معرفی شخصیت های بازی براول استارز و قدرت آن ها

0 411

بازی براول استارز یا همان جنگ ستارگان یک بازی مهیج با شخصیت هایی جذاب هست که به هر یک از این شخصیت ها براولر گفته می شود این براولرها نام هایی مث اسپایک، کرو و لئون دارند هر یک ار این براولرها ویژگی های منحصر به فردی دارند و حمله های عادی و مخصوص خود را انجام می دهند. در این مقاله از سایت ایموجو قصد داریم به معرفی شخصیت های بازی براول استارز و قدرت های آن ها بیشتر آشنا شویم.

شخصیت های بازی براول استارز و قدرت های آن ها

بازی Brawl Stars یا همان جنگ ستارگان یک بازی آنلاین، مهیج و دارای شخصیت های زیبا با گرافیک بالا می باشد. در این بازی به هر یک از این شخصیت ها براولر گفته می شود در ادامه می خواهیم با براولرها بیشتر آشنا شویم پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

براولر: اسپایک

از شخصت های بازی براول استارز ، براولر اسپایک کی باشد که نخست به معرفی براولری به اسم اسپایک می پردازیم. اسپایک یک براولر جذاب و البته با سلامتی نسبتا کم می باشد. این براولر به زمین گیرکردن رقیبان خود با استفاده از حمله اش معروف است. براولر اسپایک دو نوع حمله دارد یک حمله عادی و دیگری حمله  مخصوص که در هر دوی آن ها آسیب محیطی وارد می کند و با هر بار حمله می تواند چند براولر دیگر را مورد حمله قرار دهد.

حمله عادی اسپایک به این صورت هست که این براولر خود را به زمین می کوبد و با این ضربه تیغ هایی از بدنش در جهات مختلف به اطراف پخش می شود و به براولرهایی که در اطرافش قرار دارد اثابت می کنند و باعث آسیب در آن ها می شود. اما در حمله مخصوص اسپایک علاوه بر وارد شدن آسیب به براولر هدف می تواند سرعت حرکت آن را نیز کاهش دهد. هنگامی که اسپایک از حمله مخصوصش استفاده می کند در محدوده  نزدیکش را یه کاکتوس دایره ای فرا می گیرد که می تواند سرعت براولرهایی که در ان محدوده قرار دارند را کم کند و حتی مدتی بعد از ناپدید شدن این حلقه کاکتوسی اثر کند کننده آن وجود دارد.

به طور کلی می توان گفت اسپایک در ابتدا از طریق پرتاب کاکتوس به براولر مقابلش او را هدف قرار می دهد و اگر کاکتوس به هدف برخورد نکند با برخورد تیغ های اسپایک اسیب کمتری به آن وارد می شود. پس باید در پرتاب کاکتوس هدف گیری دقیقی داشته باشید و بهتر است از هدف گیری اتوماتیک استفاده نکنید و بجای آن با پیش بینی مسیر حرکت براولر هدف اون را نشانه بگیرید. 

شخصیت های بازی براول استارز و قدرت های آن ها

براولر: کرو

یکی دیگر از شخصیت های بازی براول استارز ، براولر کرو می باشد. براولر بعدی که می خواهیم در مورد آن توضیح دهیم “کرو” هست. کرو یک براولر افسانه ای می باشد و طبیعتا آزادسازی آن سخت است و نیاز به شانس دارد. شما توسط این براولر می توانید باکس هایی را آزاد کنید. حمله عادی کرو به این صورت است که سه چاقوی سمی پرت می کند. البته ناگفته نماند که پراکندگی این چاقوها زیاد می باشد و بعد از اثابت به هدف به مرور زمان آسیب بیشتری در براولر هدف ایجاد می کند.

کرو یک براولر با بُرد بالا و البته سلامتی کم است و از خصوصیات منحصر به فرد ان سرعت بالاییش هست که به آسانی می تواند از دست تعقیب کنندگان فرار کند و این ویژگی هدف قرار دادن کرو را نیز سخت تر می کند. در حمله مخصوص کرو به آسمان می پرد و ۱۴ چاقو به اطراف پخش می کند این چاقوها در شعاع دایره ای در اطراف پخش می شوند.

ناگفته نماند وقتی کرو در اسمان هست از هر گزندی در امان است. این خصوصیت که در اسمان از هر اسیبی در امان است بهترین ترفند برای رهایی از دشمنان است به این صورت که وقتی در معرض مرگ قرار گرفتید از حمله مخصوص استفاده کنید و به این ترتیب از مهلک فرار کنید.

خواندن این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: کدهای بازی براول استارز و روش استفاده از آن ها

براولر: لئون

از دیگر شخصت های بازی براول استارز ، لئون است. این براولر می تواند با استفاده از قدرت افسانه ایش برای چند ثانیه ناپدید شود. این براولر سلامتی متوسط و میزان آسیب رسانی بالایی دارد و به هدف هایی که نزدیکش هستند اسیب زیادی وارد می کند. سلاح لئون شمشیرهایش هستند، شمشیرهای لئون هر چه مسافت بیشتری طی کنند آسیب رسانیشان کمتر می شود سرعت لئون بالاست و از این بابت با کرو و مورتیس برابری می کند.

حمله مخصوص لئون به این صورت است که میتواند برای هفت ثانیه ناپدید شود و فقط براولرهایی که در فاصله چهار خانه با او میتوانند لئون را ببینند حتی مینیونها و رباتهای دیگر براولرها قادر به شناسایی لئون در حالت ناپدید نیستند. البته لئون فقط در حالت برداشتن کریستالها در ” Gem Grab” مکعب ها در” Shie down”  و یا وقتی که آسیب می بیند لئون برای یک لحظه قابل دیدن می شود.

در حمله عادی هم چهار شمشیر را به اطراف پرت می کند که میزان آسیب رسانی آن ها به مسافتی که طی می کنند بستگی دارد. بنابراین براولر هایی که در نزدیکیش قرار دارند بیشترین آسیب را می بینند.

در این مقاله از مجموعه مقالات آموزش بازی سایت ایموجو به معرفی شخصیت های بازی براول استارز پرداختیم و شما را با قدرت های آن ها آشنا ساخیتم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد و از بازی خود نهایت لذت را ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.