AD

معرفی بخش های مختلف بازی براول استارز

0 358

بازی براول استارز یک بازی آنلاین و مهیج هست که دارای بخش های مختلفی می باشد. به طور کلی بازی دارای ۲۲ شخصیت هست که به این شخصیت ها براولر گفته می شود. این بازی همانطور که گفته شد این بازی دارای بخش های مختلفی هست که هر یک از این بخش ها روند بازی جداگانه ای دارند در ادامه این بخش از مقالات آموزش بازی ایموجو با روند این بخش ها بیشتر آشنا خواهیم شد. پس با ما همراه باشید.

معرفی بازی براول استارز

امروز میخوایم با بازی براول استارز و بازی هایی که به سبک براول استارز هستند بیشتر آشنا بشیم. اول از همه در مورد این بازی باید گفت که یک بازی جدیده که توسط شرکت سوپرسل طراحی شده این بازی ۲۲ شخصیت داره که به این شخصیت ها براولر گفته میشه. در بازی Brawl Stars بعضی از این براولرها از طریق تیراندازی می جنگند بعضی هم با جادو و یا روش های دیگری. در بازی براول استارز براولر ها سکه جمع می کنند و در این بازی حتی کاپ قهرمانی هم به بازیکنان داده می شود.

معرفی بازی براول استارز

قسمت های مختلف بازی براول استارز

در این بخش به معرفی بخش های مختلف بازی براول استارز خواهیم پرداخت تا با آن ها بیشتر آشنا شوید و از بازی کردن نهایت لذت را ببرید.

بخش اول بازی براول استارز

 بخش اول بازی Bounty می باشد. در این قسمت بازیکنان به دو دسته سه تایی تقسیم می شوند و سپس مبارزه آغاز می شود. روند مسابقه در این بخش از بازی به این صورت است که بازیکنان هر تیم باید بازیکنان مقابل خود را بکشند و در این صورت ستاره رقیب شکست خورده به آن ها تعلق می گیرد. هر تیمی که ستاره بیشتری داشته باشد برنده نبرد هست البته حتی اگر ستاره های زیادی دارید باز هم باید مواظب باشید تا کشته نشوید.

بخش دوم بازی براول استارز

بخش دوم بازی Gem Grab هست که در آن نیز بازیکنان در دو تیم سه تایی روبه روی هم قرار می گیرند. اما تفاوت این مرحله با مرحله قبل این است که در این مرحله بازی به جای سکه کریستال وجود دارد و روند آن به این صورت است که در نقشه این بازی یک معدن کریستال وجود دارد که هر چند ثانیه یکبار یک کریستال به بیرون پرت می کند و بازیکنان باید این کریستال ها را جمع کنند هر تیمی که ده کریستال جمع کند ثانیه شمار بازی برایش فعال می شود و اگر بتواند ۱۶ ثانیه از کریستال های خود محافظت کند برنده میدان می شود.

برای آموزش های بیشتر بازی خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می دهیم: آموزش کامل گرفتن جم در بازی براول استارز

بخش سوم بازی Brawl Stars

Heist، در این قسمت یک تیم به عنوان محافظت کننده عمل میکند و یک صندوقچه کریستال در اختیار دارد و تیم دیگر به عنوان دزد، به این صورت است که تیمی که به عنوان دزد عمل می کند. باید با ترفندها و استراتژی هایی بتواند در مدت ۲ دقیقه و ۳۰ ثانیه صندوقچه را از انها بگیرد تا پیروز میدان شود.

بخش چهارم بازی Brawl Stars

 به مرحله Brawl Ball می رسیم. در این مرحله از بازی شخصیت های بازی با ماشین جایگزین می شوند. شما در این مرحله یک وظیفه دارید و آن این است که با توپ فوتبال به حریف خود گل بزنید هر تیمی که زودتر دو گل به حریف خود بزند برنده می شود.

بخش پنجم بازی براول استارز

 Show down، در این بخش از بازی در حدود ده بازیکن در محیطی نسبتا بزرگ (در مقایسه با محیط بخش های دیگر بازی) کنار هم قرار می گیرند و باید باهم مبارزه کنند ودر نهایت بازیکنی که زنده بماند برنده می شود. البته این بخش ویژگی های منحصر به فردی داراست نظیر کوچک شدن محیط بازی به دلیل پخش گاز سمی و یا وجود جعبه هایی که قدرت بازیکنان را بیشتر می کند.

در این مقاله آموزشی از مجله بازی موبایل ایموجو به معرفی براول استارز پرداختیم و شما را با بخش های مختلف این بازی آشنا خواهیم ساخت. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد و از این بازی نهایت لذت را ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.