AD

معرفی بهترین سلاح های بازی فری فایر

6 10,383

در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو لیستی از ده مورد از بهترین سلاح های بازی فری فایر را جمع آوری کرده ایم تا بتوانید با امکانات، قدرت های سلاح و دیگر موارد این سلاح ها آشنا شوید و بتوانید در بازی خود از آنها استفاده کنید. امیدواریم با استفاده کردن از این مطالب بتوانید به یک حرفه ای تبدیل شوید از بازی خود لذت کافی را ببرید.

ده مورد از بهترین اسلحه های بازی فری فایر

در پست قبلی درباره UAV در فری فایر صحبت کردیم اما اکنون نوبت بررسی بهترین سلاح های بازی Free Fire می باشد. بازی فری فایر یک بازی تیر اندازی موبایل است، و در این نوع بازی ها، هیچ چیز به اندازه اسلحه های بازی مهم مهم نیست. با این حال، همه اسلحه ها برابر نیستند، ممکن است بعضی از آن ها بسیار قدرتمند و بعضی از آن قدرت و دقت لازم را ندارد. در این مقاله، ده مورد از بهترین سلاح های بازی فری فایر برای شما لیست کرده ایم.

بهترین سلاح های بازی Free Fire: سلاح MP40 فری فایر

سلاح MP40  سریع ترین سلاح در سرعت شلیک در میان دیگر سلاح های بازی فری فایر می باشد، علی رغم این عملکرد، قدرت این سلاح در رویارویی های نزدیک بیشتر است. به طور کلی، بهترین قسمت در مورد این سلاح پایداری این سلاح است. در این سلاح، لازم نیست که که هدف را از پایین دید قرار  دهید، به علاوه می توانید به محض مواجه شدن با دشمن بلافاصله شلیک کنید.

در میان بهترین سلاح های بازی Free Fire، این سلاح رتبه پایین تری را دارد، زیرا که این سلاح برد کوتاهی دارد و شما نمی توانید بر روی این سلاح خشاب دیگری قرار دهید.

بهترین سلاح های بازی فری فایر: سلاح UMP

سلاح UMP قوی ترین سلاح در میان SMG ها در بازی است. زیرا تنها SMG است که می تواند زره را سوراخ کند. همین موارد باعث می شود که این تنها SMG موثر در اواخر بازی باشد. سلاح UMP با 63 امتیاز در Armour penetration  تا 3/2 آسیب خسارت دشمنان را نادیده می گیرد.

این مورد از بهترین اسلحه های بازی فری فایر است که با شخصی سازی می توانید این سلاح را به هر نوع و شکلی که خودتان دوست دارید در بیاورید که این امکان برای بازیکنان تازه کار می تواند عالی باشد.

بهترین سلاح های بازی فری فایر
بهترین سلاح های بازی فری فایر

بهترین سلاح های بازی Free Fire: سلاحAK

AK-47 لجندری در گذشته یکی از بهترین سلاح های بازی فری فایر بود اما با معرفی چند سلاح جدید، به مقام هشتم رانده شده است. این سلاح به ترتیب با نمره 62 و 73 در خسارت و محدوده تیر اندازی برتری دارد. این آمار باعث می شود که این سلاح در میان  سلاح های برتر فری فایر به خوبی تیر اندازی می کند.

البته ضعف AK هنوز هم در قدرت لگد زیاد است. در هنگام استفاده از این اسلحه شما به مقدار بالایی از تجربه نیاز دارید.

بهترین سلاح های بازی فری فایر
بهترین سلاح های بازی فری فایر

بهترین سلاح های بازی فری فایر: سلاح PARA FAL

جایگزین سلاح AK ، PARA FAL که به تازگی وارد بازی شده است در دسته بهترین اسلحه های بازی Free Fire است، قدرت آُسیب رسانی بیشتری در هر شلیک نسبت به AK دارد. این سلاح، مخرب ترین سلاح در میان تمامی سلاح های اتوماتیک است- در حالی که PARA FAR حداکثر برد AK  را ندارد ، اما آمار فعلی آن هنوز هم برای اکثر شرایط بازی مناسب است.

PARA FAR نیز درست همان ضعف AK را دارد، لگد زدن آن به نسبت زیاد است که این موضوع باعث کاهش دقت می شود.

بهترین سلاح های بازی فری فایر: سلاح PARA FAL

بهترین سلاح های بازی فری فایر: سلاح M14

M14  یکی دیگر از بهترین سلاح های بازی Free Fire که رتبه ششم جدول قرار دارد. این سلاح در دسته اسلحه های تک تیرانداز نیمه خودکار قرار گرفته می شود، زیرا می تواند آسیب و دامنه کمتری را برای توانایی شلیک چندین فشنگ پشت سر هم بدون نیاز به بارگیری مجدد رد و بدل می کند.

به طور کلی، این سلاح در صورت مجهز بودن به “Rage Core” ، قوی ترین سلاح است که باعث افزایش آتش اسلحه می شود. اسلحه بودن آن کاملا کم قدرت است.

بهترین سلاح های بازی Free Fire: سلاح AWM

قبل از اضافه شدن دیگر سلاح ها با به بازی این سلاح در دسته یکی از بهترین سلاح های بازی Free Fire بود، اما هنوز این سلاح نماد قدرت سلاح های دور برد است. توانایی کشتن هر بازیکنی را تنها با شلیک کردن به سر بازیکن با یک تیر را به شما می دهد.

