AD

آشنایی با سلاح های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل

1 197

با توجه به وجود نقشه‌های متفاوت در بازی پابجی موبایل استفاده از اسلحه‌های متناسب با آن نقشه می‌تواند حائز اهمیت باشد. اگر علاقه‌مند به رقابت در نقشه ویکندی هستید بهتر است برای پیشرفت مناسب با بهترین اسلحه‌های این مپ آشنایی پیدا کنید. سلاح های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل متنوع بوده و با توجه به مهارت‌های بازیکنان می‌تواند انتخاب شود.

بازی پابجی موبایل به دلیل داشتن تنوع در اسلحه، نقشه، آیتم و مأموریت‌های مختلف توانسته است در مدت زمان کوتاهی به عنوان یک بازی پرطرفدار در سبک بتل رویال شناخته شود. تا به امروز حدود 400 میلیون بازیکن فعال در این بازی وجود دارند که با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. اگر علاقه‌مند به مپ ویکندی هستید و می‌خواهید شاخت خود را نسبت به اسلحه های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل افزایش دهید بهتر است تا پایان همراه ایموجو باشید.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین اسلحه های مپ لیویک livik پابجی موبایل

بهترین سلاح های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل

مپ ویکندی دارای بافت‌های متنوع است و در این نقشه شهرهای کوچک و درختان زیاد وجود دارد. استراتژی مناسب برای نبرد در این نقشه دارای اهمیت است و باید در انتخاب اسلحه مناسب دقت کافی را به خرج دهید. انتخاب اسلحه‌های مناسب برای مپ ویکندی دارای اهمیت است و باید بتوانید یک ترکیب مناسب از سلاح‌های مختلف را در این نقشه همراه خود داشته باشید. ترکیب مناسب اسلحه‌های مپ ویکندی به شرح زیر است:

سلاح های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل: اسلحه M416 و  S12K

ترکیب سلاح‌های فوق به عنوان یک ترکیب ویرانگر نه تنها برای نقشه ویکندی بلکه برای تمام نقشه‌های بازی پابجی موبایل مناسب است. البته باید خاطر نشان کرد که این ترکیب در نقشه میرامار چندان تاثیرگذار نیست و بهتر است برای نبرد در مپ میرامار از ترکیب‌های دیگر استفاده کنید. در نقشه ویکندی داشتن یک اسلحه شاتگان به همراه یکی از اسلحه‌های کلاس AR می‌تواند بسیار ویرانگر باشد. فارغ از این که به صورت گروهی یا انفرادی بازی می‌کنید می‌توانید با داشتن ترکیب فوق به راحتی دشمن را نابود کنید.

اسلحه های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل متنوع بوده که این امر به بازیکنان آزادی عمل بیشتری می‌دهد تا بتوانند استراتژی ذهنی خود را در بازی پیاده سازی کنند. برای افزایش عملکرد ترکیب سلاح‌های فوق بهتر است نبردهای نزدیک را مدنظر داشته باشید. اسلحه M416 به عنوان یک اسلحه پایدار شناخته شده که دارای برد متوسط است. این اسلحه به راحتی در نقشه ویکندی یافت می‌شود و می‌تواند در نابودی دشمنان موثر باشد.

اسلحه S12K نیز به عنوان یکی از کشنده‌ترین اسلحه‌های بازی پابجی موبایل است که برای درگیری در فضاهای بسته مانند داخل ساختمان‌ها بسیار کاربردی است.

بهترین اسلحه های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل

اسلحه های مپ ویکندی بازی PUBG Mobile: اسلحه UMP9 و  M16A4

ترکیب اسلحه فوق این امکان را به بازیکنان پابجی موبایل می‌دهد که بتوانند با آزادی عمل بیشتری در نبردهای دور و نزدیک شرکت کنند. سلاح UMP9 به عنوان یک سلاح دور برد محسوب شده که قدرت تخریب زیادی دارد و می‌تواند دشمن را به راحتی به زانو در بیاورد. استفاده از اسلحه M164A در کنار سلاح دور برد UMP9 این امکان را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند ساپورت مناسبی در نبردهای دوربرد داشته باشند.

به دلیل تنوع اسلحه های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل برای این که بتوانید شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهید باید یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید. انتخاب سلاح UMP9 یک انتخاب بسیار کلیدی و هوشمندانه در مپ ویکندی است چرا که وجود فضاهای مختلف در این نقشه امکان اجازه استفاده از این سلاح را در بازی می‌دهد. بازیکنان می‌توانند برای نبردهای برد متوسط و دور برد از این اسلحه استفاده کنند.

سلاح های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل: اسلحه UZI و  M416

ترکیب دیگری که بازیکنان بازی پابجی موبایل می‌توانند از آن برای نبرد در مپ ویکندی استفاده کنند اسلحه UZI و M416 است. ترکیب اسلحه بیان شده باعث افزایش کیفیت بازی بازیکنان در نبردهای مختلف می‌شود. بازیکنان حرفه‌ای بازی پابجی موبایل می‌دانند که اسلحه یوزی به عنوان یک اسلحه قدرتمند شناخته شده که بسیار ویران کننده است. ترکیب اسلحه یوزی با سلاح M416 می‌تواند یک ترکیب بسیار هیجان انگیز و مخرب ایجاد کند.

اگر بخواهید از تنوع اسلحه های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل برای نبردهای خود استفاده کنید بهتر است به ترکیب‌های گفته شده در بالا توجه کنید. هر کدام از ترکیب‌های بالا برای مپ ویکندی بسیار مناسب است و می‌تواند دشمن را به شکل معجزه آسایی غافل گیر کند. مهارت استفاده از هر کدام از سلاح‌های بیان شده با توجه به مهارت بازیکنان متغیر است.

اسلحه UZI و  M416

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل به عنوان یکی از بازی‌های پرطرفدار در سبک بتل رویال است که دارای سیزن‌های مختلف بوده که هر فصل چالش‌های متنوعی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. اگر از جمله بازیکنان پابجی موبایل هستید می‌دانید که این بازی به صورت گروهی و انفرادی قابل انجام است و برای افزایش شانس موفقیت خود در بازی بهتر است اطلاعات خود را نسبت به اسلحه، نقشه و آیتم‌های بازی افزایش دهید. یکی از نقشه‌های بازی پابجی موبایل مپ ویکندی است که بازیکنان می‌توانند برای موفقیت در این نقشه از اسلحه‌های متنوع استفاده کنند.

بهترین اسلحه های مپ ویکندی بازی پابجی موبایل شامل موارد بالا است که بازیکنان می‌توانند با توجه به مهارت خود یک ترکیب ویرانگر را انتخاب کنند. هر کدام از ترکیب‌های گفته شده در بالا برای موفقیت در مپ ویکندی بسیار مناسب است. انتخاب یک ترکیب ایده آل بسته به توانایی بازیکنان دارد و هر بازیکن ممکن است از یک ترکیب خاص برای نبرد در مپ ویکندی استفاده کند. اگر می‌خواهید شانس موفقیت خود و هم تیمی‌های خود را در بازی پابجی موبایل افزایش دهید بهتر است به آموزش‌ بازی سایت ایموجو توجه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. سهند حامدی می گوید

    اسلحه ها همشون عالیه mk۱2رو دارم تقویتش کردم عالی شده??????

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.