AD

معرفی سلاح اسپایک استرپ جدید در بازی پابجی موبایل

0 231

به نظر می رسد که به زودی اسپایک استرپ جدید پابجی موبایل به نسخه جهانی بیاید. Spike Strap پابجی موبایل در به روز رسانی ۱.۹ تست شده است. شما می توانید با استفاده از این ابزار پل را مسدود کنید و در آن جا کمین کنید تا دشمنان خود را بکشید. در ادامه این مطلب از ایموجو به معرفی سلاح اسپایک استرپ جدید در بازی پابجی موبایل خواهیم پرداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نسخه بتا ۱.۹ PUBG Mobile در نسخه چینی آزمایش شده است. طبق برخی از اخبار منتشر شده، اسپایک استرپ جدید در این نسخه رونمایی شده است. Spike Strap جدید پابجی موبایل سلاحی بسیار قدرتمند است که می توانید با استفاده از آن جاده ها و پل ها را مسدود کنید.

این مطلب را هم بخوانید: مقایسه مپ Sanhok و Erangel بازی پابجی موبایل

نحوه استفاده از اسپایک استرپ جدید پابجی موبایل برای مسدود کردن پل

اسپایک استرپ جدید پابجی موبایل در نقاط مختلف نقشه مانند خانه ها، ساختمان ها، برج ها و جاهای دیگر یافت می شود. پس از گرفتن Spike Strap پابجی موبایل، می توانید به سمت پل بروید و آن را روی پل قرار دهید تا پل را مسدود کند. در آن جا باید مکانی برای پنهان کردن مانند یک جعبه، یک وسیله نقلیه شکسته یا یک سنگ بزرگ در نزدیکی آن پیدا کنید.

همچنین می توانید برخی وسایل نقلیه را پیدا کنید تا موانع بیشتری برای مسدود کردن پل ایجاد کنید، وقتی شما این کارها را کنید دشمنان به راحتی نمی توانند از پل عبور کند. وقتی ماشین آن ها آسیب می بیند، گیج می شوند و شما می توانید از فرصت استفاده کنید و شلیک کنید. حواستان باشد که اگر با استفاده از اسپایک استرپ PUBG Mobile اتومبیلی را از بین ببرید، منقضی می شود.

نحوه استفاده از اسپایک استرپ جدید پابجی موبایل برای مسدود کردن پل

نقشه های بزرگی مانند Erangle و Miramer دارای پل ها و جاده های زیادی هستند که می توانید از آن ها برای کمین کردن و کشتن دشمن ها استفاده کنید. شما می توانید در کنار اسپایک استرپ جدید پابجی موبایل از نارنجک استفاده کنید تا گروه دشمن ها را یک جا نابود کنید. این سلاح در نسخه چینی آزمایش شده است و ممکن است در آینده در نسخه جهانی راه اندازی شود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار بازی پابجی موبایل به بخش اخبار بازی سایت ایموجو بپیوندید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.