار مناسب می باشد.

کارت های در اولویت دومی نیز برای این دک وجود دارد که اولی barbarians می باشد که برای حمله کردن استفاده می شود. آن ها سفت هستند و ضربه خوبی می توانند به دشمن وارد کنند. کارت بعدی نیز high level bombers می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید.

برنده شدن در کلش رویال: تاکتیک ها و استراتژی های لازم

اگر شما خواستار برنده شدن در کلش رویال می باشید، هر حرکت شما باید با فکر باشد بازیکنی که کارت هایش را همینطور به زمین حریف می فرستد شانسی برای برنده شدن در کلش رویال نخواهد داشت. بازیکن ها باید در نظر داشته باشند تا چگونه در بازی به پیروزی برسند. در این جا ما سعی کرده ایم چند استراتژی را برای برنده شدن در کلش رویال بیاوریم:

زمانی شروع کنید که اکسیر شما پر شده باشد تا بتوانید از کارت های بیشتری در ترکیب با هم استفاده کنید.

سعی کنید نیرو های قوی تر را در جلو قرار دهید و بقیه نیرو ها را پشت آن بفرستید. برای مثال از یک giant در جلو و از یک bomber در عقب استفاده کنید.

از پیروزی خود محافظت کنید، اگر شما یک برج دشمن را نابود کرده اید، بنابراین شما یک قدم جلوتر می باشید و برای برنده شدن در کلش رویال باید این جلو بودن را با پاسخ دادن به حمله های دشمن حفظ کنید. این اتفاق همیشه در بازی های بازیکن های قوی می افتد. شما با دفاع کردن خوب می توانید نیرو هایتان را جمع کنید تا یک اتک خوب بزنید.

بعضی وقت ها نیاز نیست که شما برای برخی نیرو های دشمن از اکسیر استفاده کنید زیرا برج های شما خودشان به خوبی نیرو های ضعیف را نابود می کنند، این مسئله ها برای برنده شدن در کلش رویال بسیار مهم می باشد. بعضی وقت ها ممکن است شما به اکسیر خیلی کمی برای پیروز شدن در کلش رویال نیاز داشته باشید و همین بتواند در نبرد سرنوشت ساز باشد.

نکته:

در مورد استفاده از واحد هایی مانند giant باید دقت کنید، زیرا این گونه کارت ها با کارت های ضعیف تری به سادگی سرکوب می شوند و طرف مقابل می تواند برای جلوگیری از برنده شدن شما ساختمان هایی بگذارد تا آن ها را منحرف کند. شاید این ها ضربه های خوبی بزنند ولی شما باید در استفاده کردن از آن ها دقت کنید.

اطمینان حاصل کنید که از روش های خوبی استفاده کرده اید. این کار با استفاده از تصاویر اتفاق می افتد شما می توانید در مقابل حریف خود خنده بگذارید تا از اعتماد به نفس او کم کنید یا زمانی که برج او را نابود کردید عوض او گریه کنید.

همچنین بخوانید: آموزش انتقال جم در بازی کلش رویال به صورت غیر مستقیم

برنده شدن در کلش رویال: ارتقا کارت ها

برای پیروز شدن در کلش رویال باید کارت های خودتان را ارتقا دهید. شما می توانید کارت خود را پس از جمع کردن مقدار طلای لازم ارتقا دهید، البته باید از آن کارت جمع کرده باشید. تنها سوال این است که چه واحدی را باید ارتقا دهید؟ قطعا شما توانایی این را نخواهید داشت که همه ی کارت ها را ارتقا دهید. در این جا ما سعی کرده ایم چند نکته ساده را که به تصمیم گیری شما کمک می کند را بگوییم.

-اگر یک کارت برای شما در اولویت استفاده می باشد پس بهتر است که برای پیروز شدن در کلش رویال این کارت را ارتقا دهید.

-این را باید بگویم که هر کسی که در کلش رویال از پول واقعی استفاده می کند، طلای بیشتری برای ارتقای کارت های خودش خواهد داشت.

-همان طور که گفتم این خیلی بیهوده است که کارتی را ارتقا بدهید که داخل دک هایتان استفاده نخواهید کرد. با ارتقا دادن کارت ها شما می توانید استراتژی متفاوتی برای خودتان برای برنده شدن در کلش رویال تعریف کنید.

برنده شدن در کلش رویال
برنده شدن در کلش رویال

برنده شدن در کلش رویال: صندوق ها و جواهرات

-صندوق ها پس از منتظر ماندن شما در یک دوره باز می شوند. اگر شما نمی خواهید که منتظر بمانید می توانید از جم هایتان استفاده کنید و جعبه ها را باز کنید.

-بازیکن ها وقتی به دستاورد های جدید می رسند، می توانند از جواهرات خود استفاده کنند. برای مثال اگر مسابقه ای را در تلویزیون رویال مشاهده می کنید، می توانید پنج جعبه جواهر را باز کنید.

حواستان به زمانی که برای باز کردن جعبه ها باید منتظر بمانید توجه کنید ممکن است زمانی که مشغول کار های دیگر هستید را صرف باز کردن جعبه های بزرگ کنید.

صندوق های کلن برای برنده شدن در کلش رویال

شما اگر داخل یک کلن باشید، در ابتدای هر فصل توانایی جمع آوری صندوق های کلن را خواهید داشت. می توانید با بازی های کلن این جعبه را به دست آورید. شما هفت روز با هم قبیله ای هایتان فرصت خواهید داشت تا تاج مورد نظر برای صندوق کلن خود را پر کنید. مشخص است که وقتی در کلن بهتری باشید به محتویات بیشتری دست خواهید یافت.

برنده شدن در کلش رویال: تقلب

هیچ تقلبی برای برنده شدن در کلش رویال وجود ندارد. حواس خود را جمع کنید که اکانت کلش رویال خود را با قول های دروغ به کسی ندهید تا بتواند از آن سو استفاده کند و یا آن را از شما بدزدد. نحوه پیروز شدن در کلش رویال فقط استفاده از استراتژی های درست می باشد.

جمع بندی برنده شدن در کلش رویال

در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو شما را با برخی از ترفندهای اول شدن در بازی کلش رویال آشنا ساختیم. امیدواریم این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما می توانید سوالات خود را با کارشناسان و مشاورین با تجربه ایموجو مطرح نمایید و راهنمایی های لازم را در مورد انواع بازی ها به دست آورید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.