AD

ترجمه ماموریت رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی موبایل

3 264

بسیاری از بازیکنان بازی پابجی موبایل علاقه‌مند به تکمیل چالش‌های بازی هستند. در آخرین به‌روزرسانی انجام شده، هفته دوم سیزن 14 بازی مأموریت‌های مختلفی به بازی اضافه شده است. ما در این مقاله قصد داریم تا ترجمه مأموریت رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی موبایل را قرار دهیم تا بازیکنان این بازی محبوب بتوانند با ترفندهای چالش‌های ارائه شده آشنا شوند و به راحتی چالش‌های پیش رو را تکمیل کنند.

تکمیل کردن چالش و ماموریت‌های بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهند که بتوانند به سهولت سطح خود را در بازی افزایش دهند و به مرور قدرت بیشتری در بازی کسب کنند. اگر شما قصد دارید مأموریت رویال پس هفته دوم سیزن 14 را تکمیل کنید بهتر است تا انتها همراه مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

ترجمه مأموریت رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی موبایل

برای حل چالش و مأموریت‌های هفته دوم سیزن 14 بهتر است با ترفندهای مخصوص آن آشنا شوید تا بتوانید با مدیریت بهتر زمان و انرژی به لول‌های بالاتر دست پیدا کنید. از جمله مهم‌ترین مأموریت‌های بازی در این سیزن می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

بازیکنان باید بتوانند در مود کلاسیک و در نقشه سانهوک 5 مرتبه جزو بیست نفر برتر بازی قرار داشته باشند

اگر در بازی پابجی موبایل محتاطانه عمل می‌کنید بهتر است برای حل چالش فوق، به ارتفاعات نروید چرا که ممکن است به زودی از بازی خارج شوید. یک راه ساده برای حل چالش بالا تمرکز بر روی مهارت و استفاده از سرعت است.

این مطلب هم برای شما مفید می باشد: تازه ترین و جدیدترین اخبار سیزن ۱۵ بازی پابجی موبایل

بازیکنان باید دو مرتبه بخش brother in arms را تکمیل کنند

ترجمه مأموریت رویال پس این هفته بیان می‌دارد که بازیکنان باید برای تکمیل این چالش، به دوستان خود کمک کنند یا از آن‌ها کمک دریافت کنند.

ترجمه مأموریت رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی موبایل

بازیکنان باید در مود کلاسیک در سطح سه، زمانی که Spetsnaz Helmet به تن دارند یک بار به پیروزی برسند

بازیکنان باید بتوانند در مود کلاسیک، با استفاده از نارنجک‌های دود افکن این کلاه را به دست بیاورند. به دست آوردن کلاه می‌تواند به شکل تصادفی باشد و یا از منابع دشمن دریافت شود.

رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی: بازیکنان باید در مود کلاسیک 7 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از اسلحه شاتگان در مپ ارانگل نابود کنند

یکی از چالش‌های بازی، نبرد در مپ وسیع ارانگل است که بازیکنان باید به کمک اسلحه شاتگان دشمنان را از راه دور نابود کنند. چالش فوق به دلیل وجود وسعت نقشه کمی دشوار به نظر می‌رسد و افراد باید سعی کنند تا در یک نقطه کوچک فرود بیایند تا بتوانند به سهولت این چالش را تکمیل کنند.

بازیکنان باید در کلاسیک مود در 8 رقابت تمام Desret Egaleها را تکمیل کنند

ترجمه مأموریت این هفته نشان می‌دهد که این بخش از مأموریت بازی بسیار دشوار است و بازیکنان باید با استفاده از هوش و ذکاوت خود این چالش را تکمیل کنند.

بازیکنان باید در مود کلاسیک در ده رقابت متنوع، اسلحه Mk12 را از آن خود کنند

توجه داشته باشید که اسلحه فوق به عنوان یک سلاح اختصاصی در مپ لیویک است و بازیکنان باید با جستجوی نقشه لیویک بتوانند این اسلحه را پیدا کنند.

رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی: بازیکنان باید بتوانند در مود کلاسیک 800 واحد خسارت به بازیکنان دشمن وارد کنند

برای حل کردن این چالش بازیکنان باید به بازی نرمال خود ادامه دهند، چرا که پس از گذشت مدتی متوجه تکمیل کردن این چالش به صورت خودکار خواهند شد.

