AD

ترفندهای گرفتن باندل در بازی فری فایر با چند گام

0 1,096

گرفتن باندل در بازی فری فایر یکی از اقدامات جذاب این بازی بشمار می‌آید. این باندل‌ها بسیار جذاب هستند و می‌توان از آن‌ها به دلیل داشتن شرایط شگفت انگیز در همه جا استفاده کرد. یکی از راه‌های دسترسی به این باندل‌ها فروشگاه Magic Cube می‌باشد که اتفاقا بیشتر کاربران این بازی همواره این باندل‌ها را از این فروشگاه دریافت کرده‌اند.

از این رو قصد داریم در این مقاله بیشتر در مورد چگونگی گرفتن و همچنین کاربرد باندل در بازی و استفاده درست از آن صحبت کنیم. در فروشگاه Magic cube شما قادر هستید که تمامی باندل‌ها را با نشانه مکعب‌های جادویی به دست آورید و شاهد نتیجه تعجب آور آن باشید. برای گرفتن باندل در بازی فری فایر تا انتها با رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

چگونگی گرفتن باندل در بازی فری فایر

باندل‌های موجود در این بازی در دسته‌های مختلف و متفاوتی قرار دارند و اینکه چگونه به هر کدام از آن‌ها دست پیدا کنید بستگی به این دارد که تا چه اندازه امتیاز جمع آوری کرده‌اید.

گرفتن باندل در بازی Free Fire: باندل Perfect Rhythm

اولین بسته‎ برای باندل که البته باندل شگفت انگیز هم نام دارد این بسته می‌باشد. برای این که این باندل را به دست آورید باید تنها یک مکعب جادویی را از فروشگاه تهیه کنید. در این بسته مخصوص شما می‌توانید لباس‌های ویژه برای شخصیت‌های خانم در بازی هم پیدا کنید. البته به این هم توجه داشته باشید که منظور از یک دست لباس کامل این است که به تعداد کافی برای هر کاراکتر موجود در بازی پک مخصوص وجود دارد.

گرفتن باندل در بازی فری فایر: باندل Violet Flame Set

در این قسمت برای گرفتن باندل در بازی فری فایر شما با یک جعبه جادویی و شگفت انگیز روبرو خواهید شد که تم بنفش دارد. در واقع این بسته هم دارای یک تم برای شخصیت و یا کاراکترهای خانم می‌باشد. همچنین در بین بازی شما قادرید که یک تتو مخصوص که اژدها نام دارد هم بر روی بازوی شخصیت مورد نظر تاتو کنید زیرا اینکار باعث زیبایی و جذابیت بیشتری برای کاراکتر خواهد شد.

گرفتن باندل در بازی Free Fire: باندل Mugger

آیتم‌هایی که در این قسمت مورد استفاده قرار می‌گیرد درواقع مربوط هستند به تم گربه‌ای، یعنی شما با خرید یک ربات گربه‌ای می‌توانید یک ماسک و همچنین دم گربه‌ای هم دریافت کنید و علاوه بر آن یک دایره نورانی را هم برای خود فعال سازید. گرفتن باندل برای تم گربه‌ای می‌تواند قابلیت قرار گیری این حلقه نورانی در وسط بدن کاراکتر را فراهم کند و در نتیجه باعث جذابیت بیشتر محیط شود.

گرفتن باندل در بازی Free Fire: باندل Bandit Set

در این قسمت از مکعب شگفت انگیز شما شاهد یک پک جذاب و حیرت انگیز خواهید بود. این بسته می‌تواند شما را به یک جنگجوی سیاه تبدیل کند و با استفاده از ماسک حیرت آوری که دارید می‌تواند حس جنگ جویانه بودن بازی را افزایش دهد.

گرفتن باندل در بازی فری فایر: باندل Empress’s Divine Set

این باندل هم برای کاراکترهای زن بازی به کار می‌روند و با استفاده از هاله ابریشمی که دارند می‌تواند حاشیه‌ای به رنگ طلایی را ایجاد کند. برای فعال کردن آن هم تنها به یک مکعب جادویی نیاز خواهید داشت.

گرفتن باندل در بازی فری فایر
گرفتن باندل در بازی فری فایر

گرفتن باندل در بازی Free Fire: باندل King’s Sword Set

این باندل قبلا هم برای کاراکترهای مرد این بازی فعال و تنها در آپدیت جدید دو ماسک به آن اضافه شده است.

گرفتن باندل در بازی فری فایر: باندل Arctic Blue Bundle

برخلاف تمامی کاراکترها زمانی که این باندل را تهیه می‌کنید، در قدرت ربات بودن در سرتاسر بازی برای شما بوجود خواهد آمد و لباس‌هایی برای شما تهیه خواهد شد که رنگ‌هایی با تم آبی و مشکی دارند.

گرفتن باندل در بازی Free Fire: باندل Legionarise Set

این بسته در بین تمامی بسته‌هایی که در اختیار دوستداران این بازی قرار می‌گیرد نسبت به بقیه شگفت انگیزتر است. شما می‌توانید با استفاده از این باندل لباس‌هایی مناسب جنگجویان را دریافت کنید و به همراه آن یک شمشیر خاص را هم با خود حمل کنید.

گرفتن باندل در بازی Free Fire: باندل Valkyrie Set

این بسته هم برای شخصیت‌های خانم بازی مناسب است. مانند هر باندل دیگر برای اینکه بتوانید در گرفتن این باندل در بازی فری فایر موفق باشید باید جعبه جادویی را به دست آورید و سپس متناسب با امتیازی که در اختیار دارید آن را تهیه کنید.

همچنین بخوانید: ترفندها و نکات مهم استفاده از gloo wall فری فایر

جمع بندی درباره گرفتن باندل در بازی فری فایر

گرفتن باندل در بازی Free Fire یکی دیگر از رویدادهای جذاب این بازی است که می‌تواند احساس خوشایندی را برای کاربران ایجاد کند و به نوعی یکنواختی را از بازی دور کند. برای بدست آوردن باندل در این بازی باید چیزی حدود 100 قطعه از مکعب را در بازی ایجاد کنید. برای آموزش ترفندهای بیشتر با بخش ترفند بازی در سایت ایموجو همراه باشید.

شما برای ما از گرفتن باندل در بازی فری فایر بنویسید

گرفتن باندل در بازی فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.