AD

ترجمه ماموریت های هفته پنجم 5 سیزن 14 پابجی موبایل

0 204

ما در این مقاله قصد داریم در خصوص ترجمه ماموریت های هفته پنجم  سیزن 14 پابجی موبایل صحبت کنیم تا با تکمیل کردن ماموریت‎‌های این فصل بتوانید سطح خود را افزایش دهید. معمولاً بسیاری از گیمرها علاقه‌ی زیادی به اتمام چالش‌های بازی دارند، خصوصاً اگر آن بازی به صورت اکشن و آنلانی باشد. یکی از بازی‌هایی که در چند سال اخیر طرفداران خاص خود را داشته است، بازی پابجی است.

اگر از گیمرهای حرفه‌ای باشید حتماً این بازی را تا به حال تجربه‌ کرده‌اید. با این حال بسیاری از کاربران نمی‌توانند تمامی چالش‌های این بازی را به اتمام برسانند، آن هم به این دلیل که نمی‌دانند باید چه کاری انجام دهند. اگر قصد دارید ترجمه ماموریت های هفته پنجم  سیزن 14 پابجی موبایل را به خوبی فرا بگیرید و چالش‌ها را به خوبی حل کنید بهتر است تا انتهای این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

چگونه ماموریت های هفته پنجم سیزن 14 پابجی موبایل را تکمیل کنیم

 • بازیکنان باید در 32 مسابقه‌ی مود کلاسیک نارنجک‌های frag را پیدا و جمع‌آوری کنند.
 • فرود آمدن بر روی ساختمان‌های Ha Tinh (سه مرتبه) در کلاسیک مود با استفاده از نقشه Snahok
 • فرود سه باره بر روی ساختمان‌های Water Treatment در مود کلاسیک (نقشه Mirammar)
 • باز کردن ایردراپ (4 بار) در کلاسیک مود
 • از بین بردن دشمنان با استفاده از اسلحه SKS (در مود دلخواه و به تعداد 10 دشمن)
 • برداشتن Military Vest در 10 مسابقه (سطح 3)
 • نابود کردن 20 بازیکن با بکارگیری upm45
 • زنده ماندن به مدت 100 دقیقه در بازی که از مهم‌ترین بخش‌های ترجمه ماموریت های این هفته است.
 • از بین بردن دشمنان به تعداد 18 نفر با بکارگیری اسلحه P90 در آرنا مود
 • از بین بردن 4 دشمن در کلاسیک مود با استفاده از اسلحه Win94
 • در قسمت کتابخانه در مود آرنا، با سایر بازیکنان رقابت کرده و صدمه‌ای 4 هزاری به آن وارد کنید
 • وارد کردن 1500 آسیب انفرادی در آرنا مود
 • طی کردن مسافتی در حدود 10 هزار متر با استفاده از یک وسیله نقلیه به‌مراه هم ‌تیمی‌های‌تان

حال بعد از توضیح دادن ترجمه ماموریت های هفته پنجم  سیزن 14 پابجی موبایل به تکمیل این توضیحات می پردازیم. در واقع می‌خواهیم ترفندهای گفته شده را بازتر کنیم تا با بکارگیری از آن‌ها بتوانید به طور کامل تمامی ماموریت‌ها را به‌درستی انجام دهید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترجمه رویال پس هفته چهارم سیزن ۱۴ پابجی موبایل

شگردهای تکمیل ماموریت هفته پنجم سیزن 14 پابجی موبایل

بعد از ترجمه تک تک ماموریت‌های هفته پنجم سیزن 14 این بازی به سراغ ترفندهایی می‌رویم که با دانستن هر یک از آنها به راحتی توانایی رد کردن همه‌ی ماموریت‌ها را خواهید داشت.

جمع‌آوری همه‌ی نارنجک‌ها

با جمع کردن نارنجک‌ها به آسانی می‌توانید همه‌ی تک تیراندازها را مکان‌یابی کرده و هر کدام را از مخفی‌گاهشان بیرون بکشید. سپس می‌توانید به آنها یورش ببرید.

ساختمان‌های مدرسه در نقشه ارانگل

برای درگیر شدن با دیگر بازیکنان می‌توانید به پشت ساختمان‌های مدرسه‌ رفته و به دلیل پرازدحام بودن این‌گونه از مکان‌ها، باید آماده جنگ باشید.

