AD

آموزش سریع و آسان گرفتن لجندری در بازی کلش رویال

0 4,084

اگر کلش رویال باری کرده باشید می دانید که گرفتن لجندری در کلش رویال بسیار سخت می باشد. این موضوع به این دلیل است که این کارت ها بسیار کمیاب می باشند اما قدرت فراوانی دارند. شما با گرفتن لجندری در کلش رویال می توانید سریع تر به سطح های بالاتر راه پیدا کنید، اگر با استراتژی برتر از این کارت ها استفاده کنید شما در دسته بازیکن های فوق حرفه ای قرار می گیرید.  در این بخش از آموزش گیم سایت ایموجو به شما نحوه گرفتن لجندری در Clash Royale را آموزش خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

روش گرفتن لجندری در کلش رویال  (Clash Royale)

کارت های لجندری کمترین کارت های موجود در کلش رویال هستند. شما با گرفتن لجندری در کلش رویال می توانید حملات منحصر به فردی را انجام دهید. یکی از این کارت ها شاهزاده خانم (Princess) می باشد که می تواند از نیمه راه روی نقشه شلیک کند، یکی دیگر از آن ها راهزن (Bandit) می باشد که توانایی خارق العاده ای نسبت به سایر کارت ها دارد. روش های زیادی برای گرفتن کارت افسانه ای در کلش رویال وجود دارد، شما می توانید آن ها را از فروشگاه داخل بازی کلش رویال به دست بیاورید یا از سایر جنبه های موجود در این بازی استفاده کنید.

روش اول گرفتن کارت لجندری در کلش رویال با استفاده از پول واقعی

خود روش اول گرفتن لجندری در Clash Royale پنج حالت می باشد، شما در حالت اول می توانید یک کارت لجندری از فروشگاه تهیه کنید، این فروشگاه تقریبا هر روز تک تک کارت های لجندری را به صورت چرخشی به فروش می رساند. یک کارت با 40000 سکه در فروشگاه می تواند خریداری شود. تمام کارت های افسانه ای که خریداری می کنید سطح 9 خواهد بود. شما برای خرید و گرفتن لجندری در کلش رویال حداق باید در آرنا 10 باشید.

روش اول گرفتن کارت لجندری در کلش رویال با استفاده از پول واقعی

حالت دوم از روش اول گرفتن کارت لجندری در Clash Royale

حالت دوم خرید جعبه های لجندری کینگ (Legendary King’s chests) می باشد. شما باید 2500 جم را یا خریداری کنید یا جمع کنید. این فقط در آرنا 7 باز می شود و همه آن ها 100 درصد شانس دارند کارت لجندری و همچنین برخی کارت های دیگر را از آن خود کنند. جعبه لجندری کینگ را نیز می توانید با قیمت 99/9 دلار آمریکا از فروشگاه آرنا Packs خریداری کنید، بعد از به روز رسانی دسامبر 2017 دیگر امکان پذیر نیست که شما جعبه های فوق العاده جادویی را در فروشگاه بخرید.

حالت سوم از روش اول گرفتن لجندری در کلش رویال: خریدن جعبه های کینگ (King’s chests)

جعبه های کینگ در بسته های آرنا 1 تا 6 با قیمت 4.99 دلار آمریکا باز شده است، در آرنا 4 گرفتن لجندری در کلش رویال از جعبه های کینگ احتمال ده درصد دارد، در آرنا 5 این احتمال 20 درصد می شود و در آرنا 6 این احتمال بیشترین احتمال می باشد که 33 درصد است.

حالت چهارم از روش اول گرفتن لجندری در clash royale: خریدن جعبه های دیگر

شما با خرید بقیه جعبه ها شانس زیادی در گرفتن لجندری در کلش رویال نخواهید داشت، اما به هر حال این روش برای گرفتن لجندری در کلش رویال موجود می باشد.

جعبه های شانس: این جعبه ها از آرنا 1 تا 12 در دسترس شما قرار می گیرند. در آرنا 4 شانس گرفتن لجندری در کلش رویال 2 درصد می باشد و در آرنا 10 این شانس به ده درصد افزوده می شود. صندوق های شانس هر روز چهار کارت برجسته دارند که یکی از آن ها افسانه ای است. شما از چهار کارت می توانید دو کارت حماسی بگیرید و این که برای گرفتن این صندوق ها در فروشگاه باید 750 جم بدهید.

جعبه های لایتنینگ احتمال خیلی کمی در دادن کارت های لجندری دارند و روش خوبی برای گرفتن لجندری در کلش رویال نمی باشند. با این حال شما می توانید استفاده های دیگری از این جعبه ها کنید و در عین حال شانس خود را در گرفتن کارت لجندری در کلش رویال امتحان کنید.

حالت پنجم از روش اول گرفتن لجندری در کلش رویال: خرید یک صندوق لجندری در فروشگاه

اگر شما می خواهید که صد در صد احتمال این باشد که شما کارت لجندری می گیرید، این صندوق ها برای شما مناسب می باشند. این مورد ها در فروشگاه به عنوان پیشنهاد های ویژه ظاهر می شود که فقط هر چند هفته یک بار ظاهر می شود. این پیشنهاد معمولا حدود 24 ساعت طول می کشد و 500 سنگ قیمتی نیز دارد.

این یکی از روش ها بدون ریسک است زیرا شما صد در صد شانس گرفتن لجندری در کلش رویال را دارید. اگر به اندازه کافی سنگ های قیمتی را ذخیره کنید، می توانید بدون نیاز به هزینه کردن آن را نیز خریداری کنید. سینه های افسانه ای بهترین موقعیت برای گرفتن لجندری در کلش رویال می باشند، احتمال این که کارت جدید لجندری نیز به شما بدهد واقعا زیاد است.

با این حال بازیکن های ماهر و سطح بالاتر به جای این که از جم ها استفاده کنند ترجیح می دهند که از چالش ها استفاده کنند، زیرا این ها ارزش بهتری دارند، این ها حداقل یک بار در هر ماه ظاهر می شوند.

 


نقد و بررسی بازی Crysis 1 (کرایسیس ۱)

 • ۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 11

 


نقد و بررسی بازی Bioshock 1 (بایوشاک)

 • ۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 11

 


نقد و بررسی بازی Fifa 18 (فیفا ۱۸)

 • ۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 14

 


نقد و بررسی بازی Hitman 2 (هیتمن ۲)

 • ۱ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 20

 


نقد و بررسی بازی eFootball PES 2020) PES 2020)

 • ۳۱ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 20

 


نقد و بررسی بازی FiFA 20 (فیفا ۲۰)

 • ۲۸ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 84

روش دوم گرفتن کارت لجندری در کلش رویال به صورت رایگان

این روش نیز به هفت حالت تقسیم می شود:

حالت اول از روش دوم گرفتن لجندری در کلش: رسیدن به عرصه 10، کوه هوگ (Hog Mountain)

در صورت دریافت 3000 تاج شما به این عرصه می رسید، شما از برنده شدن در جنگ ها می توانید این تاج ها را به دست بیاورید و با باخت در داخل نبرد ها، این تاج ها را از دست خواهید داد. هنگامی که قفل آرنا 10 باز شد، گاهی اوقات می توانید کارت های لجندری را با 40 هزار طلا بخرید. مادامی که بالاتر از سطح هفت قرار داشته باشید این فرصت برای شما پیش خواهد آمد. شما با باز کردن جعبه ها، برنده شدن در مسابقه ها و هدیه کردن کارت هایی که از آن ها استفاده نمی کنید، می توانید طلا به دست بیاورید.

در فروشگاه نیز می توانید طلا را با دادم جواهر هایتان خرید کنید. در رویال آرنا می توانید در داخل صندوق های خود، صندوق های لجندری بگیرید، صندوقچه های لجندری کینگ نیز به جای صندوق های کینگ خواهند آمد. این صندوقچه ها به صورت تضمینی به شما کارت لجندری در Clash Royale خواهند داد.

