معرفی مکان های مخفی در نقشه Kalahari فری فایر

 معرفی مکان های مخفی در نقشه Kalahari فری فایر

در این مطلب از رسانه بازی موبایل ایموجو می خواهیم مکان های مخفی نقشه Kalahari فری فایر را به شما معرفی کنیم. شما می توانید از این مکان ها برای مخفی شدن یا کمپ کردن استفاده کنید. شما اگر به درستی از این مکان ها استفاده کنید، به طور قطعی می توانید تعداد خوبی از دشمن هایتان را بکشید.

مکان های مخفی در نقشه Kalahari فری فایر که بازیکن ها باید بشناسند

نقشه کالاهاری فری فایر به تازگی منتشر شده است. در این پست ما تصمیم داریم مکان های مخفی نقشه Kalahari فری فایر را به شما معرفی کنیم. مخفی شدن در مکان های مناسب یکی از بهترین ترفندها می باشد. پس با ما باشید تا بهترین مکان های مخفی نقشه کالاهاری فری فایر را بشناسید.

همچنین بخوانید: روش های تغییر نام و ظاهر کاراکترهای پابجی موبایل

مکان های مخفی نقشه کالاهاری فری فایر

شما می توانید از مکان های مخفی نقشه کالاهاری Free Fire برای نشانه گیری، کمپ و سورپرایز کردن دشمن استفاده کنید.

Refinery: این مکان در مرکز نقشه واقع شده است. روی تپه ای بلند یک دیش آنتی بزرگ وجود دارد. برای رفتن به آن جا می توانید از قلاب استفاده کنید. از آن جا قلاب را به بالای برج نزدیک شلیک کنید تا با استفاده از آن به آن جا برسید. بالای برج نقطه بسیار خوبی برای تیرانداز ها است.

یکی دیگر از مکان های مخفی نقشه کالاهاری فری فایر، یک شکاف موجود در صخره های Refinery است.

Foundation: منطقه آبی که در زیر فونداسیون وجود دارد یکی دیگر از بهترین مکان های مخفی نقشه کالاهاری Free Fire است. شما باید یک نارنجک بی حس نگه دارید تا در زیر آب پنهان شوید بدون این که مورد مشاهده قرار بگیرید.

سانتا کاترینا: می توانید کامیون بزرگی را در آن جا پیدا کنید تا بتوانید خود را پنهان کنید و کمپ کنید. اما برای جلوگیری از در معرض دید قرار گرفتن سر خود باید روی کامیون دراز بکشید.

The Sub: این جا یکی از مکان های مخفی نقشه Kalahari فری فایر می باشد که شما حتما باید آن جا را بشناسید. این مکان در جنوب نقشه واقع شده است. می توانید برای تیر اندازی روی کشتی بروید. علاوه بر این دشمن هایی که روی زمین می باشند به سختی می توانند شما را نشانه بگیرند.

یک مکان دیگر در فونداسیون وجود دارد. در آن جا یک زیر زمین مخفی داخل ساختمان ویران شده وجود دارد.

Bayfront: شما می توانید در این مکان یک سوراخ مخفی نورگیر در سقف یک اتاف مخفی پیدا کنید. شما می توانید از قلاب به لبه سوراخ بپرید و وارد آن جا شوید. اگر کسی خواست وارد این مکان شود او را بکشید.

مکان های مخفی نقشه کالاهاری فری فایر

بقیه مکان های مخفی نقشه کالاهاری فری فایر

به Refinery باز گردید تا مورد بعدی از مکان های مخفی نقشه Kalahari فری فایر را پیدا کنید. در بالای برج ساختمان مرکز می باشد. البته برای صعود به آن جا باید از Gloo Wall استفاده کنید.

آب موجود در سانتا کاترینا نیز یکی از مکان های مخفی نقشه کالاهاری Free Fire است. این مکان یکی از جا های مناسب برای مخفی شدن می باشد.

تعداد بسیار زیادی مکان مخفی وجود دارد. که یکی دیگر از این مکان ها در برج اصلی این مکان است. شما می توانید برای رسیدن به این مکان از قلاب استفاده کنید. اما در زمان تیر اندازی از این مکان باید سریع باشید.

برای آموزش های بیشتر بازی فری فایر به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *