AD

نقد و بررسی بازی Battlefield 1 ؛ از بهترین بازی های جنگی

1 688

بازی بتلفیلد 1 (Battlefield 1)، یکی از بهترین بازی های جنگی اول شخص است که داستان آن مربوط به زمان جنگ جهانی اول می باشد. بتلفیلد 1، یک سناریوی داستانی چند قسمتی دارد. گیم‌پلی بازی بتلفیلد 1 و سیستم تیراندازی اسلحه‌ ها و تانک‌ها، شبیه به سری های قبلی بازی بتلفیلد است. در ادامه این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو با نقد و بررسی بازی Battlefield 1 با ما همراه باشید تا بیشتر با نقاط قوت و ضعف این بازی آشنا شوید.

معرفی بازی Battlefield 1

بازی Battlefield1، توسط استودیوی دایس ساخته شده است و یکی از بهترین بازی های تیراندازی اول‌ شخص چند سال اخیر می باشد. استودیوی دایس در این بازی زمان را به عقب کشیده و ما را به زمان جنگ جهانی اول برده است. زمانی که بسیاری از ابزار‌های جنگی، برای اولین بار در میادین جنگ به کار برده می ‌شدند. توسعه دهنده‏ی بتلفیلد ۱، نه تنها به کشف ایده های جدید طراحی بازی، از طریق سلاح های قدیمی، پرداخته است، بلکه این اطمینان را حاصل کرده است که بازی او، متمایر از سایر بازی های تیراندازی است که در 10 سال گذشته منتشر شده است.

مزایای دیگر بازی بتلفیلد 1، داستان های قانع کننده و دلهره آور و روش های مؤثر شرح آن ها است. همچنین ساختار جنگی آن، به صورتی است که باید هر سازنده ی بازی های سبک جنگی و تیراندازی از آن الهام بگیرد. تمرکز این نسخه از بازی نیز، بر بازی چند نفره ی آنلاین است. با این حال همانند نسخه های قبلی شاهد وجود یک سناریوی داستانی تک نفره نیز در این بازی می باشیم. با ما در بخش نقد و بررسی بازی سایت ایموجو همراه باشید تا بیشتر با ویژگی های این بازی آشنا شوید.

بازی Battlefield 1
بازی Battlefield 1

نقد بازی بتلفیلد 1

Battlefield 1، یک سناریوی داستانی چند قسمتی دارد و متشکل از شش قسمت است. هر داستان، قهرمان مختص به خود را دارد. بیشتر این شش داستان جنگی، شامل دو تا پنج مأموریت هستند که بر شخصیت ها و جبهه‏های مختلف جنگ متمرکز شده اند. شش داستان جنگی، كه هر كدام حدوداً 30 دقيقه تا يك ساعت طول می‏كشند و از مناطق مبهم و گل آلود جبهه غربي گرفته تا بيابان هاي شمال آفريقا را شرح می دهند. شش سرباز این شش داستان، هر کدام به یک ملیت و جبهه تعلق دارند و در مناطق متفاوتی که درگیر جنگ جهانی اول بودند، به مبارزه می پردازند. به دلیل جهش های گسترده در جغرافیا، این مبارزات هرگز به عمق پیچیدگی های سیاسی جنگ، نمی پردازد؛ اما داستان پردازی جالب، باعث درک عمیق آن ها می شود.

نقد بازی Battlefield 1: گیم پلی بازی

گیم‌پلی بازی Battlefield 1 و سیستم تیراندازی اسلحه‌ ها و تانک‌ها چه در بخش داستانی و چه در بخش تک نفره شبیه به سری های قبلی بازی بتلفیلد است. بخش وسایل نقلیه، شما را با نسل اول تانک ها و هواپیماهای جنگنده آشنا می کند که در زمان خود پیشرفته بودند. تغییرات محیطی با پیشرفت جنگ، بیشتر می شوند. هرکدام از چهار کلاس بازی، دارای اسلحه ‌ها و ابزارهای مخصوص به خود است که در طی بازی و با ارتقا سطح خود، می توانید آن‌‏ها را آزاد و استفاده کنید. 

نقد بازی Battlefield 1: ویژگی های بازی بتلفیلد 1

Battlefield 1، شما را به اندازه کافی آزاد می گذارد تا تصمیمات خود را در مورد زمان و چگونگی دستیابی به اهداف، بگیرید و احساس ناامیدی، مرگ و نابودی در جنگ جهانی اول را به خوبی منتقل می کند.

بازی تک نفره ی بتلفیلد 1، گلچین کوتاه اما دلپذیر و غافلگیرکننده، از داستان های کوچک و انسانی است. اما بازی چند نفره ی آن هیجان انگیزتر می باشد و مبارزات را متعادل و چالشی نگه می دارد. همچنین باعث می شود سری بازی های بتلفیلد، یک تیراندازی فوق العاده ی اول شخص شود. بازی چند نفره بتلفیلد 1، به ریشه های سری مبارزات فضای باز، وفادار است و به طرز شگفت انگیزی متناسب با سلاح ها، وسایل نقلیه و زمین های جنگ جهانی اول، می باشد.

جلوه‌های بصری،‌ گرافیک تصاویر و شخصیت ها، نورپردازی و موسیقی بازی، به خوبی حس جنگیدن و غلبه بر دشمنان را برای رسیدن به پیروزی، ایجاد می نمایند. تخرب‌پذیری و فیزیک واقع‌ گرایانه‌، جلوه های بصری جذاب و خیره کننده، به همراه تغییرات آب و هوا و طراحی هوشمندانه ی نقشه ها، بتلفیلد ۱ را به یکی از بهترین بازی های نظامی اول شخص تبدیل کرده است.

شما برای ما از بازی Battlefield 1بنویسید

بازی Battlefield 1 را در این مطلب از سایت ایموجو انجام دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای آموزش بیشتر بازی می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Siup می گوید

    هیتمن بازی جالبیه خیلی جذاب نقد و بررسیش کردید مرسی از سایت خوب ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.