حالت دوم از روش دوم گرفتن لجندری در Clash Royale: ملحق شدن به یک کلن فعال

رهبران یا شریک های آن ها می توانند جنگ های داخل کلن را راه اندازی کنند و هر بازیکنی که سطح 8 یا بالاتر باشد می تواند به داخل این کلن بیاید. در کلکسیون روزانه، شما می توانید 3 بار با کارت های شخصی خود نبرد کنید تا  کارت های کلن را به دست بیاورید و از آن ها برای استفاده در یک جنگ روز استفاده کنید. در نبرد روز شما یک نبرد را طی خواهید کرد. کلن (به غیر از پنج رقابت با یکدیگر) که بیشترین پیروزی های روز جنگ را به دست می اورد، برنده جنگ روز خواهد شد.

قرار گرفتن در رده اول یا دوم باعث می شود که شما بتوانید از غنیمت های داخل کلن بیشتر استفاده کنید، بنابراین لازم است که در لیگ های قبیله ای پیشرفت کنید. در پایان جنگ قبیله شما بر اساس رتبه ای که دریافت کردید و عملکرد تیم شما یک صندوق دریافت خواهید کرد. فراموش نکنید که برای راه اندازی یک قبیله نیاز به 10 شرکت کننده دارید، اگر اولین نفر لیگ لجندری شوید قطعا می توانید شاهد گرفتن لجندری در کلش رویال باشید.

حالت سوم از روش دوم گرفتن لجندری در کلش رویال: ادامه دادن به نبرد ها

هر صندوقی که می گیرید داخل چرخه صندوق ها می باشد و 240 صندوق در یک چرخه وجود دارد. بعد از رسیدن به رویال آرنا، صندوقچه افسانه ای در هر دو چرخه یک بار ظاهر خواهد شد. با فرض این که هرگز در نبردی باخت ندهید، در هر 480 نبرد شاهد گرفتن لجندری در Clash Royale خواهید بود.

شما می توانید در نبرد های دو به دو بدون هیچ ترسی برای از دست دادن کاپ های خود شرکت کنید. سعی کنید اگر می توانید روی گزینه مسابقه سریع کلیک نکنید زیرا شما وقتی با دوستانتان باشید به پیروزی بیشتری دست خواهید یافت.

با به روز رسانی جدید Trophy Road در سال 2019، اکنون می توانید با صعود کردن در کاپ ها، صندوقچه های بیشتری به دست بیاورید. در غنائم 3950 و 6900 شما یک صندوق لجندری کینگ به دست خواهید آورد. پس جنگ را ادامه دهید تا شاهد گرفتن لجندری در کلش رویال باشید.

حالت چهارم از روش دوم گرفتن لجندری در کلش رویال: شرکت در رقابت ها

اغلب برای ورود به چالش هایی که شما می توانید در آن ها کارت لجندری به دست بیاورید برای بازیکن ها آزاد می باشد، همچنین می توانید با چالش های کلاسیک بازی کنید که 10 جم از شما می خواهد و در صورت انجام خوب چالش می توانید در جایزه های خود جم بیشتری نیز به دست بیاورید. سر انجام وقتی به سطح 8 رسیدید، چالش های گرند (Grand challenges) نیز در دسترس قرار می گیرند. برای شرکت در این چالش شما باید صد جم هزینه کنید، اگر شما توانایی رقابت با افراد دیگر و کسب 12 برد را دارید، این شانس بسیار خوبی برای گرفتن لجندری در کلش رویال می باشد و 22000 طلا به شما می دهد.

هشدار: چالش های گرند شما را با بازیکن های خبره مطابقت خواهد داد که بسیاری از آن ها با بیش از 6000 کاپ بهترین بازیکن های این بازی هستند، موفقیت در این چالش ها بسیار دشوار می باشد.

