AD

ترجمه ماموریت های هفته سوم 3 سیزن 14 پابجی موبایل

1 239

همان‌طور که می‌دانید بازی پابجی موبایل دارای سیزن‌های مختلف است که هر سیزن مأموریت‌های مخصوص به خود را دارد. در این مقاله قصد داریم تا ترجمه ماموریت های هفته سوم سیزن 14 پابجی موبایل را برای شما عزیزان همیشه همراه سایت ایموجو قرار دهیم. یکی از مزیت‌های کلیدی تکمیل کردن مأموریت های بازی، افزایش سطح گیمرها است که بازیکنان می‌توانند به مرور زمان قدرت خود را افزایش دهند.

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی بتل رویال در سبک اکشن است که محبوبیت زیادی در بین بازیکنان دارد. وجود به‌روزرسانی‌های مختلف در این بازی باعث شده است تا بازیکنان بتوانند تنوع زیادی در بازی داشته باشند و با چالش‌های مختلفی روبرو شوند. اگر از جمله بازیکنان بازی پابجی موبایل هستید و می‌خواهید در مورد ترجمه ماموریت های هفته سوم سیزن 14 پابجی موبایل بیشتر بدانید بهتر است تا پایان این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: ترجمه ماموریت های هفته پنجم ۵ سیزن ۱۴ پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته سوم سیزن 14 پابجی

تکمیل کردن چالش‌های بازی پابجی موبایل برای بازیکنان حرفه‌ای دارای اهمیت است. بازیکنان حرفه‌ای با تکمیل کردن مأموریت‌های هر سیزن می‌توانند در رقابت با دیگر بازیکنان سطح خود را افزایش دهند. ترجمه ماموریت های این هفته به شرح زیر است:

بازیکنان باید در مود کلاسیک 6 نفر از بازیکنان دشمن را با اسلحه‌های کلاس AR در مپ ارانگل از بین ببرند

با توجه به وجود فضاهای متنوع در مپ ارانگل بازیکنان می‌توانند با استراتژی‌های متنوع 6 نفر از نفرات دشمن را در این نقشه نابود کنند. استفاده از اسلحه‌های تهاجمی کلاس AR برای نابودی دشمنان مناسب است. بازیکنان می‌توانند از اسکوپ 4 برای سلاح‌های کلاس AR استفاده کنند تا با تمرکز بر روی اهداف خود به راحتی این چالش را تکمیل کنند.

ماموریت های هفته سوم سیزن 14 پابجی: بازیکنان باید در مود کلاسیک سه بار بر روی ساختمان‌های Paradise Resort در نقشه سانهوک فرود بیایند

با ترجمه ماموریت های این هفته می‌توان متوجه شد که بازیکنان باید بر روی بام وسیع سانهوک فرود بیایند که این کار بسیار ساده است.

بازیکنان باید در مود کلاسیک بتوانند سه بار بر روی ساختمان‌های Pacado در مپ میرامار فرود بیایند

مکان در نظر گرفته شده برای فرود بازیکنان در مپ میرامار یک خانه کوچک است که در این نقطه کمبود منابع به چشم می‌خورد. بازیکنان برای تکمیل این چالش بهتر است پس از فرود در این منطقه، از آن دور شوند.

ترجمه مأموریت های هفته سوم 3 سیزن 14 پابجی موبایل

بازیکنان باید در مود کلاسیک سه بار بر روی Sosnovka Military در مپ ارانگل فرود بیابند

با توجه به وجود منابع بسیار در این منطقه بازیکنان پس از فرود در نقطه تعیین شده می‌توانند تجهیزات بسیار مناسبی را کسب کنند.

بازیکنان باید بتوانند 5 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از اسلحه Pistol نابود کنند

ترجمه ماموریت های هفته سوم سیزن 14 پابجی موبایل نشان می‌دهد که در این بخش مود خاصی برای بازیکنان تعیین نشده است و هر بازیکن می‌تواند با توجه به مهارت خود یک مود را انتخاب کند. بهتر است برای تکمیل کردن این چالش، بازیکنان شهرهای کوچک را برای فرود انتخاب کنند تا بتوانند در یک محیط بسته به موفقیت برسند.

بازیکنان باید بتوانند 5 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از اسلحه S1897 نابود کنند

با توجه به این که اسلحه S1897 در نقشه بازی به وفور یافت می‌شود تکمیل کردن این چالش کار چندان سختی به نظر نمی‌رسد. بازیکنان می‌توانند با پیدا کردن این اسلحه قدرتمند به راحتی دشمن را نابود کنند.