بازیکنان باید بتوانند در مود کلاسیک 20 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از اسلحه کلاس SMG در شهر Leo lones واقع در مپ میرامار نابود کنند

در حال مطالعه ترجمه مأموریت رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی موبایل هستید و در این چالش باید بتوانید 20 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از سلاح‌های کلاس SMG نابود کنید. در این منطقه بهتر است به داخل ساختمان‌ها بروید و اجازه بدهید دشمنان به شما نزدیک شوند.

بازیکنان باید بتوانند در مود کلاسیک 20 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از سلاح‌های کلاس SMG در شهر Sosnovka واقع در مپ ارانگل نابود کنند

برای نابودی دشمنان در این قسمت بهتر است در ناحیه شمالی نقشه تمرکز کنید تا بتوانید چالش را به سهولت تکمیل کنید

بازیکنان باید در مود کلاسیک بتوانند 20 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از اسلحه‌های کلاس SMG در شهر  Paradise resort  واقع در نقشه سانهوک نابود کنند

در این بخش از ترجمه مأموریت رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی موبایل بازیکنان باید مراقب تک تیراندازهای بازی باشند، چرا که وجود ساختمان‌های مرتفع در این نقشه باعث می‌شود تا مورد هدف دشمن واقع شوند.

مأموریت رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی موبایل

رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی: بازیکنان باید بتوانند در مود کلاسیک در سه رقابت مختلف، تمام اسکوپ‌های 8 را جمع آوری کنند

پیدا کردن اسکوپ‌های 8 بسیار دشوار بوده و بازیکنان باید با جستجوی مناطق مختلف بتوانند چالش را تکمیل کنند.

بازیکنان باید بتوانند در مودهای مختلف 14 مسابقه را به همراه دوستان خود تکمیل کنند

اگر هم تیمی مناسب برای بازی پابجی موبایل ندارید بهتر است برای تکمیل کردن این چالش به بخش مسابقات آرنا بروید و با استفاده از همکاری دوستان جدید بتوانید این چالش را حل کنید.

رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی: بازیکنان باید بتوانند در مود کلاسیک 12 بار جزو نفرات برتر بازی، در نقشه لیویک شوند

ترجمه مأموریت رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی موبایل به بازیکنان می‌گوید که برای موفقیت در این بخش باید بتوانند سرعت و مهارت را با یکدیگر ترکیب کنند. بازیکنان با تکیه بر نقاط قوت خود می‌توانند این چالش را به خوبی حل کنند.

سخن پایانی

اگر از طرفدارا بازی پابجی موبایل باشید می‌دانید که این بازی دارای چالش‌های مختلف و مأموریت‌های متنوع است که در قالب سیزن‌های مختلف به بازی اضافه می‌شود. با توجه به آپدیت اخیر، هفته دوم سیزن 14 به پابجی موبایل اضافه شده است. ما در این مقاله ترجمه مأموریت رویال پس هفته دوم سیزن 14 پابجی موبایل را به زبان ساده بیان کردیم تا بازیکنان بازی پابجی موبایل بتوانند در یک شرایط مناسب چالش‌های پیش رو را حل کنند.

اگر از طرفداران بازی پابجی موبایل هستید با انجام ترفندهای بالا می‌توانید به راحتی چالش‌های هفته دوم سیزن 14 را تکمیل کنید. پابجی موبایل به عنوان یک بازی اکشن در مدت زمان کوتاهی توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب کند.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های موبایلی با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
 1. navidmazaheri می گوید

  ببخشید من خیلی تلاش کردم که تو 14تا مسابقه شکست نخورم ولی بازم شکست میخورم یعنی نمیتونم سیزن 14پابجی و دریافت کنم???

 2. کیارش می گوید

  یه سوال داشتم خدمتون ،اگه بازیکنان نتوانند ۱۲ بار جزو نفرات برتر بازی نشوند در نقشه ی لیویک چه اتفاقی خواهد افتاد؟

 3. mehdi می گوید

  سلام
  برای تقلب در بازی ساکر استارز ، در کدام سایت باید ثبت نام کرد. و در ضمن بفرمایید این ثبت نام در کجایه سایت باید انجام شود؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.