AD

هر آنچه که باید در مورد بازی امپایر آف سین بدانید

0 336

شرکت Paradox Interactive بازی امپایر آف سین را به عنوان یک بازی استراتژیک مبتنی بر شخصیت که در دهه 1920 در شیکاگو قرار دارد معرفی می کند. برای آشنایی بیشتر با بازی امپایر آف سین با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

بازی امپایر آف سین یک بازی استراتژی کاملاً جدید

اگر انتظار بسیار زیادی از موارد مافیای قدیمی مانند آتش زدن، سیگار برگ و حماسه سلاح تامسون را داشته باشید، بازی امپایر آف سین همه آن ها به شما می دهد.

در معرفی مستقیم E3 Nintendo، Paradox Interactive، با شرکت Romero Games قراردادی بسته و عنوان جدید بازی خود را به نام امپایر آف سین اعلام کنند. برای تجسم دنیای مافیایی بازی می توانید تریلر زیبای آن را تماشا کنید. یک بازی که فضای دنیای مافیای کم خرج را به خودش اختصاص داده است.

شرکت Paradox Interactive بازی امپایر آف سین را به عنوان یک بازی استراتژیک مبتنی بر شخصیت که در دهه 1920 در شیکاگو قرار دارد معرفی می کند.

همچنین بخوانید: هر چیزی که باید در مورد بازی جدید رازیل بدانید

داستان بازی امپایر آف سین

در این بازی، بازیکنان به دوران دهه 1920 در شهر شیکاگو باز می گردد، در میان دنیای جنایتکار بی‌رحم وارد می‌شود. شما رئیس یکی از خانواده های مافیای خواهید بود، سعی می کنید از دیگران پیشی بگیرید و به یک سلطنت کامل دست پیدا کنید؛ اما روی نوار پیروزی نخواهید ماند، زیرا سایر خانواده ها رؤیاهای مشابه شما را دارند. پس از رسیدن به اوج، مجبورید هر آنچه برای ماندن هر آنچه را که دارید را بدهید تا زنده بمانید.

مناطق بازی Empire of Sin

در ابتدا فقط شما باید مناطق مورد علاقه خود را انتخاب کنید (مانند بارهای خارج از قانون یا قمارخانه ها). کاری که شما باید انجام دهید این است که از زمین خود به هر قیمتی محافظت کنید در حالیکه آنرا حتی المقدور گسترش می توانید گسترش دهید. با این حال ، رقبای شما اجازه نمی دهند که این کار برای شما آسان باشد، بنابراین جنگ و درگیری با اسلحه اجتناب ناپذیر است.

باید برای جنگ خودتان برنامه ریزی کنید، کسب کار خودتان را نیز مدیریت کنید، کلید شما را به سمت موفقیت در مافیا سوق می‌دهد.

با بازی امپایرز آف سین (Empire Of Sin)، می فهمید جرم سازمان یافته یک دردسر بسیار بزرگی است.

در بازی امپایر آف سین چه کاری می توانید انجام دهید؟

تنظیمات بازی در سال 1920 شهر شیکاگو با دقت بسیار زیادی توسط توسعه دهندگان طراحی شده است. از طریق تریلر، می توانید بسیاری از آیکون هایی آن دوران را ببینید، ازجمله کازینوها، فروشگاه های بزرگ و انواع نوشیدنی ها. موسیقی این بازی همچنین باعث افزایش جذابیت تاریخی را نو نوار می کند و فضای پرتنشی به بازی امپایر آف سین اضافه می کند.

در بازی امپایر آف سین چه کاری می توانید انجام دهید؟

انتخاب قبیله در بازی امپایر آف سین

در ابتدا، بازکنان می توانند یکی از 14 قبیله مافیایی را انتخاب کنند. بعد از آن، شما نقشه ای با کد رنگی برای مناطقی که متعلق به شماست و همچنین خانواده های دیگر، دریافت خواهید کرد. هدف شما گسترش امپراتوری خود با تصاحب هر تجارت غیر قانونی از دیگران خواهد بود؛ و هنگامی که گفتم (تصاحب) به این معنی است که شما مجبورید این کار را با خشونت زیاد انجام دهید.

بازی Empire Of Sin  را کنترل کنید

همان جایی است که عناصر استراتژی شرکت XCOM شروع به کار می‌کند. همان‌طور که رییس قبیله هستید، برای پیروزی در جنگ با اسلحه باید به زیر دستان خودتان فرمان دهی کنید.

مبارزه نوبتی خواهد بود و شما از منتظر بالا به پایین فرمانده هستید. تصمیم بگیرید که توپچی خود را برای اهداف خاصی مانند پوشاندن دشمن یا کنار زدن دشمن تنظیم کنید.

هر حرکتی باعث مصرف نقاط حرکتی می‌شود که می توانید با یک درصد نمایش داده شده روی صفحه، میزان موفقیت را تخمین بزنید. تصمیم گیری در مورد هزینه های تاکتیکی، شما را به پیروزی نهایی می رساند.

چگونه در بازی Empire Of Sin از قدرت استفاده کنیم؟

البته در چنین دنیای وحشیانه مثل امپایر آف سین ، دانستن چگونگی زنده ماندن نیز بسیار حیاتی است. خشونت یک پاسخ است، اما همیشه یک پاسخ مناسب نیست. شما همچنین می توانید از طرق راه های مسالمت آمیز تر نیز به اهداف خود در بازی برسید. به عنوان مثال می توانید مخالفان خود را با مذاکره یا رشوه متقاعد کنید.

اما اگر آن‌ها با شما همکاری نکنند؟ سپس می دانید که زمان صحبت با زور و اسلحه است.

چگونه در بازی Empire Of Sin از قدرت استفاده کنیم؟

بعد از پیروزی در بازی امپایر آف سین

پس از پیروزی در نبرد، کنترل مناطق را به دست خواهد گرفت. برای حفظ تجارت غیرقانونی و غیر مجاز خود نیز باید سرمایه گذاری کنید. ملاقات با مشتریان، تغییر دکوراسیون کلاب های خود، معامله با ارائه دهندگان فروشندگان نوشیدنی ها و این‌ها کارهای است در بازی امپایرز آف سین منتظر شما خواهد بود.

ادراه یک تجارت بزرگ هرگز کار آسانی نیست. به خصوص با یک تجارت غیر قانونی در جهان زیر زمینی.

تاریخ انتشار و سیستم های عمل پشتیبانی شده

 بازی امپایرز آف سین برای انتشار در بهار 2020 تنظیم شده است. در ابتدا، سازندگان فقط داشتند باز برای به نینتندو سویچ برسانند. با این حال شرکت Paradox Interactive به روند انتشار بازی پیوست و موفق شد بازی را برای، کامپیوتر، پی اس 4 و ایکس باکس وان نیز منتشر می‌کند.

برای اطلاع از تازه ترین خبرهای بازی موبایلی با بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.