AD

آموزش کامل گرفتن جم در بازی براول استارز

6 999

گرفتن جم در براول استارز بسیار مهم می باشد، زیرا شما با استفاده از جم ها می توانید امکانات خوبی را برای جنگ جوی خودتان حاضر کنید و سریع تر در بازی به پیشرفت برسید. در این مطلب از سایت ایموجو شما نحوه گرفتن جم در بازی براول استارز را به خوبی خواهید آموخت و از این جم ها برای خرید از فروشگاه استفاده خواهید کرد.

نحوه گرفتن جم در براول استارز (Brawl Stars)

براول استارز یکی دیگر از محصولات کمپانی سوپرسل می باشد. سوپرسل همان کمپانی ای می باشد که کلش رویال و کلش آف کلنز را ساخته است، ما در این پست نحوه گرفتن جم در براول استارز را برای شما بررسی خواهیم کرد. بروال استارز یک بازی نبرد چند نفره آنلاین می باشد که در آن بازیکن ها در حالت های مختلف بازی با سایر بازیکن ها یا حریفان AI مبارزه می کنند. بازیکن ها می توانند از بین چندین جنگ جو که  قفل آن ها باز شده است، انتخاب کنند و هر کدام کیت تهاجمی یا دفاعی بی نظیر خود را دارند.

هنگامی که جنگ جو های شما حمله می کنند و به دشمن آسیب می رسانند، شما می توانید از توانایی های خاصی استفاده کنید و به آن ها آسیب برسانید. گیم پلی این بازی در کل جالب می باشد، این پست در مورد نحوه گرفتن جم در براول استارز می باشد. جم ارز برتر براول استارز می باشد، در حالت کلی می توان گفت ارزنده ترین جواهر بازی می باشد، ما در این پست آموزش به دست آوردن جم در Brawl Stars، قیمت جم، بسته های پیشنهادی ویژه، جعبه های جنگ و همه چیز را در مورد جم ها به شما می گوییم.

آموزش گرفتن جم در براول استارز: جم ها چه چیز هایی هستند؟

گرفتن جم در براول استارز بسیار مهم می باشد به طوری که می توان گفت این سنگ های قیمتی با ارزش ترین ارز موجود در براول استارز می باشند. شما جم ها را با روش های محدودی می توانید به دست بیاورید، شما آن ها را می توانید از طریق جعبه های براول (Brawl Boxes) یا در پیشنهاد های فروشگاه با پول واقعی به دست بیاورید.

گرفتن جم در براول استارز از دو راه امکان پذیر می باشد شما می توانید آن ها را از طریق اپلیکیشن با پول واقعی خریداری کنید یا این که می توانید جعبه های براول را باز کنید و از داخل آن ها جم به دست بیاورید. شما می توانید با گرفتن جم در Brawl Stars، خرید آیتم های برتر را داخل بازی انجام دهید یا از آن ها برای تهیه جعبه های براول یا پوست های جنگ جو هایتان استفاده کنید، گرفتن جم در براول استارز بسیار مهم می باشد به طوری که می توان گفت آن ها مهم ترین کلید های این بازی می باشند.

آموزش گرفتن جم در براول استارز: جم ها چه چیز هایی هستند؟

آموزش گرفتن جم در Brawl Stars: چگونه از جم ها بیشترین استفاده را بکنیم؟

یک راه برای استفاده بهینه از جم ها صبر کردن برای جنگ جویی می باشد که شما دوست دارید بیاید، یا برای خرید کردن یک جنگ جو به فروشگاه بروید و آن را با استفاده از سنگ های قیمتی خوب خرید کنید. بنابراین بهتر است که جم های خود را برای این لحظه ها ذخیره کنید.

پیشنهادات ویژه در مدت زمان محدودی به شما داده می شوند، این پیشنهاد ها می توانند اقلام، صندوق، ترفند و سایر موارد را با قیمتی که تخفیف خورده ارائه دهند. این موارد می تواند برای تقویت شخصیت جنگ جو شما یا خرید کالا های ظاهری بیشتر برای جنگ جو شما مناسب باشد.

