AD

معرفی بهترین اسلحه های مپ لیویک livik پابجی موبایل

0 532

در بین مپ‌های متنوع بازی پابجی موبایل، نقشه لیویک وجود دارد که دارای بخش‌های مختلف است. بازیکنان برای نبرد در این مپ می‌توانند از سلاح‌های مختلف و اختصاصی استفاده کنند. شناخت اسلحه های مپ لیویک پابجی موبایل به بازیکنان کمک می‌کند تا بتوانند یک انتخاب کاملاً مناسب داشته باشند. انتخاب اسلحه مناسب با توجه به وضعیت نقشه باعث افزایش شانس موفقیت بازیکنان می‌شود.

بازی پابجی موبایل دارای تنوع در نقشه، سلاح و آیتم‌های مختلف است که بازیکنان حرفه‌ای با به کارگیری مناسب هر یک می‌توانند به وضعیت مطلوب دست پیدا کنند. اگر از جمله بازیکنان بازی پابجی موبایل هستید و می‌خواهید شناخت خود را نسبت به اسلحه های مپ لیویک پابجی موبایل افزایش دهید بهتر است تا پایان مقاله همراه سایت ایموجو باشید.

همچنین بخوانید: معرفی و بررسی اسلحه ویژه mk12 بازی پابجی موبایل

بهترین اسلحه های مپ لیویک پابجی موبایل

مپ لیویک به عنوان یک نقشه حیاتی در بازی است که ترکیبی از چند نقشه متنوع است. برای نبرد در این مپ می‌توان از ترکیب سلاح‌های مختلف بهره گرفت. برخی از افراد ترجیح می‌دهند به صورت انفرادی به نبرد بپردازند و برخی دیگر نیز فعالیت گروهی را ترجیح می‌دهند. با این وجود شناخت بهترین اسلحه‌های مپ لیویک livik پابجی موبایل به بازیکنان کمک می‌کند تا بتوانند شانس موفقیت خود را افزایش دهند. بهترین اسلحه های مپ لیویک پابجی موبایل به شرح زیر است:

اسلحه های مپ لیویک PUBG Mobile: ترکیب اسلحه‌های AKM و  DP-28     

با توجه به این که نقشه لیویک به عنوان یک نقشه کوچک در مپ های بازی است، بازیکنان باید اسلحه‌هایی را انتخاب کنند که قابلیت نزدیک برد داشته باشد. یکی از اسلحه‌های قدرتمند در این زمینه ترکیب اسلحه‌های AKM و DP-28 است. سلاح DP-28 به عنوان یک گزینه مناسب برای از بین بردن دشمنان در وضعیت نزدیک است. این سلاح دارای مهمات بسیار عالی بوده و دارای 51 گلوله در یک خشاب است. از دیگر سلاح‌های مناسب برای نقشه لیویک استفاده از اسلحه‌های کلاس AKM است که به دلیل قدرت شلیک بالا برای مپ لیویک کاربردی است.

شناخت اسلحه های مپ لیویک پابجی موبایل می‌تواند شانس موفقیت بازیکنان را به صورت فردی و گروهی افزایش دهد. بازیکنان می‌توانند با انتخاب ترکیب اسلحه‌های فوق به راحتی یک ترکیب ویرانگر را در اختیار داشته باشند.

اسلحه های مپ لیویک پابجی موبایل: ترکیب اسلحه S12K و  M416

ترکیب سلاح‌های فوق برای نبرد در محیط‌های کوچک بسیار مناسب است و بازیکنان می‌توانند از ترکیب اسلحه S12K و M416 برای نبردهای نزدیک و متوسط استفاده کنند. سلاح M416 به عنوان یک سلاح تهاجمی در بازی محسوب می‌شود که برای پیشبرد اهداف گروهی بسیار مناسب است. بازیکنان با شخصی سازی این اسلحه می‌توانند اسکوپ 4 یا 6 بر روی آن قرار دهند که این امر باعث افزایش دقت اسلحه شده و شانس موفقیت را افزایش می‌دهد.

اگر بخواهید در نبردهای خود سرعت را به بازی اضافه کنید می‌توانید اسلحه S12K را نیز انتخاب کنید. این سلاح به عنوان یکی از بهترین اسلحه های مپ لیویک پابجی موبایل است که می‌تواند با سرعت بالا دشمن را نابود کند.

ترکیب اسلحه S12K و  M416

اسلحه های مپ لیویک PUBG Mobile:ترکیب اسلحه AKM و  M416 

اسلحه‌ کلاس‌های AKM برای نبردهای متوسط و اسلحه M416 برای نبردهای نزدیک بسیار مناسب است. ترکیب کردن سلاح‌های فوق می‌تواند یک ترکیب ویرانگر برای نابودی دشمنان ایجاد کند. اگر می‌خواهید در یک حرکت غافلگیرانه با استفاده از تجهیزات مناسب، دشمن را زمین گیر کنید می‌توانید برای حرکت گروهی از ترکیب سلاح‌های فوق استفاده کنید.

هر کدام از اسلحه‌های فوق می‌تواند برای مپ لیویک مناسب باشد، بازیکنان با توجه به مهارت خود قادر خواهند بود تا از سلاح‌های گفته شده برای پیروزی در نبرد چه به صورت انفرادی و چه به صورت گروهی استفاده کنند.

سخن پایانی

شناخت سلاح‌های مختلف بازی پابجی موبایل این امکان را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که بتوانند برای نقشه‌های مختلف بازی، ترکیب سلاح‌های مناسب را انتخاب کنند. ما در این نوشته بهترین اسلحه های مپ لیویک پابجی موبایل را به شما معرفی کردیم. اگر شما از بازیکنان بازی پابجی موبایل هستید و قصد دارید در نقشه لیویک شانس موفقیت خود را افزایش دهید بهتر است از ترکیب سلاح‌های فوق استفاده کنید.

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی اکشن و آنلاین در سبک بتل رویال است که تا به امروز حدود 400 میلیون کاربر فعال دارد. یکی از محبوبیت‌های این بازی دریافت به‌روزرسانی‌های مختلف است که باعث ایجاد تنوع در بازی شده است. اگر می‌خواهید در نقشه لیویک شانس موفقیت خود را افزایش دهید بهتر است با توجه به آموزش بالا، یک سلاح مناسب انتخاب کنید. برای آموزش های بیشتر بازی به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.