AD

آموزش حرفه ای شدن در بازی کلش رویال (Clash Royale)

0 522

برای حرفه ای شدن در بازی کلش رویال باید مبارزات بیشتری انجام دهید. همچنین می توانید مبارزات خود را با دیگر اعضای کلن به اشتراک بگذارید. بهترین کار برای حرفه ای شدن در بازی Clash Royale این است که فقط به یک دک بچسبید و همان را قوی کنید و یا از کارت های دست حریف اطلاع پیدا کنید. در این مقاله از سایت محله بازی موبایل ایموجو قصد داریم شما را با برخی از تکنیک های حرفه ای شدن در بازی کلش رویال را به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

تکنیک های حرفه ای شدن در بازی کلش رویال

در چند ساعت اخیر سوپرسل از بازی جدید خود به نام clash royale رونمایی کرد. این بازی دارای سبک کارتی و دوئلی هست و از نیروهای بازی کلش و چند نیروی جدید استفاده شده است. کلش رویال از نوع استراتژی کارتی است یعنی شما کارت هایی که شامل سربازهای شما می شوند را انتخاب و سپس در جنگ با حریف از آن ها استفاده می کنید. اکسیر شما باید به حد ساخت کارت برسد تا شما بتوانید از سربازها و کارت های خودتان استفاده کنید.

شخصیت های بازی Clash Royale

شخصیت های این بازی همان شخصیت های بازی کلش آف کلنز هستند که چهره واقعی و حقیقی پیدا کرده اند. شخصیت های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به دنیای کلش رویال بپیوندید. شما می توانید از اسپل ها، شخصیت های کلش و همچنین شخصیت های جدید ماننند شوالیه، دراگون کوچک، شاهزادگان و . . .  استفاده و آن ها را به میدان جنگ روانه کنید.

شخصیت های بازی Clash Royale

پیشرفت در بازی کلش رویال

 برای پیشرفت در بازی کلش رویال، باید از تاج های بدست آمده استفاده کنید. نابود کردن ساختمان پادشاه باعث می شود بازی را ببرید و همچنین سه تاج بدست بیاورید و در نظر داشته باشید نابودی هر ساختمان به منزله یک تاج است. بازی دارای چت و کلن است و می توانید از هم کلنی های خود نیرو بگیرید. هنگامی نیرو های خود را مصرف می کنید از اکسیر شما کسر می شود و با گذشت زمان دوباره اکسیر شما پر می شود تا باقی نیروها را مصرف کنید.

بازی در هنگام حمله دارای ۳ ساختمان است ۲ ساختمان دفاعی و ساختمان پادشاه که با تخریب ساختمان پادشاه برنده می شوید. شما می توانید به راحتی با دوستان خود به رقابت بپردازید و همچنین می توانید دیگران را به چالش بکشید.  برای حرفه ای شدن در بازی کلش رویال باید مبارزات بیشتری انجام دهید. همچنین می توانید مبارزات خودتان را با دیگر اعضای کلن به اشتراک بگذارید.

حرفه ای شدن در بازی کلش رویال با حضور در لیگ های بزرگ

آیا تمام وقت خود را صرف بازی Clash Royale می کنید؟ خوب حالا این شانس را دارید که مهارت های لازم برای حضور در لیگ های بزرگ را کسب کنید و برخی از پاداش های پولی را نیز به دست آورید. هر بازیکنی که قبل از کسب سومین باخت،20 بازی انجام دهد، این شانس را دارد که به طور بالقوه به یک بازیکن حرفه ای Clash Royale تبدیل شود! لیگ Clash Royale از تیم هایی در سراسر جهان مانند آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و چین تشکیل خواهد شد.

هر یک از آن ها دارای شش تا دوازده تیم، با چهار تا شش بازیکن می باشند. تیم های برتر هر یک از مناطق، به فینال جهانی که در پایان سال میزبان آسیا است، می رسند. بازیکنانی با حداقل سطح 8 در بازی و سن 16 سال به بالا، می توانند در مسابقات شرکت کنند. سه ورودی اول شما رایگان است و ورودی های بعدی 10 الماس، هزینه دارند. با این تعداد الماس، می توانید با تیم های برتر رقابت کنید و 200،000 دلار، جایزه برنده شوید.

در تمام لیگ ها اگر شما اول شوید، 100 کاپ می گیرید و تعداد بردهای وار شما محاسبه می شود مثلا 30 نفر از اعضا اگر پیروز شده باشند، 30 با 100 به شما 130 کاپ تعلق خواهد گرفت. همچنین در تمام لیگ ها اگر شما در وار دوم بشید،50 کاپ به همراه برد محاسبه می شود، یعنی اگه 30 نفر پیروز شده باشند، 50 با 30  مساوی با 80 کاپ به کلن شما تعلق می گیرید. برای کسانی که Clash Royale بازی نکرده اند، این یک بازی شگفت آور و آسان است.

نکته:

شما با کارت هایی که جمع آوری می کنید، می توانید موجودات را با یک نقشه استراتژی احضار و با دفاعی قوی، تیم دیگر را نابود کنید.  اکسیر، منبع سنجش شما برای احضار کارت است و احضار کارتهای مختلف، هزینه اکسیر متفاوت دارند. تعادل میان سربازان با هزینه اکسیر کم و سربازان با هزینه اکسیر زیاد در عرشه شما مهم است. اگر عرشه خود را با نیروهای سنگین پر کنید، نمی توانید با همان سرعت حرکت کنید.

