هر آنچه که باید در مورد سلاح MK12 پابجی موبایل بدانید

0 61

به تازگی به روز رسانی 0.19.0 پابجی موبایل منتشر شده است، در این به روز رسانی یک نقشه جدید وجود دارد و علاوه بر آن سلاح MK12 پابجی موبایل نیز به این بازی افزوده شده است. در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو شما می توانید با یادگیری ترفندهای سلاح جدید پابجی موبایل از آن در نقشه جدید پابجی موبایل استفاده کنید.

هر چیزی که شما باید در مورد سلاح MK12 پابجی موبایل (PUBG Mobile)

پابجی موبایل یکی از بازی های پر طرفدار در سراسر جهان می باشد این بازی در ابتدا روی کامپیوتر های شخصی بود و سبک این بازی نبرد رویال می باشد. سلاح MK12 پابجی موبایل یکی از دستاورد های جدیدی است که در به روز رسانی 0.19.0 به همراه نقشه Livik به این بازی افزوده شده است. در این پست ما هر چیزی که شما باید در مورد سلاح جدید پابجی موبایل را بدانید به شما یاد خواهیم داد. شما با استفاده از اطلاعات این پست می توانید از سلاح MK12 در نقشه جدید پابجی موبایل استفاده کنید.

پابجی موبایل به دلیل داشتن سبک نبرد رویال به سرعت در جهان محبوب شد، این بازی همانند عنوان اصلی پابجی توانست مخاطبین زیادی را جذب خود کند نسخه موبایل پابجی توسط کمپانی Tencent Games گسترش داده می شود. سالانه کاربر های حرفه ای این بازی در مسابقه های مختلف که در همه جای دنیا برگزار می شود، شرکت می کنند و جایزه های میلیون دلاری به دست می آورند.

همان طور که گفتم در به روز رسانی 0.19.0 پابجی موبایل موارد زیادی به این بازی افزوده شده است، رویداد ها، پوسته ها و سلاح ها از جمله دستاورد های جدید می باشند سلاح MK12 در PUBG Mobile نیز آخرین DMR می باشد که به پابجی موبایل افزوده شده است.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی اسلحه های مناسب اسکوپ ۸ در بازی پابجی موبایل

سلاح MK12 پابجی موبایل: جزئیات

سلاح جدید پابجی موبایل یک DMR می باشد. DMR مخفف کلمه های Designated marksman rifle می باشد، که معنی آن این است که در فاصله های دور مناسب است و به ازای هر شلیک ضربه قوی ای می زند. علاوه بر این ها سرعت شلیک بالایی نیز دارد. سلاح MK12 در PUBG Mobile از تیر های ۵.۵۶ میلی متری استفاده می کند و فقط دارای حالت تیر اندازی ساده است. این سلاح همچنین دارای دو پایه مانند سلاح های QBZ و MK14 است که در صورت تجهیز شدن آن به شدت از سرعت ضربه و عقب نشینی آن کاسته می شود.

در این جا جزییات مربوط به سلاح MK12 پابجی موبایل آمده است

قدرت ضربه: ۴۶ تا ۴۸

فاصله تاثیر گذار: ۱۵۰ متر

خشاب: ۲۰ عدد (۳۰ عدد با یک خشاب بیرونی)

اسلات های قابل اضافه شدن: اسکوپ، خشاب، Grip و Muzzle

در کل سلاح MK12 پابجی موبایل در آمار ها و قدرت شبیه به سلاح های Mini 14 و QBU است. البته می توان گفت سلاح جدید پابجی موبایل نسبت به دو سلاح دیگر قوی تر می باشد، زیرا این سلاح دارای اسلات های بیشتری برای اضافه کردن است. با این قابلیت این سلاح می تواند اسلات های بیشتری به خود اضافه کند و بهتر از سلاح های دیگر باشد.