حالت چهارم از روش دوم گرفتن لجندری در کلش رویال: شرکت در رقابت ها

حالت پنجم از روش دوم گرفتن لجندری در Clash Royale: کامل کردن کوئست ها

این کوئست ها در نوار کنار صندوقچه تاج شما واقع شده است. هر تلاش تعدادی امتیاز به شما می دهد که قفل سینه ها را باز می کند. ماموریت ها وظایف درون بازی مانند باز کردن ده صندوقچه هستند که هزینه دو اکسیر یا کمتر و اهدا 4 کارت کمیاب را دارند، شما هر 24 ساعت می توانید یک تلاش را به طور رایگان رد کنید.

 • صندوق مگا لایتنینگ و لجندری کینگ 500 امتیاز هستند.
 • صندوق های لجندری 400 امتیاز برای باز شدن می خواهند.
 • صندوق های اپیک به 350 امتیاز احتیاج دارند.
 • صندوق های giant و جادویی 250 امتیاز
 • صندوق های طلایی 50 امتیاز

این ها به زمان احتیاج نخواهند کرد. امتیاز اضافی که کسب می کنید به صندوق بعدی منتقل خواهد شد.

حالت ششم از روش دوم گرفتن لجندری در کلش رویال: باز کردن صندوق های نقره ای، تاج، طلایی، giant، جادویی و صندوق های کلن

شما باید سعی کنید که همه ی صندوق های خود را باز کنید که کلیه ی صندوق های نقره ای، تاج، طلایی، giant، جادویی و صندوق های کلن را شامل می شوند. تمام این صندوق ها احتمال کمی برای داشتن کارت افسانه ای دارند.

حالت هفتم از روش دوم گرفتن لجندری در Clash Royale: استفاده از بقیه ی کارت ها به جای کارت های لجندری

اگر حاضر نیستید برای گرفتن لجندری در کلش پول خرج کنید. شانس شما برای گرفتن کارت تا حد زیادی از بین خواهد رفت. با این حال شما می توانید به جای کارت لجندری از کارت های دیگر استفاده کنید. جایگزین های نزدیک بسیاری برای لجندری ها وجود دارد که همان کار یا حتی یک کار بهتر را در دک شما انجام می دهند.

 • می توانید princess و Ice Wizard را با Archers، Tornado، Ice spirit یا Arrow جایگزین کنید.
 • Golem یا Baby Dragon، جایگزین خوبی برای Lava Hound می باشد( این به طور قابل توجهی دک را تغییر می دهد.)
 • چیز بعدی رو که روی دک شما بسیار تاثیر گذار می باشد، جایگزین کردن Skeleton Army یا Skelton Barrel به جای Graveyard می باشد.
 • تعویض Electro Wizard با Musketeer، Archers یا Zappies نیز مناسب می باشد.
 • Zap، Arrows یا Tornado جایگزین خوبی برای Log می باشند.
 • Sparky نیز می تواند با Ballon، Bowler یا Executioner جایگزین شود.
 • Baby Dragon یا Minion Horde را می توانید به جای Inferno Dragon قرار دهید تا تغییر بزرگی در دک شما ایجاد کنند.
 • از مینی P.E.K.K.A یا Witchبه جای Night Witch استفاده کنید.
 • از مینی P.E.K.K.A یا Rage به جای Lumberjack استفاده کنید. (که این دک شما را تغییر خواهد داد.)
 • Bandit را با Dark prince یا Knight عوض کنید.
 • Miner را با Knight یا Goblin Barrel جایگزین کنید و ساختار دک خود را با این ها مطابقت دهید.
 • Royal Ghost را با Dark prince یا Bandit یا Valkyrie تعویض کنید.
 • Mega Knight نیز گزینه خوبی برای P.E.K.K.A، Dark Prince یا Knight می باشد.
 • به جای Magic Archer می توانید از Dart Goblin یا Princess استفاده کنید.
 • Hog Rider یا Battle Ram جایگزین خوبی برای Ram Rider می باشد.
 • Fisherman نیز می تواند با Tornado یا یک کارت ساختمان جایگزین شود.

جمع بندی

امیدوارم مطالب بالا برای گرفتن لجندری در کلش به شما کمک کند تا به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید. با دیگر آموزش های کاربردی با ما در سایت رسانه بازی مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.