AD

ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در بازی فری فایر

1 1,134

در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو می خواهیم ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در فری فایر را به بازیکن هایی که دوست دارند به صورت تهاجمی بازی کنند آموزش دهیم. ترفندهای خوبی در این جا برای یادگیری می باشد، برخی از این ترفندها به تنظیمات داخل بازی بستگی دارند و برخی دیگر به توانایی های شما، پس با ما باشید تا به بررسی روش های تبدیل شدن به یک fragger در فری فایر را به شما یاد دهیم.

روش ها و ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در بازی فری فایر

Fragger ها بازیکن هایی هستند که در جلوی تیم بازی می کنند. اگر شما یک بازیکن تهاجمی هستید و می خواهید در مبارزات نزدیک موفق باشید تا به کل تیم کمک کنید، پیشنهاد می کنم که از ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در فری فایر که در این پست آمده استفاده کنید.

یادگیری این ترفندها برای بازیکن های تهاجمی است که در جلوی تیم بازی می کنند و اغلب مجبورند در نبرد های فاصله نزدیک و متوسط شرکت کنند. پس بیایید آن ها را بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: ۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن به طور هم زمان

ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger: اضافه کردن حساسیت دوربین برای هد شات

یکی از ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در فری فایر این است که حساسیت دوربین برای هد شات کردن را افزایش دهید. شما باید حساسیت دوربین را در سطح بالایی تنظیم کنید تا بتوانید هنگام استفاده از شاتگان ها به راحتی نشانه بگیرید و دشمن ها را بکشید سطح حساسیت توصیه شده برای M1887 و M1014 صد درصد می باشد. برای استفاده از این ترفندها به راحتی به قسمت تنظیمات حساسیت می روید و نوار حساسیت را به حداکثر می رسانید.

شما برای SMG ها و AR ها می توانید حساسیت را روی ۷۰ درصد بگذارید. این سطح حساسیت تضمین می کند که از همه سلاح های دور برد به طور موثر استفاده می کنید. در حالت بازی کلاسیک نباید فقط از شاتگان ها استفاده کنید. شما برای شرکت در نبرد های میان برد باید از AR ها استفاده کنید. در این جا هد شات یک راه بسیار خوب برای از بین بردن دشمن ها می باشد. اگر می خواهید ریسک کنید بهتر است که حواستان به همی تیمی های خود باشد تا شما را زنده نگه دارند.

ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در Free Fire: هد شات در یک حمله ناگهانی

ترفند دوم از ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در فری فایر استفاده از مهارت هد شات در حمله ناگهانی می باشد. شما پس از تنظیم حساسیت به حداکثر سطح می توانید سریع تر نشانه گیری کنید. شما باید خط میانی را زیر هدف نگه دارید و به حرکت ادامه دهید ته به حریف نزدیک شوید. سپس سریع هدف را روی سر دشمن دقیق کنید و شلیک کنید.

علاوه بر این برای استفاده از این ترفندهای Fragger در فری فایر باید بی سر و صدا به دشمن نزدیک شوید و سعی کنید تا می شود، سریع دشمن را بکشید تا او نتواند به شما واکنش نشان دهد. تنها شخصی که می تواند این کار را به خوبی در تیم انجام دهد یک Fragger می باشد، به خصوص زمانی که تیم از او پشتیبانی کند، او عملکرد فوق العاده ای خواهد داشت.

ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در Free Fire: هد شات در یک حمله ناگهانی

ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در Free Fire: تغییر سریع سلاح

نکته بعدی از از ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger تعویض سریع سلاح است. گارنا فری فایر یک دکمه تعویض سریع سلاح دارد. شما باید این دکمه را فعال کنید تا در صفحه گوشی ظاهر شود. شما می توانید اندازه و شفافیت دکمه را طوری تنظیم کنید که بتوانید آن دکمه را با وضوح بالا ببینید، اما باید حواستان به این موضوع باشد که دکمه دید شما را نپوشاند.

علاوه بر این یکی دیگر از ترفندهای Fragger در فری فایر این است که بتوانید آن را در نقطه ای بگذارید که به آسانی لمسش کنید. هنگامی که دشمن به طور ناگهانی به شما نزدیک شد، به سرعت سلاح را عوض کنید و او را هدف قرار دهید. علاوه بر این وقت خود را در بارگیری مجدد مهمات در نبرد های نزدیک تلف نکنید. در عوض این کار خیلی سریع می توانید سلاح خود را تغییر دهید. بهترین ترکیب سلاح برای نبرد های نزدیک یک شاتگان و یک SMG قدرتمند می باشد.

ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در فری فایر: استفاده از Gloo Wall و همه سلاح ها

اگر گلوله های هر دو سلاح شما تمام شد به عقب بروید و پشت یک پوشش پنهان شوید تا مهمات را دوباره بارگیری کنید. اگر هنگام بارگیری مجدد گلوله در جای خطرناکی باشید به راحتی تحت هدف قرار خواهید گرفت و کشته خواهید شد. قبل از حمله کردن مطمئن شوید که مهمات را بارگیری مجدد کرده اید. برای مخفی شدن می توانید از پناهگاه های اطراف یا Gloo Wall استفاده کنید.

برای تسلط بر تمام مبازرات نزدیک با شاتگان ها باید ترفند استفاده از Gloo Wall را نیز بلد باشید. این یکی از مواردی است که در دسته ترفندهای Fragger در فری فایر می باشد. به خاطر باشید که استفاده از سلاح های M1887 و M1014 بسیار تاثیر گذار می باشد. بنابراین از آن ها استفاده کنید تا در نبرد ها پیروز شوید. بهتر است که Gloo Wall ها را ایجاد کنید تا هنگام نیاز به بارگیری مجدد یا بهبودی از آن ها استفاده کنید.

ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در فری فایر: استفاده از Gloo Wall و همه سلاح ها

اگر به قدری خوش شانس هستید که می توانید دشمن را در گوشه ای گیر بیاندازید، به سرعت در آن جا یک نارنجک پرتاب کنید تا او در آن جا بمیرد. البته بهتر است که از گوشه و کنار پرهیز کنید، زیرا هر لحظه امکان دارد که دشمن شما را در آن جا بکشد. امیدوارم که ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در فری فایر را به خوبی یاد گرفته باشید. برای آموزش دیگر ترفندهای بازی فری فایر با ما در بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. محمد می گوید

    سلام خوبه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.