AD

ترفندهای حرفه ای شدن در سیزن 14 پابجی موبایل

2 193

وجود چالش‌های متنوع در سیزن 14 بازی پابجی موبایل بازیکنان را ترغیب می‌کند تا برای حل کردن چالش‌ها، مهارت‌های خود را افزایش دهند. وجود مأموریت‌های مختلف در بازی پابجی موبایل این امکان را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند سطح خود را در بازی افزایش دهند. برای حرفه‌ای شدن در بازی باید با ریز و بم مراحل آشنا شوید. حرفه ای شدن در سیزن 14 پابجی موبایل برای بسیاری از بازیکنان دارای اهمیت است چرا که باعث تسریع در افزایش سطح بازیکنان می‌شود.

بازی پابجی موبایل یک بازی اکشن و آنلاین در سبک بتل رویال است که در مدت زمان کوتاهی توانسته است نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب کند. اگر شما از بازیکنان پابجی موبایل هستید و می‌خواهید نکات حرفه ای شدن در فصل 14 پابجی موبایل را یاد بگیرید بهتر است تا انتها همراه سایت مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

نکات حرفه ای شدن در سیزن 14 پابجی موبایل

نکات کلیدی و مهمی در بازی پابجی موبایل وجود دارد که شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد اما رعایت کردن هر کدام از نکات گفته شده می‌تواند بازیکنان را به سمت حرفه‌ای شدن سوق دهد. اگر می‌خواهید در سیزن 14 بازی پابجی موبایل حرفه‌ای عمل کنید بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

بهره گیری از میکروفون برای حرفه ای شدن در سیزن 14 پابجی

با تغییر حال میکروفون به گپ جهانی می‌توان از حضور دشمنان در بازی باخبر شد. بسیاری از بازیکنان به دلیل دغدغه و هیجان بازی، متوجه حضور دشمنان در محیط‌های مختلف نمی‌شوند. با توجه به بهره گیری از میکروفون جهانی می‌توانند به سهولت نقاط مختلف دشمن را شناسایی کنند. با تغییر میکروفون به گپ جهانی می‌توان حضور دشمن را به سهولت احساس کرد.

توجه به مکان فرود در ابتدای بازی برای حرفه ای شدن در سیزن 14 PUBG Mobile

یکی از نکات قابل توجه جهت حرفه ای شدن در این بازی ، انتخاب یک مکان فرود مناسب است. در بازی‌های بتل رویال به دلیل این که در ابتدای بازی بدون تجهیزات هستید باید بتوانید یک مکان فرود مناسب انتخاب کنید. نقاط فرود hot drop به عنوان یک نقاط مهم در بازی شناخته می‌شوند چرا که دارای لوت فراوان بوده که به بازیکنان این اجازه را می‌دهند که از تجهیزات متنوع استفاده کنند.

اگر بتوانید سرعت عمل خود را در جمع آوری منابع بازی افزایش دهید قطعاً می‌توانید شانس موفقیت خود را بالا ببرید. برای از بین بردن دشمنان بهتر است هدشات کردن را یاد بگیرید. هدشات کردن باعث می‌شود تا با یک تیر دشمن را نابود کنید.

عدم استفاده از اسلحه‌های پر سر و صدا برای حرفه ای شدن در سیزن 14 پابجی موبایل

زمانی که می‌خواهید یک سلاح مناسب داشته باشید، بهتر است به دنبال اسلحه‌هایی باشید که از سر و صدا کمتری برخوردار باشند. انتخاب یک سلاح پر سر و صدا باعث می‌شود تا دشمنان به راحتی مکان شما را پیدا کنند. برای حرفه ای شدن در این فصل بازی باید به چنین نکات کلیدی ریز توجه کنید تا بتوانید پیروز میدان باشید. برای رسیدن به موفقیت در بازی بتل رویال، استفاده از تکنیک‌های گروهی بسیار اهمیت دارد.

اگر استراتژی خاص برای حمله و دفاع داشته باشید می‌توانید به راحتی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کنید و به پیروزی برسید.

عدم استفاده از اسلحه‌های پر سر و صدا برای حرفه ای شدن در سیزن 14 پابجی موبایل

همکاری تیمی برای حرفه ای شدن در سیزن 14 پابجی موبایل

حرفه ای شدن در این بازی نیاز به همکاری تیمی دارد. زمانی که صحبت از بازی گروهی می‌شود باید بتوانید با تقسیم وظایف به راحتی نقش هر بازیکن را مشخص کنید. مشخص کردن نقش هر بازیکن در یک گروه باعث می‌شود تا نبرد به شکل مناسب پیش برود. اگر بخواهید نتیجه مطلوبی در بازی کسب کنید و نسبت به رقبا در وضعیت بهتر قرار داشته باشید بهتر است هماهنگی مناسبی بین اعضاء گروه ایجاد کنید.

در زمان حمله باید به شکل دقیق از هم تیمی‌های خود محافظت کنید و در هنگام دفاع باید یک آرایش مناسب دفاعی داشته باشید. هر تیمی که بتواند همکاری گروهی بهتری داشته باشد موفق‌تر است.

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل یک بازی در سبک بتل رویال است که به صورت انفرادی و گروهی قابل انجام است. برای این که بتوانید در سیزن جدید بازی موفق شوید باید حرفه ای شدن در سیزن 14 پابجی موبایل را فرا بگیرید. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم تا نکات کلیدی بازی را به زبان ساده بیان کنیم. اگر می‌خواهید در این بازی اکشن به پیروزی دست پیدا کنید و شانس موفقیت خود را افزایش دهید بهتر است به نکات گفته شده در بالا توجه کنید. برای آشنایی با ترفندهای بازی پابجی موبایل با بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. هورام جلالی می گوید

    ممنون از توضیحاتتون خیلی عالی بود این اموزشا ن تنها برای مبتدایا بلکه برای گیمر های حرفه ای هستش⭐?

  2. عیسی می گوید

    بابا خسته شدیم همش پابجی پابجی پابجی ‌ بازی های قشنگتریم هستش شما فقط پابجیو میبینید☹☹☹☹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.