3 دقیقه برای پیروزی یا از دست دادن هر مسابقه، وقت دارید. در ابتدای مسابقه با به کارگیری نیروهای قدرتمند، به حریف خود نشان می دهید که استراتژی حمله ندارید و در حالی که دشمن به صورت تهاجمی حمله می کند، باید انتظار زیادی برای شارژ مجدد اکسیر بکشید.

 


معرفی بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۰

 • ۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 14

 


قیمت پلی استیشن ۵ (PlayStation 5)

 • ۳۱ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 264

 


نقد و بررسی پلی استیشن ۵ (PS5)

 • ۳۰ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 314

 


فصل ۱۳ پابجی (PUBG) به همراه به روز رسانی جدید

 • ۲۴ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 121

 


آموزش به روز رسانی بازی پابجی موبایل

 • ۱۷ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 35

 


ورژن ۲۰۲۰ بازی کلش اف کلنز

 • ۴ ,اردیبهشت, ۱۳۹۹
 • 167

حرفه ای شدن در بازی کلش رویال با قوی کردن دک

نکته 1:

نکته ی مهم هم این است که برای امثال من و شما که در ایران زندگی می کنیم و وضعیت اقتصادی چندان مناسب نیست، یا اصلا اعتقاد داریم که پول خرج کردن در بازی اسراف است، بهترین کار برای حرفه ای شدن در بازی کلش رویال این است که فقط به یک دک بچسبید و همان را قوی کنید. همه ی درخواست ها و توکن های خود را خرج همان دک و سکه هایتان را هم صرف ارتقای همان کارت کنید ، مثلا اگر در دک شما والکری وجود ندارد پس هیچ دلیل منطقی ای وجود ندارد که والکری را ارتقا دهید.

در انتخاب دک هم سعی کنید دکی انتخاب کنید که در طولانی مدت خوب باشد و نه فقط برای یه محدوده کاپ یا آرنای پایین، مثلا خیلی از بازیکنان از کارت الیت بربرین استفاده می کنند و فکر می کنند چون این کارت در دکشان است، بهترین دک را دارند.؛ اما به این توجه کنید که این کارت اصلا به اندازه ی 6 اکسیر نمی ارزد و اثبات آن این است که به راحتی می شود با 3-4 اکسیر آن را خنثی کرد.

همچنین برای تعادل در دک خود توصیه می شود از یه اسپل سبک، یه اسپل سنگین و یک ساختمان دفاعی(مخصوصا اینفرنو تاور، تسلا، کنون)، یکی دو تا نیروی هوایی زن و یه کارت که هدف مورد علاقه ش تاور و ساختمان باشد (مانند جاینت یا هوگ) استفاده کنید. همچنین سعی کنید از دکی استفاده کنید که با آن راحت تر از بقیه ی دکا هستید. مثلا گولم را بیشتر از بقیه دوست دارید. مطمئناً با گولم بهتر از بقیه دک ها بازی خواهید کرد.

نکته 2:

نکته ی بعدی استفاده از کارت هایی است که در طول زمان بالانس هستند؛ یعنی خیلی قوی یا خیلی ضعیف نیستند. دلیل این توصیه این است که اگر کارتی در یک بازه ی زمانی خیلی قوی باشد، امکان این است که سوپرسل آن کارت را ضعیف کند و آن وقت کارآمدی کارت به کلی از بین می رود و احساس می کنید که وقتتان را تلف کردید. همچنین بسیار خوب است که در دکی که میچینید تا جای ممکن از کارت های اپیک و لجندری اجتناب کنید تا بتوانید راحت تر این دک را ارتقا دهید.

نکته بعدی این که لازم نیست حتما یک دک معروف را بردارید یا فقط با همان دک بازی کنید، اگر احساس می کنید که کارتی در آن دک است که نمی خواهید باشد و کارت بهتری در نظر دارید، خلاق باشید و حالت های مختلف را امتحان کنید، کسی به شما به خاطر وفاداری به اصل دک جایزه نمی دهد و به خاطر عوض کردن کارت‏ها هم توبیخ نمی شوید.

حرفه ای شدن در بازی کلش رویال با قوی کردن دک

حرفه ای شدن در بازی کلش رویال با خواندن دست حریف

راه حلی ساده برای خواندن دست حریف و دانستن کارت های او وجود دارد. در گذشته شاید بسیاری از بازیکنان به تک تک کارت ها و سایکل(چرخش) حریف توجه می کردند که در مقابل دک های سنگین خوب است؛ ولی وقتی حریف دک سبک دارد و به سرعت چند کارت می اندازد، شما گیج می شوید. کاری که باید انجام دهید این است که بجای تک تک کارت ها، فقط دو کارت آخری که حریف هم انداخته را سعی کنید بخاطر بسپارید و به این صورت، می دانید که دیگر آن کارت ها را ندارد.

با این راه حل می توانید متناسب با کارت هایی که حریف ندارد و کارتهایی که دارد، حرکت لازم را انجام دهید. این کار به نسبت در نظر داشتن تک تک کارت ها، بسیار ساده تر و موثرتر است و دقت بالایی هم دارد، پس بسیار کمک کننده است.

امیدواریم که با استفاده از تکنیک هایی که ارائه شد بتوانید در بازی کلش رویال حرفه ای شوید و از این بازی لذت ببرید. برای مشاهده آموزش های کاربردی دیگر در حوزه گیم می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.