AD

مقایسه مپ Sanhok و Erangel بازی پابجی موبایل

0 449

بازی پابجی موبایل دارای مودهای مختلف است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند در حالت‌های مختلف با یکدیگر رقابت کنند. یکی از مودهای بازی پابجی موبایل، مود کلاسیک است که دارای 5 نقشه است. در بین 5 نقشه مود کلاسیک، دو نقشه سرسبز وجود دارد که با نام‌های سانهوک و ارانگل شناخته می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم تا مقایسه مپ Sanhok و Erangel بازی پابجی موبایل را به بیان ساده انجام دهیم.

قیاس بین نقشه‌های سانهوک و ارانگل می‌تواند بسیار لذت بخش باشد و بازیکنان را با تفاوت‌های این دو نقشه آشنا کند. اگر از جمله کسانی هستید که بازی پابجی موبایل را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید بهتر است با مقایسه مپ Sanhok و Erangel بازی پابجی موبایل همراه سایت مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

همچنین بخوانید: تغییرات مپ sanhok در سیزن ۱۴ پابجی موبایل

مقایسه نقشه سانهوک و ارانگل در بازی پابجی موبایل

مقایسه بین نقشه‌های مختلف بازی که دارای شباهت‌های زیادی به هم هستند باعث می‌شود تا بازیکنان به صورت حرفه‌ای بتوانند نقاط قوت و ضعف نقشه‌های بازی را شناسایی کنند. اگر از علاقه‌مندان مود کلاسیک بازی پابجی موبایل هستید بهتر است همراه این مقایسه جذاب باشید:

مقایسه مپ Sanhok و Erangel بازی پابجی موبایل: بررسی نقشه ارانگل در بازی پابجی

ارانگل را می‌توان به عنوان اولین نقشه سرسبز در بازی معرفی کرد که دارای نقاط مختلف مانند مناطق نظامی، چمنزار و مناطق شهری است که بازیکنان می‌توانند با استفاده از وسایل نقلیه مختلف از نقاط متنوع بازی عبور کنند. نقش ارانگل دارای فضای باز زیادی است و برای کسانی که می‌خواهند اسنایپ کردن دشمنان را امتحان کنند بسیار کاربردی است. وجود فضاهای متنوع و چالش‌های منحصر به فردی که در این نقشه وجود دارد باعث می‌شود تا بازیکنان بتوانند در این نقشه از بازی لذت ببرند.

مقایسه مپ Sanhok و Erangel بازی پابجی موبایل نشان می‌دهد که بازیکنان برای در امان ماندن از تک تیراندازها باید بتوانند به خوبی خود را در نقاط مختلف نقشه جای دهند. وجود تک تیراندازهای متبحر باعث می‌شود تا بازیکنان با تمرکز بیشتری در این نقشه حضور پیدا کنند. برای موفقیت بیشتر در این مپ بهتر است از اسلحه Mini-14 با اسکوپ 8 استفاده کنید، چرا که در این حالت بازیکنان می‌توانند در یک حالت دوربرد دشمنان را شکار کنند. رقابت در این نقشه حدود سی دقیقه به طول می‌انجامد که همین امر باعث محبوبیت آن شده است.

بررسی نقشه ارانگل در بازی پابجی

مقایسه مپ Sanhok و Erangel بازی پابجی موبایل: بررسی نقشه سانهوک در بازی پابجی

با مقایسه مپ Sanhok و Erangel بازی پابجی موبایل می‌توان متوجه شد که نقشه سانهوک به نسبت مپ ارانگل از وسعت کمتری برخوردار است. سانهوک دارای ابعاد 4 در 4 بوده که در آن جنگل‌های بزرگ استوایی دیده می‌شود. وجود اردوگاه‌های نظامی و استراحت گاه‌های متنوع در این نقشه باعث ایجاد زیبایی بصری خاص در بازی شده است. با توجه به وسعت کمتر نقشه سانهوک می‌توان بیان کرد که برای موفقیت در این نقشه بهتر است از نبردهای نزدیک استفاده کنید.

پوشش‌های زیادی در این نقشه وجود داشته که بازیکنان می‌توانند با استفاده از درختان و سنگ‌ها خود را به خوبی استتار کنند. در نقشه سانهوک ساختمان‌های کوچک نیز دیده می‌شود که برای از بین بردن دشمنان می‌تواند کاربردی باشد. رقابت در نقشه سانهوک حدود 20 دقیقه به طول می‌انجامد و بازیکنان برای افزایش شانس موفقیت خود در این مپ باید از اسلحه‌های نزدیک برد استفاده کنند.

نتیجه گیری

اگر با مقایسه مپ Sanhok و Erangel بازی پابجی موبایل همراه ما بوده باشید متوجه شده‌اید که نقشه ارانگل دارای وسعت بیشتری نسبت به مپ سانهوک است. بازیکنان برای دریافت امتیازات بیشتر می‌توانند از نقشه ارانگل برای نبرد استفاده کنند. اما اگر بخواهید بازی‌های بیشتری را تجربه کنید بهتر است به سراغ نقشه سانهوک بروید. هر کدام از نقشه‌های فوق، دارای محیط سرسبز و متنوع است که در حالت کلاسیک مود قابل اجرا است.

 بازیکنان بازی پابجی موبایل با توجه به شرایط خود می‌توانند از هر یک از نقشه‌های بالا برای نبردهای هیجان انگیز استفاده کنند. اگر اهل اسنایپ کردن دشمنان هستید بهتر است به سراغ نقشه ارانگل بروید و اگر از نبردهای نزدیک لذت می‌برید بهتر است نقشه سانهوک را برای رقابت‌های مهیج انتخاب کنید. بازی پابجی موبایل دارای حالت‌های دیگری نیز است که بازیکنان می‌توانند برای حل چالش‌های روزانه و افزایش سطح خود از مودهای مختلف بازی استفاده کنند. امید است با مطالعه مقایسه مپ Sanhok وErangel  بازی پابجی موبایل بتوانید شناخت خود را نسبت به نقشه‌های فوق افزایش دهید. اگر به نقد و بررسی بازی های موبایل علاقه دارید با بخش نقد و بررسی بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.