AD

معرفی بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل در سال 2020

0 233

یکی از موارد حائز اهمیت در بازی‌های اکشن، شناخت بهترین سلاح‌های بازی است که می‌تواند در نبردهای مختلف بسیار مهم باشد. در بازی پابجی موبایل که دارای سبک اکشن است شناخت بهترین سلاح‌ها به بازیکنان این امکان را می‌دهند که بتوانند بهترین انتخاب‌ها را داشته باشند. ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل در سال 2020 را به شما عزیزان همیشه همراه معرفی کنیم.

بازی پابجی موبایل دارای تنوع زیادی در سلاح است که بازیکنان می‌توانند با هر نوع تفکری که دارند از سلاح‌های متنوع بازی بهره‌مند شوند. اگر از بازیکنان پابجی موبایل هستید و می‌خواهید بهترین اسلحه‌های سال 2020 را بشناسید بهتر است با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی مکان های مخفی مپ ارانگل Erangel پابجی موبایل

بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل در سال 2020

کنترل اسلحه‌های بازی دارای اهمیت است و اگر بتوانید شناخت خود را نسبت به سلاح‌های بازی که در کلاس‌های مختلف عرضه می‌شود، افزایش دهید قطعاً شانس موفقیت شما در بازی بیشتر خواهد شد. با شناخت هر اسلحه و کاربرد آن در نقشه‌های مختلف می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل در سال 2020 به شرح زیر است:

اسلحه  AKM

اسلحه فوق به عنوان یکی از قوی‌ترین سلاح‌های کلاس AR شناخته می‌شود که دارای قدرت تخریب زیادی است. اگر علاقه‌مند به نبردهای نزدیک هستید می‌توانید از این سلاح برای نابودی دشمنان استفاده کنید. سرعت شلیک گلوله این اسلحه بسیار بالا بوده و سرعت بارگیری مجدد مناسبی دارد. با توجه به این که تجهیزات این اسلحه در نقشه‌های مختلف به وفور یافت می‌شود شما می‌توانید از این سلاح برای نابودی دشمنان استفاده کنید.

اسلحه  M416

در لیست بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل در سال 2020 اسلحه M416 به چشم می‌خورد که به عنوان متعادل‌ترین و پایدارترین اسلحه بازی پابجی موبایل محسوب می‌شود. سلاح فوق دارای گلوله 5.56 میلی متری است که قادر است خسارت‌های سنگینی را به دشمن تحمیل کند. از اسلحه فوق می‌توان برای نبردهای نزدیک و برد متوسط استفاده کرد. اگر مهارت خود را در استفاده از اسلحه M416 افزایش دهید می‌توانید به راحتی دشمن را نابود کنید.

اسلحه  Groza

اسلحه Groza در کلاس اسلحه‌های AR قرار داد و به دلیل پایداری مناسب و قدرت تخریب بالا، یک اسلحه مناسب برای نبردهای مختلف است. استفاده از یک اسکوپ مناسب بر روی این سلاح می‌تواند قدرت تخریب آن را افزایش دهد.

بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل در سال 2020

اسلحه  M24    

اسلحه فوق در لیست بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل در سال 2020 قرار دارد چرا که به عنوان یک سلاح مناسب برای افراد تک تیرانداز است. در برخی از نقاط نقشه می‌توان این سلاح را به وفور پیدا کرد و با توجه به قابلیت آن برای نبردهای دور بسیار مناسب است. این سلاح قادر است به راحتی کلاه ایمنی سطح دو را سوراخ کند که نشان از قدرت تخریب آن دارد. اگر اهل اسنایپ کردن هستید می‌توانید از این سلاح برای نبردهای خود استفاده کنید.

اسلحه  M249 LMG

یکی از سلاح‌های سنگین بازی اسلحه فوق است که برای نبردهای دوربرد بسیار کاربردی است. این سلاح دارای مهمات بسیار زیاد بوده و در هر بار استفاده قادر است 100 گلوله را در اختیار بازیکن قرار دهد.

اسلحه  AWM

اسلحه AWM یکی از بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل در سال 2020 است. این اسلحه با قدرت تخریب فراوان برای نبردهای دوربرد مناسب است و با توجه به قدرت آن می‌تواند کلاه ایمنی سطح سه نیروهای دشمن را نابود کند. اگر علاقه‌مند به استفاده از سلاح‌های دوربرد و قدرتمند هستید می‌توانید از اسلحه AWM استفاده کنید.

سخن پایانی

با توجه به اطلاعات موجود در مورد اسلحه‌های بازی پابجی موبایل سعی کرده‌ایم تا بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل در سال 2020 را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم. اگر شما از بازیکنان حرفه‌ای بازی پابجی موبایل هستید می‌دانید که ترکیب هر سلاح برای نقشه‌های مختلف، متفاوت است و باید با یک بررسی مناسب به سراغ نابودی دشمنان بروید.

برای این که بتوانید شانس موفقیت خود را در بازی پابجی موبایل افزایش دهید بهتر است در انتخاب اسلحه‌های خود دقت کافی را داشته باشید. بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی محبوب در سبک بتل رویال است که در مدت زمان کوتاهی توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب کند. امید است با مطالعه مقاله بالا بتوانید با انتخاب یک سلاح مناسب، شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهید. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.