AD

لیست کامل همه نارنجک های موجود در بازی فری فایر

0 522

در این مطلب از سایت ایموجو می خواهیم نارنجک های بازی فری فایر که شما برای حرفه ای بودن نیاز است طرز کار با آن ها را یاد بگیرید، معرفی کنیم. در کل هفت نوع نارنجک در بازی فری فایر وجود دارد که کاربرد های متفاوتی دارند، پس با ما باشید تا با آن ها آشنا شوید.

لیست کامل نارنجک های بازی فری فایر

آیتم های خاص زیادی در فری فایر وجود دارد و نارنجک ها یکی از پر مصرف ترین های این آیتم ها است. نارنجک ها انواع مختلفی دارند و برخی از آن ها برای رویدادهای با زمان محدود ساخته شده است، ما در این پست لیست همه نارنجک های این بازی را ارائه خواهیم کرد.

لیست کامل نارنجک های بازی فری فایر: Flashbang

به نظر من این خطرناک ترین مورد از نارنجک های Free Fire است، اگر چه هیچ آسیبی وارد نمی کند. اما هنگامی که با فلش بنگ برخورد می کنید، تمام دشمن ها در یک شعاع محدود برای مدت کوتاهی کور و نا شنوا می شوند. وقتی از آن استفاده کنید شما می توانید در این هنگام باران تیر بر سر دشمنان ریخته و همه ی آن ها را بکشید. البته پرتاب کردن این مورد از نارنجک ها بسیار مهم است زیرا باید به طور مستقیم با دشمن برخورد کند.

هم تیمی ها تحت تاثیر فلش بنگ قرار نخواهند گرفت. شما فقط از آن برای تحت تاثیر دادن دشمن های خود استفاده می کنید تا چشم آن ها کور شود.

لیست کامل نارنجک های بازی Free Fire: نارنجک

این مورد از نارنجک های فری فایر، در شعاع انفجار به همه آسیب می رسانند. توضیح زیادی برای نارنجک وجود ندارد اما شما قبل از پرت کردن کمی باید منتظر بمانید.

لیست کامل نارنجک های بازی Free Fire: نارنجک دود زا

این مورد از نارنجک های Free Fire ابر دودی ایجاد می کند تا در محدوده ای قابلیت دید نباشد، توضیح زیادی در مورد این نارنجک نیز نیست.

لیست کامل نارنجک های بازی فری فایر: نارنجک دود زا

لیست کامل نارنجک های بازی فری فایر: Gloo wall

این نارنجک به طور سریع برای شما یک پوشش ایجاد می کند. شما می توانید HP دیوار را توسط Robo تقویت کنید. همچنین می توانید با استفاده از Waggor نارنجک های اضافی تهیه کنید.

این مورد از نارنجک های فری فایر پس از مدتی به طور خودکار ناپدید می شود. حداکثر تعداد Gloo Wall که شما می توانید استفاده کنید، سه عدد است. بعد از این تعداد هر دیوار جدید باعث از بین رفتن دیوار قدیمی تر خواهد شد.

نارنجک های بازی Free Fire: نارنجک Landmine

شما می توانید مین انفجاری را مستقر کنید که وقتی هر بازیکنی وارد آن می شود، منفجر شود. همچنین شما می توانید با استفاده از تیر اندازی دشمن ها را تحریک کنید تا به آن جا بیایند.

 

نارنجک های بازی Free Fire: نارنجک Decoy

شما می توانید یک بازیکن جعلی روی نقشه ایجاد کنید- ماندگاری این مورد مانند Gloo Wall است.

لیست کامل نارنجک های بازی Free Fire: نارنجک Brick

شما می توانید بعد از استقرار برج آجری ایجاد کنید. این مورد از نارنجک های فری فایر بعد از استفاده می توانند پس از مدتی از بین بروند. شما می توانید با استفاده از یک اسلحه از روی برج بالا بروید.

برای آموزش ترفندهای بازی فری فایر با بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.