کمیاب بودن این سلاح باعث می شود تفنگ Kar98k که به راحتی پیدا می شود به این سلاح ترجیح داده شود.

بهترین سلاح های بازی Free Fire: سلاح AWM

بهترین سلاح های بازی Free Fire: سلاح M4A1

سلاح M4A1 از زمان عرضه در بازی Free Fire در سطح بالایی قرار دارد. این سلاح بیشترین طرفدار را در میان دیگر سلاح ها دارد. این سلاح را اگر با دیگر سلاح ها ترکیب کنید می توانید یکی از بهترین اسلحه های بازی Free Fire را در دست داشته باشید. در بازی Free Fire، بیشتر اوقات نبرد در برد متوسط یا طولانی اتفاق می افتد دقیقا بهترین جایی که M4 می تواند برای شما بدرخشد.

همچنین می تواند برای افزایش محدوده تیراندازی و پایداری برای لگد زدن کمتر به انواع مهمات و ضمیمه ها مجهز کنید.

بهترین سلاح های بازی Free Fire: سلاح M4A1

بهترین سلاح های بازی فری فایر: سلاح M82B

این  سلاح خیلی سریع سلاح AWM را از مقام خود پایین کشیده است. این سلاح یکی از بهترین سلاح های بازی Free Fire که به تازگی وارد بازی شده است .تمام قدرت نفوذ این سلاح با نادیده گرفتن قدرت اضافه 3/2 از زره دشمن اسیب بسیاری زیادی به آن اضافه می کند، به این معنای که M82B در اواخر بازی می تواند خسارات بیشتری وارد کند. علاوه بر این، این سلاح همچنین می تواند آسیب زیادی به وسایل نقلیه و دیواره های یخ وارد می کند.

تنها دلیلی که باعث شده این سلاح به مقام پایین تری در لیست بهترین سلاح های بازی Free Fire دست بیابد این است که هیچ امکاناتی بر روی این سلاح بجز صدا خفه کن قرار نمی گیرد اما به طور کلی، این سلاح را می توان به عنوان بهترین سلاح تک تیرانداز بازی معرفی کرد.

بهترین سلاح های بازی فری فایر
بهترین سلاح های بازی فری فایر

بهترین سلاح های بازی Free Fire: سلاح Woodpecker

این سلاح همان نقش سلاح های SKS ،  AWM  و M14 را ایفا می کند که همین موضوع یکی از امتیازات این سلاح است که باعث شده این اسلحه در لیست بهترین اسلحه های بازی فری فایر نام بگیرد. اما به دلیل داشتن امتیاز 75 در نفوذ، می تواند آسیب بیشتری به حریف وارد کند، دلیل دیگری که باعث می شود این سلاح در دسته بهترین سلاح های بازی Free Fire باشد این است که این سلاح %50 خسارات بیشتری نسبت به سلاح های فوق در همان وضعیت وارد می کند.

همچنین می توان هر نوع ضمیمه ای را بر روی این سلاح قرار داد.

بهترین سلاح های بازی Free Fire: سلاح Woodpecker

بهترین سلاح های بازی فری فایر: سلاح GROZA

بعد از این همه مدت، Groza یکی از بهترین اسلحه های بازی Free Fire که بعد از اضافه شدن سلاح های جدید هنوز در مقام خود باقی مانده است. به دست آوردن این سلاح فقط از طریق airdrop امکان پذیر است، تقریبا همه امکانات شامل این سلاح می شود. این سلاح با آسیب رسانی بالا، پایداری زیاد و موارد دیگر بهترین سلاح بازی می باشد. به طور کلی، اگر سلاح GROZA را از airdrop خود بگیرید، احتمال زنده ماندن به صورت تصاعدی زیاد می شود.

بهترین سلاح های بازی فری فایر
بهترین سلاح های بازی فری فایر

شما برای ما ازبهترین سلاح های بازی فری فایر بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با بهترین سلاح های بازی فری فایر آشنا کردیم. با استفاده از بهترین سلاح های بازی فری فایر به راحتی می توانید دشمنان خود را از پای درآورید. شما می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایران موجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای دریافت تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی فری فایر با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. ماهان کریمیان می گوید

  سلاح AWMیکی از بهترین سلاح هاییه که تو فری فایر اضافش کردن خیلی کارکرد خوبی داره من همیشه برای نبردای سختم این سلاحو انتخاب میکنم

 2. Basam می گوید

  سلاح M4A1 خییلی خیلی قوی هستش و پر طرفدار خیلی خفنیه

 3. اوبولفضل می گوید

  من تمام وسایل های بازی رو میخام

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام خیلی راحت میتونید خرید کنید ابتدا باید جم بخرید و بعد خودتون از داخل بازی با جم باید خریداری کنید سلاح هارو

   1. ا می گوید

    بله‌‌

 4. امیرمهدی فری باز می گوید

  سلام من راستش بیشتر از همه از سلاح Ak. M82B.
  استفاده میکنم و بیشتر از همه سلاح M82B به دردم میخوره اونم توی نبرد های سخت اگر بری روی یکی از سقف های خونه ها اون موقع بهتر میزنی و سلاح AK فقط روزی زمین هستید به درد ادم میخوره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.