 


آموزش صفر تا صد حل مشکلات در بازی GTA V

 • ۷ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 28

 


آموزش خرید جم در بازی لوردز موبایل (lords mobile)

 • ۷ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 9

 


آموزش بازی اوکی (Okey) ترکی، بازی اوکی ترکیه

 • ۷ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 101

 


هک بازی کلش آف کلنز با نرم افزار گیم گاردین

 • ۵ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 46

 


بهترین بازی های آنلاین رایگان Pc در ۲۰۲۰

 • ۵ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 17

 


آموزش حرفه ای شدن در بازی کلش رویال (Clash Royale)

 • ۵ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 22

آموزش گرفتن جم در براول استارز: چه چیز هایی با جم هایتان می توانید بخرید ؟

شما می توانید جم هایتان را برای خرید جعبه های براول در براول استارز خرج کنید. یک جعبا مگا براول به شام 10 براول باکس در عوض 80 عدد از جم های شما خواهد داد.

پوست های جنگ جو نیز می تواند با استفاده از جم ها خریداری شود. این ها با تب براولر (Brawler tab) به جای تب فروشگاه (shop tab) خریداری می شوند.

شما می توانید با استفاده از جم ها Token doublers نیز خریداری کنید. این ها بوستر هایی هستند که هنگام فعال سازی مقدار توکن هایی را که در بازی به دست می آورید را برای مدت زمان مشخصی دو برابر می کنند.

در بازی براول استارز هر چند وقت یک بار، پیشنهاداتی به اسم براولر آفرز (Brawler offers) ارائه خواهد شد. این ها یک جنگ جو خاصی را با یک ردیف خاص و کم یاب ارائه می دهند و خرید آن ها برای شما هزینه استفاده از جم ها را خواهد داشت. پیشنهاد من این است برای گرفتن جم در بازی براول استارز سعی کنید تا بتوانید به پیشرفت های خوبی برسید.

آموزش گرفتن جم در Brawl Stars: چه چیز هایی با جم هایتان می توانید بخرید ؟

دو راه برای گرفتن جم در براول استارز وجود دارد، راه اول خرید این جم ها با استفاده از پول واقعی می باشد. شما باید به داخل برنامه براول استارز بروید و با استفاده از خود برنامه به فرشگاه رفته و جم تهیه کنید. شما بیشتر از ارزش پولتان جم در براول استارز جم خواهید گرفت. راه دوم نیز باز کردن جعبه های براول می باشد.

این راه نیز دومین راه موجود برای گرفتن جم در Brawl Stars می باشد. شما باید جعبه های براول را باز کنید تا شانس این گیر شما بیاید که بازی به شما جم بدهد. تعداد جمی که شما از هر صندوق می گیرید نا مشخص است و به طور کامل شانسی می باشد.

آموزش گرفتن جم در براول استارز: چه چیز هایی با جم هایتان می توانید بخرید ؟

آموزش گرفتن جم در براول استارز: چگونه راحت تر جم به دست بیاوریم؟

از تخفیف هایی که در برخی از سطوح خاص به شما داده می شود استفاده کنید. وقتی شما به سطح 5، 10، 25 و 35 در براول استارز برسید، شما بسته هایی با پیشنهاد ویژه دریافت خواهید کرد. این ها پیشنهاداتی هستند که شما می توانید با استفاده از آن ها در بازی براول استارز یک صندوق مگا براول و یک تعداد اضافی ای جم دریافت کنید.

روش بعدی باز کردن صندوق های براول می باشد، شما یک شانس برای این که تعداد محدودی از جم ها را از طریق هر جعبه ای که باز می کنید دارید. از روش های خود برای به دست آوردن جعبه های براول استفاده کنید تا شاهد گرفتن جم در Brawl Stars باشید.

روش سوم نیز استفاده از پول واقعی برای خرید بسته های جم ها می باشد. این روش بهترین راه برای خرج کردن پول برای گرفتن جم در براول استارز می باشد. بسته های بزرگ تر پول کمتری از شما می خواهند تا به شما جم بدهند.

امیدواریم که این آموزش نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده دیگر آموزش های کاربردی و مفید گیم در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو می توانید به بخش آموزش بازی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. الهوردی می گوید

  سلام

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله بفرمایدد

 2. سامان می گوید

  ایا کدی هست جم رایگان در اختیار بزاره

  1. ادمین سایت می گوید

   سللام این متن رو با دقت بخونید میتنوپید دریافت کنید

 3. حسینی می گوید

  سلام وقتتون بخیر صندق های تو بازی رو چجوری بگیرم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر با استفاده از استار توکن هایی که جمع میکنید و صندق های با ویژگی های بهتر هم باید خرید کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.