ورژن 2020 بازی کلش اف کلنز ؛ بازی محبوب و پرطرفدار

1 155

در ورژن جدید بازی کلش اف کلنز شاهد ویژگی های به روز شده ی جدیدی خواهید بود. مرحله های جدیدی را می بینید. اگر این ورژن Clash of Clans را بازی کنید حتما متوجه خواهید شد که بهترین در نوع خودش است. برای آشنایی بیش تر با ورژن 2020 بازی کلش اف کلنز مطلب زیر را مطالعه کنید.

اطلاعاتی درباره ورژن 2020 کلش اف کلنز

در ورژن 2020 کلش اف کلنز دهکده ی شما تغییراتی کرده است. ساختار جدید بشکه مانندی را در دهکده می بینید که می توانید روی آن ها کلیک کنید و سپس گروه های مبارز خود را ببینید. ویژگی جدید دیگری که به این بازی اضافه شده است سوپر تروپ ها یا همان Super Troops است که با امکانات کاملا جدیدی به بازی اضافه شده اند. این ویژگی که تنها به آپدیت بهاری کلش او کلنز اضافه شده است به شما این امکان را می دهد تا به تروپ های قدیمی خودتان نیروهای جدیدی بدهید و قدرت آن ها بالا ببرید و در نهایت آن ها را به سوپر تروپ (Super Troops) تبدیل کنید.

هر یکی از تروپ (Troop) هایی را که در بازی می بینید و آن ها استفاده می کنید، توانایی خاص خود را دارد و نه تنها با تروپ یا سربازان قدیمی خود بلکه با تروپ های جدید دیگر نیز متفاوت است. با این کار دهکده ی بازی خود را با امکانات بیش تری در مقابل قبیله های دیگر مجهز می کنید و ارزش بیش تری به دهکده خودتان در ورژن 2020 کلش اف کلنز می دهید.

شما این سوپر تروپ ها یا سربازان تقویت شده ی خود را می توانید به قبیله ببخشید. برای دستیابی به قسمت سوپر تروپ باید سربازان خود را مجهز کنید تا بتوانید به این مرحله در بازی برسید. زمانی که آن ها مجهز شدند و توانستید به مرحله ی سوپر تروپ برسید می توانید تا یک هفته از آن ها استفاده کنید و دهکده ی خود را تجهیز کنید. و وقتی که زمان آن به پایان برسد خود به خود سربازان شما با نسخه ی عادی و قبلی خود جایگزین می شوند. با ما همچنان در سایت ایموجو همراه باشید تا بیشتر با خصوصیات این ورژن آشنا شوید.

اطلاعاتی درباره ورژن 2020 کلش اف کلنز

سوپر باف و سوپر تروپ ها

اگر زمان تعیین شده ی سوپر باف شما در ورژن 2020 کلش اف کلنز به پایان برسد در این صورت سوپر تروپ های شما که مورد استفاده ی شما قرار نگرفته اند در قبیله ی شما باقی می مانند و شما می توانید از آن ها تا زمانی که فرصتش پیش بیاید از آن ها استفاده کنید و یا اینکه آن ها را به قبیله ها ببخشید. اگر در بازی شما پاور آپ (power-up) یا اتصال نیرو هایتان در حال حاضر فعال باشد می توانید به نسخه ی سوپر تروپ خود آموزش هایی بدهید ولی در غیر این صورت این کار آموزش دادن برای شما غیر ممکن است.

همانطورکه گفتیم پس از گذشت فرصت یک هفته ای یا همان 7 روزه برای استفاده از سربازان تقویت شده تان یا همان سوپر تروپ ها، نمی توانید مجددا از همان سوپر تروپ ها برای یک فرصت 7 روزه ی دیگر استفاده کنید در عوض می توانید نیروهای عادی خودتان را به سوپر تروپ تبدیل کنید و از آن ها بهره ببرید. ولی توجه داشته باشید که فقط از یک نوع نیروی سوپر در یک زمان می توانید استفاده کنید.

برای هر نیروی قدرتی ای که در ورژن 2020 کلش اف کلنز آن ها را تعلیم می دهید و تقویت می کنید یک حالت آزمایشی قرار داده شده است تا شما بتوانید از نیروی خود استفاده کنید تا توانایی های آن ها را بسنجید و با آن ها آشنا شوید تا بتوانید یک حمله ی فوق العاده و پر از پیروزی را به ارمغان بیاورید.

قدرت سوپر تروپ های خودتان را امتحان کنید!

