AD

تاریخ انتشار حالت Payload 2.0 پابجی موبایل مشخص شد

0 241

پابجی موبایل یکی از بازی های پر طرفدار گوشی های موبایل می باشند که هر سال با ارائه کردن به روز رسانی های مختلف بازیکن ها را سرگرم می کند و برای خود طرفدار های جدیدی جمع می کند. همان طور که می دانید حالت پایلود ۲ پابجی موبایل یکی از جذاب ترین حالت ها می باشد. به تازگی تاریخ انتشار حالت Payload 2.0 پابجی موبایل مشخص شده است. با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات دقیقی را در این خصوص دریافت کنید.

اعلام تاریخ انتشار حالت Payload 2.0 پابجی موبایل

تاریخ انتشار حالت Payload 2.0 پابجی موبایل مشخص شده است. ما در این پست می خواهیم دستاورد های حالت پایلود 2 PUBG Mobile را به شما معرفی کنیم. پابجی موبایل واقعا در سرگرم کردن بازیکن ها با انواع مختلف به روز رسانی ها و حالت های جدید بازی مهارت دارد. همان طور که می دانید یکی از این حالت های حالت پایلود ۲ پابجی موبایل است.

حالت Payload حالتی است که بازیکن ها می توانند از انواع سلاح های سنگین استفاده کنند که به طور معمول در مسابقه های معمولی مانند RPG، هلی کوپتر، نارنجک انداز وجود ندارند. شما می توانید از این سلاح های سنگین برای ضربه زدن به دشمن ها استفاده کنید و منفجر شدن هر یک از آن ها را مشاهده کنید.

همان طور که گفتم اکنون تاریخ انتشار حالت Payload 2.0 پابجی موبایل مشخص شده است و گفته می شود که در این به روز رسانی بازیکن ها می توانند انفجار های جذاب تری را تجربه کنند.

همچنین بخوانید: معرفی سلاح اسپایک استرپ جدید در بازی پابجی موبایل

حالت Payload 2.0 پابجی موبایل در چه زمانی منتشر می شود؟

رویال پاس برای ماموریت های حالت پایلود ۲ پابجی موبایل در هفته چهارم منتشر خواهد شد. این جمله به این معنی است که حالت پایلود 2 PUBG Mobile در ۵ اکتبر منتشر خواهد شد.

دستاورد های حالت پایلود ۲ پابجی موبایل

با توجه به اخبار انتشار شده در توییتر، گفته می شود که در حالت پایلود 2 PUBG Mobile که در ۵ اکتبر منتشر خواهد شد، بازیکن ها قادر خواهند بود تا از وسیله های نقلیه مجهز به سلاح ها مانند کامیون ها و هلی کوپتر ها استفاده کنند.

کامیون جدید در حالت پایلود 2 PUBG Mobile به ۲ شعله کش در جلو مجهز می باشد که توسط راننده قابا کنترل است و از پشت یک مسلسل وجود دارد که توسط بازیکنی که در آن جا نشسته قابل کنترل می باشد. همچنین اگر دقت کنید ۲ بشکه می بینید که به شناور ماندن کامیون در روی آب کمک زیادی خواهد کرد.

دستاورد های حالت پایلود ۲ پابجی موبایل

علاوه بر این در حالت پایلود ۲ پابجی موبایل می توانید mini guns را در نقشه پیدا کنید. البته این سلاح ها چندان مفید نمی باشند زیرا در برابر بقیه سلاح ها سنگین می باشند و حتی نشانه گیری آن ها دقیق نمی باشد.

برای اطلاع از دقیق ترین و تازه ترین اخبار منتشر شده بازی پابجی موبایل با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.