AD

ترجمه ماموریت های هفته اول 1 سیزن 14 پابجی موبایل

0 319

هر سیزن بازی پابجی موبایل دارای بخش‌های متنوع است که بازیکنان می‌توانند با انجام چالش‌های متنوع سطح خود را در بازی افزایش دهند. آشنایی با روند حل چالش و مأموریت‌های بازی پابجی موبایل می‌تواند باعث تسریع در پیشرفت بازیکنان شود. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد ترجمه ماموریت های هفته اول سیزن 14 پابجی موبایل مطالب جالب توجهی را برای شما عزیزان همیشه همراه سایت ایموجو قرار دهیم.

اگر از بازیکنان بازی پابجی موبایل هستید می‌دانید که این بازی به عنوان یکی از بازی‌های بتل رویال است که به صورت آنلاین قابل انجام است. بازیکنان می‌توانند در یک محیط آنلاین با دیگر رقبا به رقابت بپردازند. حل کردن مأموریت های بازی باعث افزایش سطح و قدرت بازیکنان می‌شود. اگر می‌خواهید مأموریت های فصل اول سیزن 14 بازی را به راحتی حل کنید و سطح خود را افزایش دهید بهتر است با ترجمه مأموریت های هفته اول سیزن 14 پابجی موبایل همراه رسانه بازی موبایل ایموجو باشید.

معرفی بازی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی بتل رویال در مدت زمان کوتاهی توانسته است کاربران زیادی را به خود جلب کند. با وجود بازی‌های معروفی نظیر کال آف دیوتی، بتلفیلد و فورتنایت بازی پابجی موبایل به دلیل وجود به‌روزرسانی‌های مختلف و اضافه شدن سیز‌ های متفاوت به بازی، به عنوان یک بازی محبوب و پرطرفدار در بین کاربران شناخته شده است. بازیکنان این بازی می‌توانند با حل چالش‌های مختلف به راحتی وضعیت خود را در بازی بهبود ببخشند.

سیزن‌های فصلی بازی موارد مختلف نظیر چالش، آیتم و مأموریت‌های ویژه‌ای را به بازی اضافه می‌کنند که هر کدام می‌توانند برای بازیکنان حرفه‌ای بسیار لذت بخش باشند. پس از ارائه سیزن جدید ترجمه فصل ارائه شده برای کاربران دارای اهمیت است تا بتوانند با نحوه ترفندهای فصل جدید آشنا شوند. از این رو سایت ایموجو ترجمه مأموریت های هفته اول سیزن 14 پابجی موبایل را برای بازیکنان حرفه‌ای این بازی محبوب قرار داده است.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترجمه ماموریت رویال پس هفته دوم سیزن ۱۴ پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته اول سیزن 14 پابجی موبایل

شناخت چالش‌های مختلف هفته اول سیزن 14 بازی این امکان را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که بتوانند به راحتی و با مدیریت بهتر زمان و انرژی، مراحل را تکمیل کنند. از مهم‌ترین چالش‌های این فصل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

بازیکنان باید در مود کلاسیک 2 نفر از نفرات دشمن را در حالی که از وسیله نقلیه استفاده می‌کنند نابود کنند

  • ترجمه مأموریت های هفته اول سیزن 14 پابجی موبایل بیان می دارد بازیکنان باید در مود کلاسیک به صورت تقریبی 3600 خسارت به دشمنان وارد کنند
  • بازیکنان باید در مود آرنا به صورت تقریبی 7500 خسارت به دشمنان وارد کنند
  • بازیکنان باید در مود Payload به صورت تقریبی 4000 خسارت به دشمنان وارد کنند
  • بازیکنان باید در مود کلاسیک بتوانند سه بار بر روی یکی از ساختمان‌های شهر Los Leones واقع در مپ میرامار فرود بیایند
  • بازیکنان باید در مود کلاسیک بتوانند سه بار بر روی یکی از ساختمان‌های شهر Quarry واقع در نقشه سانهوک فرود بیایند
  • ترجمه مأموریت های هفته اول سیزن 14 پابجی موبایل بیان می‌دارد که بازیکنان باید 14 مسابقه در مود آرنا را به صورت ویژه تکمیل کنند
  • بازیکنان باید در مود کلاسیک بتوانند 20 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از اسلحه‌های کلاس SMG در نقشه لیویک از بین ببرند
  • بازیکنان باید در مود کلاسیک، در 20 مسابقه مختلف 20 نارنجک دود افزا را جمع آوری کنند

ترجمه مأموریت های هفته اول 1 سیزن 14 پابجی موبایل

سخن پایانی

با ارائه سیزن 14 بازی پابجی موبایل بازیکنان با چالش‌های مختلفی روبرو هستند و برای این که بتوانند چالش‌ها را به خوبی تکمیل کنند نیاز به تلاش بیشتر دارند. بازیکنان با مطالعه ترجمه مأموریت های هفته اول سیزن 14 پابجی موبایل می‌توانند ضمن آشنایی با ترفندهای حل چالش‌های بازی، خود را نسبت به بازیکنان رقیب در یک وضعیت مناسب‌تر قرار دهند. هر کدام از چالش‌های در نظر گرفته شده بسیار مهم بوده و بازیکنان باید با طی کردن مراحل مختلف، چالش را به درستی تکمیل کنند.

وجود مأموریت‌های ویژه در بازی پابجی موبایل باعث افزایش تنوع در بازی و عدم یکنواختی بازی می‌شود. بازیکنان این بازی محبوب می‌توانند با استفاده از استراتژی‌های مختلف و به کارگیری اسلحه‌های متنوع شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهند. اگر از بازیکنان این بازی پرطرفدار هستید بهتر است با توجه به مقاله بالا مأموریت‌های هفته اول سیزن 14 را به خوبی تکمیل کنید تا بتوانید در یک وضعیت مطلوب قرار بگیرید. برای آموزش های بیشتر بازی با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.