AD

معرفی مکان های مخفی مپ ارانگل Erangel پابجی موبایل

1 518

در بین نقشه‌های متنوع بازی پابجی موبایل مپ ارانگل دیده می‌شود که دارای نقاط مخفی زیادی است. بازیکنان می‌توانند با شناسایی مکان‌های مخفی نقشه ارانگل به راحتی شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهند. مکان های مخفی مپ ارانگل پابجی موبایل دارای 4 نقطه کلیدی است که هر بازیکن با شناخت این نقاط می‌تواند با به کارگیری استراتژی‌های مناسب شانس پیروزی خود را افزایش دهد.

با توجه به این که آپدیت‌های متنوع و زیادی از سوی توسعه دهندگان بازی پابجی موبایل ارائه می‌شود، بازیکنان برای افزایش سطح خود باید بتوانند با شناخت بهتر محیط‌های بازی، لول خود را افزایش دهند. اگر می‌خواهید با مکان‌های مخفی مپ ارانگل Erangel پابجی موبایل آشنا شوید بهتر است تا پایان این مطلب از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترجمه ماموریت هفته ششم سیزن ۱۴ پابجی موبایل

پیدا کردن مکان های مخفی مپ ارانگل پابجی موبایل

اگر در حال نبرد با دشمنان هستید و می‌خواهید خطرات احتمالی را از خود دور کنید بهتر است با شناسایی مکان‌های مخفی بازی، سلامتی خود را حفظ کنید. شناخت مکان‌های مخفی در مپ ارانگل به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند در صورت نیاز خود را به صورت حرفه‌ای در بازی مخفی کنند. مکان های مخفی مپ ارانگل پابجی موبایل به شرح زیر است:

مخفی شدن در اطراف زندان

بازیکنان باید توجه داشته باشند که در اطراف زندان، مخفی گاه مناسبی وجود دارد که می‌توانند در صورت نیاز خود را در این مکان استتار کنند. وجود حفره‌های متنوع در زندان این امکان را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند به صورت کامل خود را مخفی کنند. بسیاری از بازیکنان از این حفره‌ها برای اسنایپ کردن دشمنان استفاده می‌کنند که چندان جالب توجه نیست. اگر به صورت گروهی بازی می‌کنید حفره‌های موجود در زندان به شما این امکان را می‌دهند که بتوانید دشمنان را غافلگیر کنید.

در صورتی که هم تیمی‌های شما در بازی حضور ندارند بهتر است برای این که تا پایان بازی جان خود را حفظ کنید در مخفی گاه زندان قرار بگیرید. بیان این نکته حائز اهمیت است که ربات‌ها می‌توانند به راحتی این مکان را شناسایی کنند.

مخفی شدن در اطراف کارخانه

یکی دیگر از مکان های مخفی مپ ارانگل پابجی موبایل اطراف کارخانه است که بازیکنان قادر خواهند بود در آن استتار کنند. وجود یک خط لوله موازی با دیوار کارخانه که یک شکاف کوچک در آن دیده می‌شود به عنوان یک مکان مناسب برای مخفی شدن در بازی است. در این منطقه بشکه‌های مختلفی نیز دیده می‌شود که بازیکنان می‌توانند با پایین رفتن از آن خود را بین بشکه‌های موجود، مخفی کنند.

پیدا کردن مکان های مخفی مپ ارانگل پابجی موبایل

مخفی شدن در برج پایگاه نظامی

شاید به جرات بتوان گفت که بزرگ‌ترین مخفی گاه مپ ارانگل، برج پایگاه نظامی است که بازیکنان می‌توانند به راحتی در این نقطه پنهان شوند. به دلیل این که بسیاری از بازیکنان از این مخفی گاه اطلاع ندارند می‌تواند بهترین مکان برای استتار باشد. مکان های مخفی مپ ارانگل پابجی موبایل بی نظیر بوده و به بازیکنان حرفه‌ای این امکان را می‌دهد که بتوانند شانس موفقیت خود را افزایش دهند.

برای مخفی شدن در برج پایگاه نظامی بهتر است در طبقات پایینی پنهان نشوید چرا که شانس زنده ماندن شما کاهش پیدا می‌کند. برای مخفی شدن در این نقطه باید به نقاط بالایی برج بروید تا خود را از دشمنان مخفی نگه دارید.

مخفی شدن در پمپ بنزین متروکه

یکی دیگر از مکان های مخفی مپ ارانگل پابجی موبایل اطراف پمپ بنزین متروکه است که در آن یک اتوبوس شکسته دیده می‌شود. بازیکنان می‌توانند با قرار گیری در پشت یا بالای اتوبوس به راحتی خود را از دید دشمنان مخفی کنند. وجود درخت قرار گرفته در کنار اتوبوس باعث می‌شود تا بسیاری از بازیکنان از وجود این مخفی گاه بی اطلاع باشند.

سخن پایانی

شناخت نقشه‌های بازی باعث می‌شود تا بازیکنان احاطه کامل‌تری بر روی نقشه‌های بازی داشته باشند که این امر باعث افزایش شانس موفقیت گیمرها می‌شود. یکی از نقشه‌های محبوب بازی پابجی موبایل نقشه ارانگل است که دارای طرفداران مخصوص به خود بوده و مخفی گاه‌های مختلفی در آن دیده می‌شود. مکان های مخفی مپ ارانگل پابجی موبایل به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند با استفاده از استراتژی استتار خود را به پیروزی نزدیک کنند.

اگر از بازیکنان پابجی موبایل هستید بهتر است با شناسایی دقیق نقاط مخفی در مپ ارانگل شانس پیروزی خود و هم تیمی‌های خود را افزایش دهید.

برای اطلاع از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی پابجی موبایل با بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. سیا می گوید

    من پمپ بنزین متروکم مخفی میشم همیشه پیدام میکنن و حمله میکنن بنظرم پمپ بنزین جای خوبی برای مخفی شدن نیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.