AD

آموزش به روز رسانی بازی پابجی موبایل

0 447

هر چند وقت بک بار به روز رسانی های برای بازی پابجی موبایل ارائه می شود که خیلی از کاربر ها به دنبال این می باشند که بازی خود را به روز کنند تا بتوانند از فصل های جدیدی که بر روی این بازی آمده است استفاده کنند. اما خوب مثل همیشه ممکن است که در حین به روز رسانی شما با مشکل هایی رو به رو شوید ما در این پست سعی کرده ایم که روش درست به روز رسانی را به شما بگوییم.

به روز رسانی بازی پابجی موبایل (PUBG Mobile)

نحوه به روز رسانی بازی محبوب و پرطرفدار موبایلی پابجی موبایل در این پست شرح داده شده است، شما می توانید با به روز رسانی پابجی موبایل همیشه به روز بازی کنید. با مطالعه این پست شما می توانید به روز رسانی پابجی موبایل خود را هم بر روی دستگاه اندروید و هم بر روی دستگاه iOS خود انجام دهید.

پابجی موبایل دارای نسخه های آزاد شده زیادی می باشد. شما می توانید آن ها را امتحان کنید. شما می توانید نسخه Xbox One و رایانه های شخصی نیز امتحان کنید اما اکثر کاربر ها نسخه های قابل حمل را ترجیح می دهند. البته خوب دلایل خوبی برای این کار وجود دارد. همان طور که می دانید پابجی موبایل دارای مجوز رسمی می باشد، همه چیز در این بازی به خوبی اجرا می شود و تقریبا همه چیز اصلی را به شما ارائه می دهد.

در اصل این همان بازی پابجی می باشد. که متراکم شده و بر روی گوشی های موبایل آمده است. ناشر این بازی Tencent می باشد. این کمپانی با نوشتن فصل های جدید و ارائه به روز رسانی جدید پابجی موبایل، طرفدار های بیشتری را برای این بازی جمع می کند.

مشکلات موجود در هنگام به روز رسانی بازی PUBG Mobile

مشکل های ریز و درشتی در به روز رسانی پابجی موبایل وجود دارد، برای همین شما باید با نحوه عملکرد گوشی های موبایل خود چه اندروید و چه iOS آشنا باشید. به روز رسانی پابجی موبایل باید به درستی انجام شود زیرا اگر اشتباه انجام شود ممکن است به گوشی موبایل یا برنامه های شما آسیب بزند.

برای این که شما دچار مشکل نشوید ما مطالب زیر را قرار داده ایم که شما می توانیر از آن استفاده کنید و بازی پابجی موبایل خود را بر روی iOS یا Android خود به روز رسانی کنید. با پیگیری به روز رسانی های جدید پابجی موبایل شما می توانید همیشه محتوای جدید را بار گیری کنید و یک بازی به روز را امتحان کنید.

شما اگر می خواهید در مورد بازی پابجی و نسخه موبایل آن بیشتر بدانید. باید مقاله های دیگری را بخوانید ما در این جا پیرامون به روز رسانی در بازی پابجی موبایل حرف می زنیم و به شما اطلاعات در مورد نحوه انجام آن می دهیم.

به روز رسانی ۲۰ ام مارس ۲۰۱۹ این به روز رسانی در پابجی موبایل اولین به روز رسانی سالگرد ارائه شده می باشد. این به معنی است که این کمپانی سالانه به روز رسانی های جدیدی با بیشترین جزئیات به شما ارائه می کند.

 نحوه به روز رسانی بازی پابجی موبایل (PUBG Mobile)

نحوه به روز رسانی بازی پابجی موبایل

چیزی که قبل از همه چیز و در اولین برای آپدیت بازی PUBG قدم مهم است، این است که شما باید همیشه سیستم عامل دستگاه موبایل خود را به روز نگه دارید، زیرا این کار باعث می شود که بازی شما بدون مشکل اجرا شود.

برای iOS

به روز رسانی های دستی

-به صفحه اصلی دستگاه موبایل خود بروید و روی آیکون اپ استور ضربه بزنید.

-آیکون های به روز رسانی را در پایین سمت راست، درست گوشه صفحه انتخاب کنید.

-روی گزینه به روز رسانی در بالای صفحه ضربه بزنید.

-پس از این کار ها پسورد خود را وارد کنید و روی گزینه Yes ضربه بزنید تا برنامه های خاصی را که شما نیاز دارید به روز رسانی کنید.

سپس به روز رسانی های اتوماتیک را فعال کنید.

-روی تنظیمات ضربه بزنید، سپس نام خودتان را دنبال کنید و سپس به صفحه فروشگاه آیتونز و برنامه بروید.

-پابجی موبایل را برای فعال کردن دانلود های اتوماتیک انتخاب کنید.

-وقتی برای بار اول این کار را انجام می دهید، زمانی که چیز جدیدی در دسترس قرار بگیرد. پابجی موبایل به صورت اتوماتیک به روز رسانی ها را دانلود خواهد کرد.

-شما می توانید با استفاده از انتخاب کردن مصرف داده های تلفن همراه، دانلود اتوماتیک را خاموش یا روشن کنید.

برای اندروید

به روز رسانی های دستی

-اپلیکیشن گوگل پلی را باز کنید.

-آيکون منو (Menu) را انتخاب کنید، در قسمت برنامه ها و بازی ها می باشد.

-برنامه هایی که نیاز دارند که به روز رسانی شوند با علامت به روز رسانی مشخص شده اند.

-اگر به روز رسانی بازی پابجی مشخص باشد شما باید اجازه دهید برنامه ها به روز رسانی شوند زمانی هم که می خواهید این برنامه را به شکل مجزا به روز رسانی کنید، فقط گزینه به روز رسانی در جلوی خود برنامه را می زنید.

به روز رسانی اتوماتیک

-گوگل پلی را باز کنید.

– آيکون منو (Menu) را انتخاب کنید، در قسمت برنامه ها و بازی ها می باشد.

-پابجی موبایل را انتخاب کنید.

– روی گزینه More ضربه بزنید.

-قسمت بعدی برای به روز رسانی اتوماتیک را بررسی کنید.

-حال پابجی موبایل به صورت اتوماتیک به روزسانی می شود، همان طور که می بینید به روز رسانی پابجی موبایل به سادگی انجام می گیرد.

اگر شما با انجام این کار ها نتوانستید به روز رسانی بازی PUBG Mobile خود را انجام دهید پیشنهاد من به شما این می باشد که بازی را یک بار پاک و دوباره نصب کنید. این راه نهایی برای به روز کردن نسخه پابجی موبایل شما می باشد.

البته همان طور که گفتم شما باید از آپدیت بودن موبایل خودتان نیز مطمئن باشید، این موضوع می تواند چیز خیلی کوچکی باشد که از به روز شدن بازی شما جلوگیری می کند. ما همیشه بر روی پابجی موبایل نظارت می کنیم تا راهنمایی های مناسب تری را به شما ارائه کنیم.

برای آموزش بازی های موبایلی، اندرویدی و ویدیویی محبوب در دنیا می توانید به وسایت مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه فرمایید تا به صورت کامل با بازی و مراحل انجام آن ها اشنا شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.