AD

ترفندهای هک کلش رویال سرور اصلی بدون روت

0 2,754

کلش رویال یکی از بازی های پر طرفدار و پر رقابت می باشد به همین دلیل خیلی از بازیکن ها به دنبال هک کلش رویال می باشند، ما نیز در این مقاله آموزش بازی از سایت ایموجو سعی کرده ایم که روش های هک کلش رویال سرور اصلی را به شما آموزش دهیم، البته این را بگویم که هک این بازی به صورت کامل اتفاق نمی افتد، در واقع ما ترفند هایی را برای شما ارائه خواهیم کرد.

این مطلب آموزشی نیز برای شما مفید خواهد بود: ترفندهای ساده گرفتن لئون و لجندری در بازی براول استارز

نحوه هک کلش رویال سرور اصلی

شما با یادگیری آموزش هک کلش رویال سرور اصلی به احتمال زیاد متحیر خواهید شد. همان طور که می دانید کلش رویال یکی از محصولات کمپانی سوپرسل می باشد که چند سال بعد از کلش آف کلنز منتشر شده است. کلش رویال در دنیای بازی های موبایل بسیار پر طرف دار می باشد و خیلی از بازیکن ها به دنبال پیشرفت در این بازی می باشند.

برای همین خیلی از بازیکن ها و هکر ها به دنبال این می باشند که از هک کلش رویال استفاده کنند، اما هکرها در حالت آنلاین کلش آف کلنز شکست خورده اند. اما روش های دیگری برای هک کلش رویال وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

هک کلش رویال سرور اصلی
هک کلش رویال سرور اصلی

روش اول هک کلش رویال سرور اصلی

یکی از این روش های هک کلش رویال سرور اصلی سیستمی به نام win trading می باشد، به این صورت که بازیکن های برتر چند اکانت در صفحه می سازند. آن ها کلن را ترک می کنند یا به داخل کلن می آیند تا در مقابل هم قرار دهند یا این که هم تیمی ها به هم دیگر کمک می کنند تا یکی از آن ها به بالاترین نقطه صفحه رهبری برسد تا پول به دست بیاورد.

روش دوم  هک کلش رویال سرور اصلی

یک آموزش دهنده به نام Trainer Cheddar می باشد که این نام یک لقب برای او می باشد که این شخص می تواند اکسیر را با سرعت بیشتری تولید کند، شما می توانید فیلم های آموزشی او را در یوتیوب تماشا کنید.اکنون به عنوان یک توسعه دهنده بازی، این امر می تواند در برابر بازیکن های خوب تاثیر گذار باشد و باعث شود آن ها برنده شوند، بدین ترتیب محیط بازی را با برندگان ترجیحی کنترل می کنند. این همچنین می تواند از طریق رسانه های اجتماعی در آمد شما در داخل بازی را زیاد کند. شما خواهید دید که بازیکن های خوب از این مطلب ها در کانال های خود پست می کنند.

خیلی از بازیکن ها می گویند که هک کلش رویال ممکن نیست چون شما می توانید داخل پخش مجدد یا کانال ببینید و این ممکن نیست. اما من با پخش مورد هایی روبرو شده ام که نشان می داد که کارت های یک بازیکن در طول بازی تغییر می کرد و بازیکن با کارت دیگری بازی می کرد. این موضوع باعث می شود که ما فکر کنیم به جای بازیکن داخل بازی ربات ها بازی می کنند. در غیر این صورت بعضی اتفاق ها غیر ممکن می باشد. در آخر هم محاسبه کردن این که چه کسی اکسیر بیشتری استفاده می کند کمی سخت است و به احتمال قوی به راحتی نمی توان اثبات کرد. اما روش هایی که در ابتدا گفته شد روش های بهتری برای هک کلش رویال و تقلب کردن می باشد.

همچنین بخوانید: آموزش حل مشکل عمودی بودن کلش رویال در بلواستکس

جمع بندی هک کلش رویال سرور اصلی

با یکی دیگر از مقالات آموزش بازی سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه شما بودیم. در این مقاله روش ها هک کلش رویال سرور اصلی را در اختیار شما قرار دادیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده مطالب مرتبط با ترفندهای بازی کافی است به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید و از مقالات مفید این بخش استفاده نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.