AD

ترفندها و نکات مهم استفاده از gloo wall فری فایر

0 539

استفاده از gloo wall فری فایر به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید از نکات منحصر به فرد و پیشرفته این بازی نهایت استفاده را داشته باشید. اما خب همانطور هم که از عنوان پیداست استفاده از این ترفند می‌تواند برد و رسیدن به یک سطح ایده آل را برای شما راحتتر کند. از این رو است که روند مثبت شما در بازی زمانی که از gloo wall فری فایر استفاده می‌کنید به وضوح به چشم می‌خورد. پس تا انتهای این مقاله با رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر در مورد استفاده از gloo wall فری فایر به بحث بپردازیم.

معرفی اجمالی gloo wall

اگر بخواهیم به صورت خلاصه و خیلی کوتاه به کاربرد این شخصیت در بازی بپردازیم باید بگوییم که استفاده از gloo wall فری فایر به عنوان یک سد عمل می‌کند و به این صورت است که شما به عنوان یک گیمر می‌توانید از آن به عنوان یک سکو نیز استفاده کنید.

در تمامی رقابت‌هایی که برای این بازی وجود دارد، شما شاهد یک گیم پلی قوی با استراتژی‌های تهاجمی و تدافعی خواهید بود که البته بیشتر استراتژی تدافعی آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. البته اینکه شما در چه مکان و چه زمانی هم به استفاده از این دکمه می‌پردازید نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. پس برای اینکه بدانید چگونه می‌توان به درستی این قابلیت را به کار گرفت تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در بازی فری فایر

دکمه gloo wall را در مسیر فعال نگه دارید

در حین حرکت حتما از دکمه gloo wall استفاده کنید. برای اینکه این قابلیت به درستی برایتان فعال شود باید در حین حرکت، دکمه مخصوص به آن را نگه دارید و اصلا آن را رها نکنید تا بتوانید بلافاصله با مشاهده دشمن سریعا آن را فعال کنید. یکی از مزایای این موضوع در این است که می‌توانید هم در زمان صرفه جویی کنید و هم اینکه سرعتتان برای پیشرفت در بازی افزایش پیدا خواهد کرد.

به جز نگه داشتن این دکمه بهتر است که از دکمه Croush هم استفاده کنید. یعنی این دو دکمه با یکدیگر مکمل هستند و زمانی که شما از دکمه gloo wall استفاده می‌کنید باید همزمان croush نیز برایتان فعال باشد. معمولا انتظاری که دشمنان شما از شما دارند این است که رقیبشان تنها استفاده از gloo wall  را ترجیح می‌دهد، اما شما با نگه داشتن croush می‌توانید آن‌ها را غافلگیر کنید زیرا آن‌ها نمی‌توانند از این قابلیت استفاده کنند.

استفاده از gloo wall فری فایر برای رسیدن به مراحل غیر قابل دسترسی

خب قطعا شما یکی از بازیکنان پروپاقرص بازی فری فایر هستید و قطعا هم با این موضوع موافق هستید که در حین بازی کردن در فری فایر به مکان‌های مرتفع و زیادی بر خواهید خورد. قاعدتا نمی‌توانید به راحتی به این مکتن‌ها دست پیدا کنید و باید برای رسیدن به آن استراتژی خاصی به خرج دهید.

پس استفاده از gloo wall فری فایر به چه کار می‌آید؟ اینجا است که همین قابلیت به کمک شما می‌آید و شما می‌توانید به راحتی به این مکان‌ها نیز دسترسی پیدا کنید زیرا با استفاده از gloo wall می‌توان آن‌ها را با سازه‌ها نیز ادغام کرد و از یک سکو برای پرتاب استفاده کرد. نکته جالبی دیگری که برای استفاده از gloo wall وجود دارد این است که شما میتوانید آن را بر روی یکدیگر قرار دهید و سپس در بالای یکدیگر از آن‌ها استفاده کنید.

استفاده از gloo wall فری فایر برای رسیدن به مراحل غیر قابل دسترسی

فریب دادن دشمن با استفاده از gloo wall فری فایر

یکی دیگر از راه کارهایی که در بازی  کار آمد است این است که می‌توانید از gloo wall برای فریب دادن دشمنانتان نیز استفاده کنید. خیلی راحت با استفاده از gloo wall می‌توانید رقیبانتان را از راه درست منحرف کنید و با قابلیت‌هایی که در دست دارید می‌توانید آن‌ها را در مخمصه قرار دهید.

استفاده از پنگوئن در حین استفاده از قابلیت gloo wall

در بروز رسانی جدید بازی Free Fire قطعا شاهد یک حیوان جدید با نام Mr. Waggor خواهید بود که می‌تواند در استفاده از gloo wall بسیار کار آمد باشد. یعنی می‌توان گفت که تخصص این شخصیت این است که بتوانید راحتتر از gloo wall استفاده کنید.

پس نتیجه می‌گیریم که هر طور شده از این حیوان استفاده کنید و حتی در مراحلی که در فری فایر نیز به شما اجازه داده می‌شود هم از نارنجک کمک بگیرید. نارنجک‌های gloo می‌توانند در صورتی که جم کافی برای خرید آن‌ها در اختیار دارید خیلی راحت و با قابلیت‌های پیشرفته در اختیار شما قرار بگیرند.

جمع بندی

استفاده از gloo wall فری فایر باعث شد تا بار دیگر با دیگر قابلیت‌های این بازی جذاب و آنلاین آشنا شوید. همانطور که می‌دانید فری فایر یکی از بازی‌های آنلاین است که هم می‌توانید به صورت گروهی و هم به صورت انفرادی آن را بازی کنید و از بازی کردن در تمامی مراحل نیز لذت ببرید.

به خصوص اینکه استفاده از این قابلیت یعنی استفاده از gloo wall فری فایر باعث می‌شود تا به سطح یا لول جدیدتری از بازی دست پیدا کنید که پیش از این قابل دسترس نبود مانند طی کردن تمامی مکان‌هایی که مانع پیشرفت شما می‌شد. به هر حال برای اینکه بتوانید این ویژگی در این بازی را برای خود فعال کنید باید جم داشته باشید و به تعداد کافی هم داشته باشید. برای آموزش های بیشتر با بخش آموزش بازی در سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.