AD

روش های تغییر نام و ظاهر کاراکترهای پابجی موبایل

0 408

در حال حاضر بازی PUBG Mobile به یکی از پر طرفدارترین بازی های نبرد رویال تبدیل شده است. کاراکترهای پابجی موبایل از مهم ترین فاکتور های این بازی می باشند. برای همین موضوع بازیکن ها به دنبال متفاوت بودن می باشند و می خواهند تغییر نام کاراکترها در پابجی موبایل را انجام دهند. ما در این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو نحوه تغییر نام و ظاهر کاراکترهای پابجی موبایل را به شما آموزش خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

روش تغییر نام و ظاهر کاراکترهای پابجی موبایل (PUBG Mobile)     

کمپانی بازی پابجی موبایل با حساسیت شگفت انگیز نسبت به نیاز های بازیکن ها، نه تنها بازیکن های قدیمی را ایمن می کند، بلکه بازیکن های جدید را نیز جذب می کند. به نظر می رسد که به روز رسانی های این بازی ویژگی های جدید بسیار خوبی را داخل خود قرار می دهند. پابجی موبایل در چند سال گذشته موفقیت چشمگیر داشته است. پابجی موبایل با سبک جذاب خود محبوبیت خود را روز به روز افزایش می دهد. یکی از قابل توجه ترین امکاناتی که در به روز رسانی ها ارائه شده است، تغییر نام کاراکتر در پابجی موبایل می باشد. شما می توانید در این به روز رسانی نام شخصیت پابجی موبایل و ظاهر او را تغییر دهید.

توسعه دهندگان پابجی موبایل با دانستن این که بازیکن ها همیشه به دنبال نو آوری می باشند، گزینه های متعددی را برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان خود در نظر گرفته اند. در نبرد رویال قابل درک است که بازیکنان پس از مدتی بازیکن ها پس از مدیتی از نام مستعار و ظاهر خود خسته شوند و به دنبال تغییر نام کاراکتر PUBG Mobile خود باشند. با گزینه های ارائه شده در پابجی موبایل، بازیکن ها می توانند با تنظیم ویژگی های دلخوه تغییر نام شخصیت پابجی موبایل را انجام دهند.

اگر همیشه در یک بازی ثابت بازی کرده اید به یاد داشته باشید که می توانید برای خود تنوع ایجاد کنید. پس برای تغییر نام کاراکتر در پابجی موبایل و ظاهر کاراکتر طبق مراحل زیر عمل کنید. به یاد داشته باشید که فقط شخصیت های پیش فرض برای سفارشی سازی در دسترس هستند و نمی توانید شخصیت های دیگر را شخصی سازی کنید.

همچنین بخوانید: ترفندهای کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه پابجی موبایل

مراحل تغییر نام کاراکترهای پابجی موبایل

در قسمت اول ما روش تغییر نام کاراکتر در پابجی موبایل را به شما آموزش می دهیم و در قسمت دوم روش تغییر ظاهر کاراکتر پابجی موبایل را به شما یاد خواهیم داد. داشتن نام مناسب و ظاهر مناسب هنگام شرکت در مسابقه های پابجی موبایل به طور قطعی یک نکته مثبت محسوب می شود. غیر قابل انکار است که نام های درون بازی نقش اساسی دارند زیرا نام بازیکن ها بر جسته نشان داده می شود و با هر کشته شدن، اسامی در سمت چپ صفحه ظاهر می شوند. بنابراین یک نام جالب به بازیکن ها کمک می کند تا در بازی شناخته شوند و تاثیر خاصی روی بازی بگذارند.

در صورتی که علاقه چندانی به نام خود ندارید، می توانید اقدام به تغییر نام کاراکتر PUBG Mobile خود بکنید، برای این کار طبق مراحل زیر باید عمل کنید.

روش تغییر نام کاراکترهای پابجی موبایل: گرفتن کارت تغییر نام

بنابراین با رسیدن به سطح ۱۰ و انجام تمام ماموریت ها، شما یک کارت رایگان برای تغییر نام شخصیت پابجی موبایل دریافت خواهید کرد. اگر کارت رایگان ندارید و آن را استفاده کرده اید، می توانید برای خرید کارت تغییر نام اقدام کنید. اولین کاری که شما باید کنید رفتن به صندوق گنج است، در آن جا شما کارتی برای تغییر نام کاراکتر در پابجی موبایل مشاهده خواهید که ۱۸۹ یوسی می ارزد.

روش تغییر نام کاراکترهای پابجی موبایل: گرفتن کارت تغییر نام

روش تغییر نام کاراکتر در PUBG Mobile:  استفاده کردن از کارت

در مرحله بعد برای تغییر نام کاراکتر PUBG Mobile باید روش استفاده کردن از کارت را بلد باشید. پس از خرید، به فهرست موجودی کارت بروید. تغییر نام کارت را انتخاب کنید و یک جعبه نام ظاهر می شود.

روش تغییر نام کاراکتر در پابجی موبایل: نام جدید خود را وارد کنید

اکنون فقط باید نام جدیدی را برای تغییر نام شخصیت پابجی موبایل وارد کنید و گزینه اوکی را انتخاب کنید. نام شما بلافاصله پس از کلیک رای گزینه ok تغییر می کند. همچنین به خاطر داشته باشید که فقط یک بار در روز می توانید تغییر نام کاراکتر PUBG Mobile را انجام دهید.

روش تغییر نام کاراکتر در پابجی موبایل: نام جدید خود را وارد کنید

مراحل تغییر ظاهر کاراکترهای پابجی موبایل

مطمئن شوید که با یک شخصیت پیش فرض بازی می کنید، زیرا تغییر ظاهر کاراکتر پابجی موبایل فقط در مورد این شخصیت ها ممکن است، قبل از هر چیز باید شخصیت خود را به یک شخصیت پیش فرض تبدیل کنید.

روش تغییر ظاهر کاراکترهای پابجی موبایل: بخش ظاهر را پیدا کنید

برای تغییر ظاهر کاراکتر پابجی موبایل، باید به بخش inventory بروید. در این جا شما می توانید گزینه ظاهر کاراکتر را در سمت چپ صفحه پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید.

روش تغییر ظاهر کاراکترهای PUBG Mobile: آن گونه که می خواهید شخصیت خود را درست کنید

بعد از انتخاب کردن گزینه Appearance، فضای مربوط به ظاهر باز خواهد شد. این جایی است که شما گزینه های مختلف موجود را برای تغییر جنسیت، صورت، مدل مو و رنگ پوست را خواهید دید. برای تغییر چهره و جنسیت، شما به ۱۰۰۰ سکه طلا نیاز دارید.

روش تغییر ظاهر کاراکترهای PUBG Mobile: آن گونه که می خواهید شخصیت خود را درست کنید

روش تغییر ظاهر کاراکترهای پابجی موبایل: تغییرات را تکمیل کنید و تایید کنید

وقتی از ظاهر بازی خود راضی بودید، وقت آن است که تایید را انتخاب کنید. در ازای سفارشی سازی باید برخی از نقاط مربوط به نبرد خود را فراموش کنید. مقدار امتیازات جنگی شما که کم می شود بستگی به نوع تغییرات دارد.

پس با استفاده از دو روش بالا می توانید تغییر نام کاراکتر در پابجی موبایل و تغییر ظاهر کاراکتر را انجام دهید. امیدوارم که شخصیت مورد دلخواه خود را بتوانید، بسازید. برای آموزش و یادگیری ترفندهای بازی پابجی موبایل با بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.