ساختمان‌های Ha Tinh در نقشه Sanhok

بر روی خانه‌ها و ساختمان‌هایی که از ارتفاع زیادی برخوردار نیستند نیز می‌توانید فرود بیایید و یک جنگ تمام عیار را آغاز کنید.

 

ساختمان‌های Water Treatment در نقشه Miramar

دشمنان زیادی در این بخش وجود دارند که شما بعنوان بازیکن، پس از فرود آمدن باید خیلی سریع کنترل بازی را بدست بگیرید و مرحله را به انتها برسانید.

جستجوی ایردراپ در هفته پنجم سیزن 14 پابجی موبایل

برای رد کردن این مرحله از ترجمه ماموریت های هفته پنجم باید به سرعت از نارنجک‌های دودزا استفاده کنید تا دشمنان را از خود دور کنید. با این کار می‌توانید به ماموریت‌های خود ادامه دهید.

شگردهای تکمیل ماموریت هفته پنجم سیزن 14 پابجی موبایل

بکارگیری اسلحه sks

برای به اتمام رساندن این ماموریت نیاز به یک اسلحه sks نیاز دارید. بعد از پیدا کردن آن، می‌توانید از یک اسکوپ 4 استفاده کنید تا به راحتی دشمنان‌تان را مورد هدف قرار دهید.

جمع کردن Military Vest

در این مرحله باید جلیقه بدست آورید و برای این‌کار کافی است که ایردراپ‌ها را باز کنید. همچنین برای بدست آوردن جلیقه‌ها می‌توانید به قسمت‌هایی مراجعه کنید که پر از تجهیزات هستند.

بکارگیری اسلحه ump45 در هفته پنجم سیزن 14 پابجی موبایل

با استفاده از این اسلحه از فاصله متوسط و یا نزدیک می‌توانید بازیکنان را مورد هدف قرار داده و آنها را نابود کنید. ساده بودن این اسلحه از ویژگی‌های آن محسوب می‌شود.

زنده ماندن در 100 دقیقه

همان‌طور که مشخص است در این قسمت از ترجمه ماموریت های هفته پنجم باید به طور مداوم در 100 دقیقه در بازی حضور داشته باشید و از بین نروید.

استفاده از اسلحه p90 در هفته پنجم سیزن 14 پابجی موبایل

از این اسلحه باید در مود آرنا استفاده شود. دقت کنید که باید در نزدیکی دشمنان قرار بگیرید و با اسلحه p90 آنها را نابود کنید.

اسلحه win94

برای رفتن به مراحل بالاتر نیاز به این اسلحه خواهید داشت، لذا حتماً آن را پیدا کنید. با استفاده از این اسلحه باید بازیکنانی را که می خواهند فرار کنند را مورد هدف قرار دهید. (بازیکنانِ در نزدیکی شما)

مود کتابخانه در هفته پنجم سیزن 14 پابجی موبایل

در این بخش باید کاملاً حواس‌تان باشد تا بازیکنی به شما حمله نکند. در واقع فقط کافی است که اطراف خود را به دقت زیر نظر بگیرید.

آسیب زدن 1500 در مود آرنا

همان‌طور که در بخش قبل یعنی ترجمه ماموریت های هفته پنجم  سیزن 14 پابجی موبایل گفتیم در این قسمت کاملاً باید بی‌رحم باشید و به بازیکنان و اطراف خود آسیب برسانید. (12 الی 13 نفر را بکشید)

بکارگیری وسیله نقلیه

واضح است که در این مرحله نیز باید به کمک هم‌تیمی‌هایتان سوار یک وسیله نقلیه شوید و مرحله را به پایان برسانید.

سخن پایانی

این مقاله برای افرادی در نظر گرفته شده است که به بازی پابجی موبایل علاقه زیادی دارند اما به دلایل مختلف نمی‌توانستند آن را تکمیل کنند. در واقع ما با ترجمه ماموریت های هفته پنجم  سیزن 14 پابجی موبایل راه را برای دوست‌داران این بازی برای تکمیل کردن هر چه سریعتر آن هموار کرده‌ایم. دقت کنید که تک تک مراحل را باید به دقت انجام داده تا موفق به تکمیل چالش‌ها شوید.

توجه داشته باشید که بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی اکشن و پرطرفدار است که در مدت زمان کوتاهی بازیکنان زیادی را به خود جذب کرده است. بهتر است با صبر و حوصله و انجام چالش‌های مختلف سطح خود را در بازی افزایش دهید. برای آموزش های بیشتر بازی با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.