سلاح MK12 پابجی موبایل: جزئیات

سلاح MK12: مکان ها

به تازگی سلاح MK12 پابجی موبایل در نقشه Livik قابل دسترسی است. شما این سلاح را می توانید در بیشتر جا های این نقشه پیدا کنید اما مکان هایی که نسبت به بقیه جا ها احتمال بیشتری وجود دارد که سلاح MK12 در PUBG Mobile آن جا باشد، قسمت های Lumber yard و Shipyard می باشند.

سلاح MK12 پابجی موبایل: بهترین مهمات

در این جا ما همه ی مهماتی را که می شود به سلاح جدید پابجی موبایل اضافه کرد را بررسی کرده ایم.

اسکوپ- تا قدرت بزرگنمایی ۴ برابر یا بیشتر: شما از این ویژگی برای نبرد های میان برد و دور برد باید استفاده کنید، هر چقدر که اسکوپ شما بهتر باشد ضربه بهتری به دشمن وارد خواهید کرد.

  • خشاب- خشاب Extended یا quickdraw extend- هر یک از این دو مورد برای جنگیدن مناسب است زیرا بیشتر مبارزات دور برد و میان برد هستند. بنابراین ممکن است quickdraw نا کار آمد باشد.
  • گریپ- گریپ عمودی یا گریپ سبک: برای تیر اندازی مداوم شما نیاز دارید که ضربه اسلحه را کنترل کنید.
  • Muzzle – مخفی کننده فلش، خفه کننده یا Compensator: به طور مطلوب شما می خواهید یک Silencer مکان شما را پوشش دهد، اما هر یک از آن ها به اندازه کافی خوب هستند.

سلاح MK12 پابجی: استراتژی

در حالی که سلاح جدید پابجی موبایل در مبارزات از راه دور قابل استفاده است، شما نمی توانید از آن در برایر SMG ها، شاتگان ها و یا AR ها استفاده کنید، زیرا حالت تیر اندازی خودکار ندارد. برای از بین بردن یک بازیکن در فاصله ۱۵۰ متری شما یا باید پنج ضربه به بدن با ۲ ضربه به سر بزنید.

عکس 3

کنترل کردن سلاح MK12 در PUBG Mobile سخت نیست، شما می توانید دو شلیک به سر دشمن قبل از فهمیدن آن ها بکنید. در مقابل Kar98 یا M24 در گیر نشوید، زیرا اگر دشمن هایی که از این سلاح ها استفاده می کنند، جای شما را بفهمند به راحتی شما را می کشند.

سلاح MK12 پابجی موبایل: ترفند ها

در این جا چند ترفند برای استفاده کردن از سلاح جدید پابجی موبایل آمده است که شما با استفاده از آن ها می توانید یک اسنایپر بهتر شوید.

  • شما نیاز دارید در مکانی کمین کنید که به شما دید خوبی برای شلیک کردن به دشمن ها بدهد، حال ممکن است این مکان بالای یک سقف، داخل یک ساختمان بلند و یا در یک جای دیگر باشد.
  • در تیراندازی جانب احتیاط را رعایت کنید، زیرا اولین شلیکی که می کنید، مهم ترین شلیک شما می باشد. اگر اشتباه عمل کنید هدف شما متوجه می شود یا به اطراف می رود تا شما آن را نبینید، بنابراین کار شما خیلی سخت تر می شود.
  • قبل از تیر اندازی اطمینان حاصل کنید که به طور کامل آمادگی دارید، زیرا آمادگی از ضروریات بازی است. سعی کنید برای استفاده از این سلاح یک اسکوپ یا یک صدا خفه کن داشته باشید.
  • سلاح MK12 در PUBG Mobile دارای یک سه پایه است و شما می توانید هر زمان که می توانید به سمت Prone بروید تا پایداری سلاح خود را افزایش بدهید.
  • همیشه برای این که فرصت های مناسبی را گیر بیاورید صبر کنید.

برای دسترسی به دیگر مطالب آموزشی و کاربردی بازی پابجی موبایل می توانید به بخش آموزش بازی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.