در نتیجه قبل از هر حمله ای می توانید قدرت نیرو ها را مورد آزمایش قرار دهید. در ورژن 2020 بازی کلش اف کلنز سوپر تروپ مختلف را در اختیار دارید و البته قرار است در آینده ی نزدیک این بازی و ورژن های بعدی سوپر تروپ های جدیدی برای حمله اضافه شوند. 4 نیروی سوپر شما شامل سوپر باربارین (Super Barbarian )، اسنیکی گوبلین (Sneaky Goblin )، دیوار شکن پیشرفته (Super Wall Breaker)، سوپر جاینت (Super Giant) می شود.

در مورد ورژنی به اسم سوپر باربارین (Super Barbarian) باید بگوییم که حقیقتا سرعتی باور نکردنی را به حمله های شما می دهد. این باربارین پر قدرت و سریع بعد از 7 یا 8 ثانیه پس از اینکه چیدمان نیرو هایتان را تمام کردید حمله با خشم و قدرت شروع می کند و نیرو های حریف را تار و مار می کند.

در ثانیه های اولیه ی حمله توسط این باربارین خشمگین شاهد سرعت و تخریب فراوانی خواهید بود. او به هر چیزی که در مقابلش قرار بگیرد حمله می کند و هدف را از بین می برد. هزینه ی بدست آوردن این نیروی فوق العاده در ورژن 2020 کلش اف کلنز 50000 اکسیر تیره است.

ورژن اسنیکی گوبلین

ورژن اسنیکی گوبلین (Sneaky Goblin) بسیار پر تلاش و پر کار است. نیرویی که استراحت و توقف برایش هیچ مفهومی ندارد. در ابتدا شما با دیدن این گوبلین جدید و پر کار متوجه ی تفاوت آن با ورژن قبلی آن می شوید، چرا که بسیار تنومند تر و حجیم تر از ورژن قبلی خود است. او پس از اقدام به حمله به مدت 5 ثانیه از دید حریف ناپدید می شود فعالیت خود را پنهانی انجام می دهد. او بیش تر مشتاق این است که به خسارت های X2 بپردازد و با سرعت 32 آن ها را رفع کند. هزینه ی داشتن چنین نیرویی برای شما تنها 50000 اکسیر تیره آب می خورد!

سوپر وال بریکر (Super Wall Breaker)

دنبال یک انفجار عظیم و پر مخاطره هستید؟ می خواهید انفجاری عظیم راه بیوفتد و حریف را غافل گیر کنید؟ خب این امکان در ورژن 2020 کلش اف کلنز برای شما آماده ی آماده است. سوپر وال بریکر (Super Wall Breaker) به شما کمک می کند تا یک بمب غول پیکر را در دست داشته باشید و به نبرد قبیله ها بروید. او ممکن است هر جایی منفجر شود یا به هدف می رسد یا در طور مسیر نیرو ها را غافل گیر می کند.

او در هر مرحله ای که مورد استفاده قرار بگیرد تمامی اهداف مقابلش را نابود می کند. نیرو های حریف هرگز نمی توانند آن را از پای در آوردند و هیچکس نمی تواند جلوی او را بگیرد. او منجر به نابودی دیوار ها با خسارت  X40 می شود و تمام منطقه را در بر می گیرد. هزینه ی بدست آوردن چنین انفجار عظیمی 55000 اکسیر تیره است.

سوپر وال بریکر (Super Wall Breaker) در ورژن 2020 کلش اف کلنز

سوپر جاینت

سوپر جاینت دوست داشتنی ورژن 2020 کلش اف کلنز نیرویی به درد بخور و جنگنده است که تمامی بنا های روبرویش را تخریب می کند. آن ها صدمات جبران ناپذیری را به دیوار ها وارد می کنند و می توانند به سرعت آن ها را متلاشی کنند. آن ها برای دفاع از دهکده شما هم بسیار مناسب هستند و می توانید به عنوان نیروی دفاعی از آن ها استفاده کنید. سرعت حرکت آن ها 12 است و می توانید آن ها را با 60000 اکسیر تیره به تیم تان ملحق کنید.

امیدواریم از این آپدیت بهاری کلش اف کلنز (ورژن 2020 کلش اف کلنز) و ویژگی های عالی آن لذت ببرید. برای مشاهده تازه ترن اخبار بازی های روز در دنیا می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید و از آن ها اطلاع یابید.

1 نظر
  1. نادیا می گوید

    من ورژن اسنیکی گوبلین رو میخواستم ولی هر کاری کردم برام نصب نشد و همش اخطار میداد و مجبور شدم ورژن دیگه شو دانلود کنم شما نمیدونید چرا اخطار میداد؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.