AD

هر آنچه که باید درباره UAV بازی فری فایر بدانید

0 753

در آخرین آپدیت بازی، امکانات جدیدی به بازی فری فایر اضافه شده است که می توان به اضافه شدن پهباد یا منجنیق و غیره اشاره کرد. این امکانات به شما اجازه می دهد که از انجام این بازی لذت برده و تجربه بازی شما را بهتر و بیشتر می کنند. ما در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو درباره UAV بازی فری فایر صحبت خواهیم کرد. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

هر چیزی که باید شما در مورد پهباد UAV در بازی فری فایر بدانید

در پست قبلی در مورد روش های به دست آوردن کاراکتر های بازی فری فایر صحبت کردیم، اکنون نیز نوبت آشنا شدن با UAV در بازی فری فایر می باشد. بازی فری فایر چندین اشیای جدید و منحصر به فرد را به بازی اضافه کرده است. به عنوان مثال، این وسیله جدید از زمان ورود اطلاعاتی به شما می دهد تا بتوانید مناطق امن را در نقشه مشاهده کنید، این یک وسیله ای است مانند منجنیق که شما سوار بر آن می شوید و شما را در منطقه ای که می خواهید پرتاب می کند. UAV در بازی فری فایر یک ابزار جدید است که در آخرین آپدیت بازی بر روی نقشه اضافه شده است.

UAV در بازی فری فایر چیست؟

UAV بازی فری فایر یک شی ای در نقشه است که که به طور تصادفی در محل استقرار بازیکنان قرار می گیرید و آن ها را در معرض دید قرار می دهد. زمانی که UAV  در بازی Free Fire در هوا قرار دارد، این پهباد یک اشعه زرد رنگ از خود منعکس می کند که به وسیله ی آن بازیکنان را اسکن کرده و مکان آن ها را بر روی نقشه مشخص می کند.

اسکن پهباد از اسکن بارگیری قدرتمند تر است، شما باید سعی کند بلافاصله بعد از دیدن پهباد خم شوید یا بر روی زمین دراز بکشید، اگر در شعاع اسکن قرار گرفته باشید، به احتمال زیاد شما توسط پهباد در بازی  Free Fire اسکن می شوید و موقعیت شما برای تمام کسانی که در شعاع اسکن قرار دارند مشخص می شود، برعکس این اتاق نیز می افتد و موقعیت تمامی کسانی که در محدوده اسکن قرار دارند برای شما بر روی نقشه مشخص می شود.

UAV بازی فری فایر
UAV بازی فری فایر

الگو های رفتاری UAV در بازی Free Fire

هنگامی که یک پهباد، یکی از بازیکنان را شناسایی کند پیامی در بالای صفحه بازی برای بازیکن ها نشان داده می شود که به آن ها اخطاری درباره مستقر شدن پهباد بر روی آن ها را می دهد. این پهباد در هنگام پرواز هیچ صدایی ندارد و می تواند به صورت ناگهانی بر روی سر شما ظاهر شود.

اولین باری که پهباد در بازی Free Fire ظاهر می شود 30 ثانیه ثابت می ماند. پس از آن، به یک مکان تصادفی پرواز می کند. در هنگام پرواز به مدت 3 ثانیه هر بازیکنی که در مسیر حرکت اش باشد را نشان می دهد. در مکان بعدی، 20 ثانیه ثابت می ماند و پس از آن با همان الگو دوباره حرکت می کند.

همچنین بخوانید: معرفی و بررسی بهترین ماشین های بازی فری فایر

چگونه می توان از پهباد UAV در بازی فری فایر استفاده کرد؟

برای استفاده از پهباد در بازی Free Fire باید در خارج از منطقه ی شناسایی بمانید و پهباد را دنبال کنید تا بتوانید دشمنانی را در نزدیکی شما وجود دارند را پیدا کنید تا بتوانید آن ها را پیدا کنید و آن ها را به قتل برسانید.  

شما برای ما از UAV بازی فری فایر بنویسید

UAV بازی فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای آموزش های بیشتر بازی فری فایر با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.