AD

ترفندهای ساده گرفتن لئون و لجندری در بازی براول استارز

0 3,078

براول استارز یا همان جنگ ستارگان از بازی های آنلاین محبوب می باشد که طرفداران زیادی را دارد. این بازی دارای کاراکترها و شخصیت های جذابی است که به آن ها براولرها می گویند. از جمله براولرهای افسانه ای لئون می باشد. در این مقاله از مجموعه مقالات آموزش بازی سایت مجله بازی موبایل ایموجو قصد داریم که ترفندهای ساده گرفتن لئون و لجندری در بازی براول استارز را به شما آموزش دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب آموزش نیز می تواند برای شما مفید باشد: معرفی شخصیت های بازی براول استارز و قدرت آن ها 

براولرها در بازی براول استارز

لئون یکی از براولرهای افسانه ایه بازی Brawl Stars هست که خصوصیت منحصر به فردش قدرت ناپدید شدنش هست. این براولر با داشتن این خصوصیت می تواند برای چند ثانیه ناپدید شود که حتی توسط ربات ها و مینیون های دیگر براولر ها قابل تشخیص نیست مگر اینکه براولری در فاصله چهار خانه با او قرار داشته باشد. البته در صورت برداشتن کریستال، مکعب و یا زمانی که آسیب ببیند برای یک لحظه قابل دیدن میشود.

اسلحه لئون شمشیرش هست که ان ها را به اطراف پرتاب می کند. شمشیرهایش قدرت اسیب رسانی زیادی دارند البته این بستگی به مسافت هم دارد یعنی شمشیر لئون در بازی براول استارز هر چه مسافت بیشتری را طی کند قدرت آسیب رسانیش کمتر می شود.

نحوه گرفتن لئون و لجندری در بازی براول استارز

همون طور که هممون میدونیم ، گرفتن یک مبارز افسانه ای در بازی براول استارز نه غیر ممکن ولی خیلی سخته ، اگه دقت کرده باشید خیلی از پلیرا تعداد بسیار زیادی مگا باکس باز می کنند، ولی دریغ از یک کارت افسانه ای و این موضوع که چطوری یک مبارز افسانه ای به دست بیاریم تا زیبا بیشترش به شانس ما بستگی دارد. اما روش هایی هم هست که این میزان رو بالاتر میبره. بزارید اول درصد احتمال گرفتن لجندر در بازی براول استارز را بررسی کنیم.

 طبق سیستم ماشینی بازی :

احتمال اینکه در طول کل بازی ای شما می کنید و لجندری باکس به دست بیاورید ۲۳.۰ ٪ می باشد. و احتمال اینکه اولین لجندری باکس خود را بدست آورید احتمالا پس از باز کردن ۴۳۵ جعبه دیگه خواهد بود و اگر بخواهیم این احتمال را به ۹۹ درصد افزایش دهیم تقریبا چیزی حدود ۲۰۰۰ جعبه باید باز کنید تا بتوانید لجندری باکس بگیرید .

لئون و لجندری در بازی براول استارز
لئون و لجندری در بازی براول استارز

 ۵ راه کارامد برای بدست اوردن لئون و لجندری در بازی براول استارز

۱. الماس ها تونو نگه دارید: یک راه ۱۰۰ درصدی برای گرفتن مبارز افسانه ای استفاده از الماس برای خرید می باشد که می تونید با کامل کردن مراحل بازی به دست بیارید. تقر یبا برای پیش برد بیشتر بازی شما به الماس بیشتر نیاز خواهید داشت پس اونا رو الکی

مصرف نکنید .

۲. توکن ها: استفاده از توکن ها برای دستیابی به مگا باکس (۱۰۰۰ توکن برای یک مگا باکس که میتوانید با ۵۰ الماس ان ها را خریداری کنید) می توانید شانس شما را در دستیابی به لجندری ها افزایش دهد.

۳. تیکت ها: استفاده از تیکت ها برای گرفتن توکن و سپس مگا باکس هم می تواند تاثیر گذار باشد .

۴. مگا باکس: شما باید خیلی خوش شانس باشید که از مگا باکس لجندری دریافت می کنید ، اصولا بسیاری از مگا باکس ها حاوی

لجندری نیستند .

۵. خرید: اخرین روش برای دریافت این نوع مبارز ها خرید ان هاست که خیالتون رو راحت میکنه.

شما برای ما از لئون و لجندری در بازی براول استارز بنویسید

در این مقاله به آموزش نحوه گرفتن لئون و لجندری در بازی براول استارز پرداختیم. با استفاده از چند ترفند ساده شما می توانید به راحتی مبارز افسانه ای را در بازی به دست آورید. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده دیگر مطالب کاربردی و مفید می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.  همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.