بازیکنان باید 6 نفر از نفرات خودی را در نبردهای مختلف به بازی اضافه کنند

در حال مطالعه ترجمه ماموریت های هفته سوم سیزن 14 پابجی موبایل هستید و در تکمیل این چالش باید بتوانید 6 نفر از دوستان خود را به بازی و رقابت اضافه کنید تا این چالش را به سهولت تکمیل کنید.

بازیکنان باید 20 لایک به هم تیمی‌های خود بدهند

شاید بتوان به جرات بیان کرد که یکی از ساده‌ترین مأموریت‌های بازی، مأموریت فوق است که بازیکنان باید در طی بازی 20 لایک به هم تیمی‌های خود بدهند.

ماموریت های هفته سوم سیزن 14 پابجی:بازیکنان باید در مود کلاسیک سطح سلامتی خود را به 1000 بازیابی کنند

ترجمه ماموریت های این هفته نشان می‌دهد که برای تکمیل چالش فوق نیازی نیست تا در یک نبرد این کار را انجام دهید، بازیکنان می‌توانند در چالش‌های مختلف شرکت کرده و با استفاده از نوشیدنی‌های انرژی زا، مسکن‌ها و تجهیزات کمک‌های اولیه مأموریت فوق را به مرور تکمیل کنند.

بازیکنان باید در مود کلاسیک با استفاده از وسیله نقلیه Monster Truck 4 هزار متر رانندگی کنند

یکی از نقشه‌هایی که برای رانندگی و تکمیل چالش فوق مناسب است، نقشه لیویک بوده که دارای فضای کوچک است. انتخاب این نقشه می‌تواند برای تکمیل کردن چالش رانندگی مناسب باشد.

بازیکنان باید در طی 5 مسابقه برای کامل کردن AnCient Temple وارد معبد شوند

در ترجمه ماموریت های این هفته وجود یک چالش در معبد دیده می‌شود که در سیزن 14 به بازی اضافه شده است. برای تکمیل کردن این مأموریت بازیکنان باید وارد یکی از بزرگ‌ترین بناهای هرمی نقشه شوند.

بازیکنان باید در طی 5 مسابقه برای کامل کردن AnCient Temple وارد معبد شوند

ماموریت های هفته سوم سیزن 14 پابجی: بازیکنان باید در Payload دو نفر از نفرات خودی را که از بین رفته‌اند، بازیابی کنند

زمانی که هم تیمی‌های شما از بازی خارج می‌شوند شما می‌توانید به کمک بازیابی کردن، شانس مجدد به آن‌ها بدهید. به راحتی می‌توانید با تمرکز بر محیط بازی این مأموریت را تکمیل کنید.

بازیکنان باید در مود کلاسیک در 5 مسابقه به جمع آوری Ghillie Suit بپردازند

ترجمه ماموریت های این هفته نشان می‌دهد که در این بخش بازیکنان باید به دنبال یک لباس نادر در بازی باشند که این لباس به وفور در ایر دراپ‌ها وجود دارد. با جستجو در نقشه می‌توان به سهولت به این لباس دست پیدا کرد.

بازیکنان باید در مود کلاسیک 10 وسیله نقلیه را در ماموریت های هفته سوم سیزن 14 پابجی نابود کنند

برای حل این چالش بازیکنان می‌توانند با شلیک به لاستیک ماشین، آنها را از دور رقابت خارج کنند یا می‌توانند پس از متوقف کردن ماشین‌های دشمن، به راحتی با شلیک گلوله‌های سنگین ماشین را منهدم کنند.

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل دارای سیزن‌های متنوع است که همین امر باعث به چالش کشیدن بازیکنان این بازی محبوب می‌شود. در آخرین به‌روزرسانی انجام شده هفته سوم سیزن 14 به بازی افزوده شده است که نیاز به ترجمه دارد. ترجمه ماموریت های این هفته به زبان ساده در بالا بیان شده است تا بازیکنان بتوانند چالش‌های این سیزن را به راحتی تکمیل کنند.

اگر می‌خواهید سطح خود را افزایش دهید و در بازی پیشرفت کنید بهتر است چالش و مأموریت‌های گفته شده را به خوبی تکمیل کنید. برای یادگیری و آموزش بیشتر بازی با ما در بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. یاسین می گوید

    چرا اینقد در مورد پابجی توضیح دادین بازیای دیگم هستن کلاش اف کلنز و کلش رویال هم اموزش بدید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.