AD

همه چیز درباره شخصیت جدید Sverr فری فایر

0 636

شخصیت جدید فری فایر در ۲۲ سپتامبر منتشر خواهد شد، به احتمال زیاد برای بازی کردن با این شخصیت شما باید در سطح الماس باشید. در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو ما این شخصیت را به شما معرفی می کنیم و علاوه بر آن طراحی و داستان پشت این شخصیت را به شما خواهیم گفت تا با شخصیت Sverr در فری فایر به خوبی آشنا شوید.

هر چیزی که شما باید در مورد شخصیت جدید Sverr در فری فایر بدانید: ترفندها، روش ها و استراتژی های کار با آن

شخصیت جدید فری فایر به تازگی قرار است منتشر شود. یکی از دلایل بیشتر شدن طرفدارهای فری فایر در هند به احتمال زیاد همین شخصیت است. در هر بازی شما می توانید چهار مهارت مختلف را قبل از پرش از هواپیما به میدان جنگ انتخاب کنید. این ویژگی باعث می شود شما از سایر بازیکن های بازی متفاوت شوید. در این پست ما می خواهیم در مورد شخصیت جدید Free Fire صحبت کنیم. داستان پشت این شخصیت، طراحی او و استراتژی او در گیم پلی مواردی هستند که می خواهیم بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: هر چیزی که باید در مورد بازی جدید رازیل بدانید

شخصیت Sverr در فری فایر: طراحی پشت این کاراکتر

شخصیت Sverr در فری فایر قرار است در به روز رسانی آینده OB24 در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ همرا با داشا که او هم شخصیت جدید فری فایر است منتشر شود. با توجه به توانایی های شخصیت جدید فری فایر به احتمال زیاد Sverr مانند Alok فقط در سطح الماس می باشد.

با توجه به نام و ظاهر عجیب و غریب شخصیت جدید Free Fire ما می توانیم حدس بزنیم که او از کجا آمده است. این پسر یک تفسیر مدرن از وایکینگ ها از کشور های شمال اروپا (نروژ، سوئد و… ) است. که مدل مو، خال کوبی و لباس مناسب و شبیه به آن ها دارد.

توانایی شخصیت Sverr در فری فایر به Beast blood یا berserker باز می گردد، این توانایی افسانه ی شمال اروپا در مورد جنگجویان عصبانی است که توانایی آن ها این است که خشم خود را به قدرت منتقل کند. ( این موضوع کاری است که این شخصیت جدید فری فایر انجام می دهد.) Sverr لباس سفارشی مبارز MMA را با زنجییر هایی به دور پا ها و دستکش های خود می پوشد.

شخصیت Sverr در Free Fire: داستان پشت این کاراکتر

شخصیت جدید Free Fire یک مبارز MMA ۲۹ ساله است که با خشم و عصبانیت کار می کند و او یک لجندری است. این شخصیت همیشه می جنگد و دست به کار های باور ناکردنی می زند. او به خاطر اندازه کوچکش در کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. اما به محض این که به سن بلوغ رسیده، بدن او رشد کرده و غول پیکر شده است. پس از آن هیچکس نتوانسته او را مورد آزار و اذیت قرار دهد.

Sverr چند بار از لیگ محروم شده است و پس از آن با یک سال زندگی در طبیعت دوره آموزش ویژه خشم را گذرانده است. او در آن جا می آموزد که چگونه زنده بماند، شکار کند و علاوه بر این ها راه تعادل بین صلح و خشم را یاد بگیرد.

Sverr پس از اطلاع از Kla، جنگنده ای که می تواند قدرت خود را به چالش بکشد، برای جنگ به تایلند پرواز کرد. او سر انجام می بازد اما این جنگ سرگرم کننده ترین چیزی بود که او تا به حال داشته است. مدتی پس از آن نامه ای مرموز می آید که حاوی دعوت نامه ای است و از او می خواهند که به داخل بازی فری فایر بیاید.

شخصیت Sverr در فری فایر: توانایی ها و جزییات

توانایی شخصیت جدید فری فایر این است که از HP برای افزایش آسیب استفاده می کند. در بیشترین سطح او می تواند ۳۰ عدد HP را برای بیشتر کردن بیست درصدی قدرت آسیب استفاده کند. این موضوع می تواند مربوط به هر نوع آسیب از نارنجک پرتاب شده گرفته تا چیز های دیگر مربوط شود.

  • رفتن به سطح ۱: مصرف ۴۰ عدد HP برای افزایش خسارت ده درصدی به مدت ۵ ثانیه. زمان استفاده مجدد ۴۵ ثانیه.
  • رفتن به سطح ۲: مصرف ۳۸ عدد HP برای افزایش خسارت ۱۲ درصدی به مدت ۵ ثانیه. زمان استفاده مجدد ۴۲ ثانیه.
  • رفتن به سطح ۳: مصرف ۳۶ عدد HP برای افزایش خسارت ۱۴ درصدی به مدت ۵ ثانیه. زمان استفاده مجدد ۳۹ ثانیه.
  • رفتن به سطح ۴: مصرف ۳۴ عدد HP برای افزایش خسارت ۱۶ درصدی به مدت ۵ ثانیه. زمان استفاده مجدد ۳۶ ثانیه.
  • رفتن به سطح ۵: مصرف ۳۲ عدد HP برای افزایش خسارت ۱۸ درصدی به مدت ۵ ثانیه. زمان استفاده مجدد ۳۳ ثانیه.
  • رفتن به سطح ۶: مصرف ۳۰ عدد HP برای افزایش خسارت ۲۰ درصدی به مدت ۵ ثانیه. زمان استفاده مجدد ۳۰ ثانیه.

شخصیت Sverr در فری فایر: توانایی ها و جزییات

شخصیت Sverr در Free Fire: ترفندهای استفاده از توانایی ها

بر خلاف آن چه انتظار داشتید، ممکن است بهتر باشد از توانایی های شخصیت جدید Free Fire در مبارزات دور برد استفاده کنید، زیرا حضور نزدیک و شخصی با ۳۰ یا ۴۰ عدد HP کمتر می تواند یک مشکل بزرگ باشد. با وجود چنین آسیبی کار دشمن ها راحت می شود مگر این که Alok یا A124 شفا بخش فعال داشته باشید.

با توجه به خسارت بالایی که شخصیت جدید فری فایر می توانید وارد کند بهتر است که توانایی او را با سلاحی با آسیب زیاد مانند AWM ترکیب کنید. خسارت ۲۰ درصدی در شلیک هایی که به سر می شود تاثیر بیشتری می گذارند، شما می توانید یک بازیکن با کلاه ایمنی سطح سه را به راحتی بکشید.

Berserk در مقایسه با مهارت های دیگر فری فایر نقطه مقابل کمتری دارد، پس برای استفاده کردن از آن در داخل بازی دریغ نکنید.

شخصیت Sverr در فری فایر: ترکیب مهارت ها

بهتر است مهارت های شخصیت جدید Free Fire را با مواردی برای بهبودی ترکیب کنید تا بلافاصله HP شما را جایگزین کند. بهترین کاندید ها برای این ترکیب Alok، A124 و Jota هستند. با در اختیار داشتن این شخصیت ها در نبرد ها می توانید موفقیت خیلی بهتری داشته باشید و به آسانی دشمنان خود را از سر راه خودتان بردارید.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی فری فایر با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.