AD

معرفی و بررسی اسلحه ویژه mk12 بازی پابجی موبایل

1 209

وجود یک اسلحه جدید در بازی پابجی موبایل باعث شده است تا بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای این بازی که در سبک بتل رویال است ترغیب شوند تا از این اسلحه ویرانگر استفاده کنند. در آپدیت سیزن 14 بازی پابجی موبایل اسلحه ویژه mk12 منتشر شده است که دارای ویژگی‌های مخصوص به خود بوده و می‌تواند برای نابودی دشمنان استفاده شود. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد اسلحه ویژه mk12 بازی پابجی موبایل مطالب جالب توجهی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم.

می‌دانید که یکی از ابزارهای کلیدی در بازی اکشن که به صورت آنلاین برگزار می‌شود داشتن یک اسلحه مناسب است. اگر بتوانید اسلحه مناسبی برای نبردهای تن به تن و از راه دور انتخاب کنید قطعاً شانس موفقیت خود را برای پیروزی افزایش می‌دهید. با توجه به به‌روزرسانی اخیر بازی پابجی موبایل اسلحهmk12  به بازی اضافه شده است که می‌تواند برای بازیکنان حرفه‌ای بازی، بسیار کاربردی باشد. با بررسی اسلحه ویژه mk12 بازی پابجی موبایل همراه سایت مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی کامل اسلحه DP-28 بازی پابجی موبایل

معرفی اسلحه ویژه mk12 بازی پابجی موبایل

اسلحه فوق به عنوان یک سلاح جدید در بازی پابجی موبایل است که دارای قدرت تخریب پذیری زیادی بوده و می‌تواند در مدت زمان کوتاهی خسارت‌های ویران کننده‌ای را از خود به جای بگذارد. این اسلحه به عنوان یک اسلحه کلیدی در نبردهای بزرگ است و بازیکنان بازی پابجی موبایل باید قدرت تخریب این اسلحه سنگین را نظر داشته باشند. به دلیل این که اسلحه ویژه mk12 بازی پابجی موبایل از نوع سنگین است، حمل آن کمی دشوار بوده و کنترل اسلحه سخت به نظر می‌رسد.

به دلیل سختی در کنترل این اسلحه سنگین، بسیاری از بازیکنان پابجی موبایل ترجیح می‌دهند تا از اسلحه‌های سبک در نبرد استفاده کنند. اگر می‌خواهید قدرت تخریب پذیری سلاح خود را افزایش دهید و به دشمن آسیب‌های زیادی وارد کنید، بهتر است این اسلحه را مد نظر داشته باشید.

بررسی ویژگی‌های اسلحه ویژه mk12 بازی پابجی موبایل

اسلحه mk12 دارای ویژگی‌های منحصر به فرد است که باعث تمایز آن از دیگر سلاح‌ها شده است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این اسلحه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انعطاف پذیری زیاد

یکی از ویژگی‌های کلیدی این سلاح زمان بازیابی کوتاه آن است. زمانی که شما از اسلحه استفاده می‌کنید متوجه خواهید شد که زمان بازیابی اسلحه بسیار کوتاه بوده و دارای دقت فراوانی است. اسلحه فوق به عنوان یک اسلحه سنگین برای محیط‌های مختلف انعطاف پذیر است و دارای دقت بسیار زیادی بوده که می‌تواند دشمن را به راحتی از پای درآورد. اگر می‌خواهید دشمن را از مسافت‌های دور مورد هدف گلوله قرار دهید اسلحه mk12 توصیه می‌شود.

بررسی ویژگی‌های اسلحه ویژه mk12 بازی پابجی موبایل

مناسب برای استفاده در نقشه لیویک

به دلیل این که اسلحه فوق دارای ویژگی‌های منحصر به فرد بوده و برای نابودی دشمن از راه دور مناسب است، در نقشه لیویک می‌توانید با انتخاب یک تپه مناسب به راحتی دشمنان بازی را مورد هدف خود قرار دهید. اسلحه ویژه mk12 بازی پابجی موبایل دارای قدرت تخریب کنندگی بسیار زیاد بوده که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند به راحتی دشمن را نابود کنند.

وجود چالش‌های مختلفی که در بازی پابجی موبایل وجود دارد، بسیاری از بازیکنان را ترغیب می‌کند که با قرار گرفتن در یک محیط امن بتوانند دشمنان را نابود کنند و شانس موفقیت خود را افزایش دهند. این سلاح به عنوان یک اسلحه سنگین و قدرتمند شناخته می‌شود که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

سلاح mk12 در مقابل AR و SMG

اگر شما از جمله بازیکنانی هستید که در بازی پابجی موبایل با اسلحه نیمه اتوماتیک کار می‌کنید باید بدانید که در این صورت در دست گرفتن اسلحه mk12 برای شما کمی دشوار است. اگر تا به امروز از اسلحه‎‌های کلاس‌های AR و SMG برای نابودی دشمنان استفاده می‌کنید قطعاً استفاده از این اسلحه برای شما لذت بخش خواهد بود.

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی بتل رویال است که با دریافت آپدیت‌های فراوان توانسته است در مدت زمان کوتاهی کاربران زیادی را به خود جذب کند. با به‌روزرسانی اخیر ارائه شده، سیزن 14 به بازی افزوده شده است که در آن یک اسلحه جدید و سنگین به چشم می‌خورد. اسلحه ویژه mk12 بازی پابجی موبایل به عنوان یک اسلحه دوربرد و سنگین بوده که قدرت تخریب زیادی دارد.

اگر با اسلحه سنگین و کنترل آن مشکل ندارید می‌توانید این اسلحه را برای نابودی دشمنان انتخاب کنید. انتخاب یک سلاح کاربردی می‌تواند برای بازیکن بسیار تأثیر گذار باشد و شانس موفقیت و پیروزی وی را در بازی افزایش دهد. برای آموزش ترفندهای بازی پابجی می توانید با بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. ارسلان می گوید

    میگم نمیشه اسلحه mk12رو باید بخریم؟؟من جمام کمه بسته بخرم میتونم mk12بگیریم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.