AD

معرفی اسلحه های مناسب اسکوپ 8 در بازی پابجی موبایل

0 1,423

یکی از بی نظیرترین قابلیت های بازی پابجی موبایل شخصی سازی اسلحه های آن است. برخی از اسلحه‌ های بازی می ‌توانند مجهز به اسکوپ شوند که برای افزایش دقت هدف گیری بسیار مناسب هستند.  ما در این مقاله قصد داریم تا به معرفی اسلحه های اسکوپ 8 پابجی موبایل بپردازیم. تا انتهای پایان مقاله همراه سایت مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

اسلحه‌ های مناسب اسکوپ 8 در بازی پابجی موبایل

اسکوپ 8 به دلیل قابلیت زوم فوق‌العاده‌ای که دارد باعث می‌شود تا کار کردن با آن بسیار لذت بخش باشد. البته بسیاری از بازیکنان نمی‌توانند به صورت مناسب از این اسکوپ استفاده کنند. حمل اسکوپ 8 برای برخی از بازیکنان بازی پابجی موبایل دشوار است و ترجیح می‌دهند از آن استفاده نکنند. برای بهره‌مندی از اسکوپ 8 در بازی پابجی موبایل باید در یک نبرد دوربرد در حال رقابت باشید چرا که این اسکوپ برای نبردهای نزدیک مناسب نیست.

اگر علاقه‌مند به نبردهای دوربرد هستید و می‌خواهید با استفاده از اسلحه‌های دوربرد حریف را به خوبی از پای دربیاورید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید تا اسلحه‌ های مناسب اسکوپ 8 در بازی پابجی موبایل را به شما معرفی کنیم:

اسلحه های اسکوپ 8 پابجی موبایل: اسلحه  AWM

همان‌طور که می دانید اسلحه فوق به عنوان یکی از سلاح‌های قدرتمند بازی پابجی موبایل است که با نصب اسکوپ 8 بر روی آن می‌توان دقت و قدرت اسلحه را افزایش داد. اسلحه AWM برای نبردهای دوربرد بسیار مناسب است و اگر بتوانید کنترل ویژه‌ای بر روی سلاح فوق داشته باشید قطعاً می‌توانید در مدت زمان کوتاهی دشمنان را نابود کنید. این سلاح قادر است تا کلاه ایمنی سطح 3 را به راحتی نابود کند.

اسلحه های اسکوپ 8 پابجی موبایل
اسلحه های اسکوپ 8 پابجی موبایل

اسلحه های اسکوپ 8 پابجی: اسلحه  Karabiner 98 Kurz

در حال مطالعه مقاله اسلحه‌ های مناسب اسکوپ 8 در بازی پابجی موبایل هستید و باید بدانید که اسلحهKarabiner 98 Kurz  به عنوان یک اسلحه دوربرد در بازی پابجی موبایل مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از اسکوپ 8 بر روی این اسلحه باعث افزایش دقت آن شده که می‌تواند برای نابودی کلاه ایمنی سطح 2 و 3 کاربردی باشد. استفاده از اسکوپ 8 به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند جزئیات را از راه دور به خوبی مشاهده کنند.

اسلحه های اسکوپ 8 پابجی موبایل: اسلحه  Mini 14

اگر بخواهید جزئیات دشمنان را از راه دور مشاهده کنید و با یک اسلحه قدرتمند رقبا را از بین ببرید، بهتر است اسلحه Mini 14 را انتخاب کنید. با نصب اسکوپ 8 بر روی این سلاح می‌توانید قدرت آن را دوچندان کنید. اگر اهل نبردهای دور هستید و از اسنایپ کردن دشمنان لذت می‌برید قطعاً ترکیب سلاح فوق با اسکوپ 8 می‌تواند یک ترکیب قدرتمند را تشکیل دهد.

هر کدام از سلاح‌های بیان شده برای نابودی دشمنان از راه دور مؤثر است. اسلحه‌ های مناسب اسکوپ 8 در بازی پابجی موبایل شامل سه اسلحه فوق است که بازیکنان حرفه‌ای این بازی هیجان انگیز می‌توانند با توجه به مهارت خود یک سلاح مناسب را انتخاب کنند.

سخن پایانی درباره اسلحه های اسکوپ 8 پابجی موبایل

اگر علاقه‌مند به نبردهای دوربرد هستید و می‌خواهید از سلاح‌های مناسب برای اسنایپ کردن دشمنان استفاده کنید بهتر است نگاه ویژه‌ای به سلاح‌های بیان شده داشته باشید. شناخت اسلحه‌ های مناسب اسکوپ 8 در بازی پابجی موبایل این امکان را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند با شخصی سازی مناسب قدرت و دقت اسلحه را افزایش دهند. بازیکنان بازی پابجی موبایل در نقشه‌های مختلف می‌توانند از اسلحه‌های دوربرد برای رقابت استفاده کنند.

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی اکشن در سبک بتل رویال است که طرفداران مخصوص به خود را دارد. وجود به‌روزرسانی‌های مختلف و آیتم‌های ویژه باعث شده است تا بازی از حالت یکنواختی خارج شود. تا به امروز حدود 400 میلیون بازیکن فعال در بازی پابجی موبایل مشغول به رقابت با یکدیگر هستند. اگر بتوانید چالش‌های بازی را به خوبی تکمیل کنید قارد خواهید بود  به سطوح بالاتر بازی دست پیدا کنید. امیدواریم با شناخت اسلحه‌ های مناسب اسکوپ 8 در بازی پابجی موبایل بتوانید شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهید.

شما برای ما از اسلحه های اسکوپ 8 پابجی موبایل بنویسید

اسلحه های اسکوپ 8 پابجی موبایل را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای آموزش ترفندهای بازی پابجی موبایل می توانید به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.