AD

ترجمه رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی موبایل

5 289

اگر از دنبال کنندگان بازی پابجی موبایل باشید می‌دانید که هر فصل از بازی دارای ویژگی و آیتم‌های مخصوص به خود است و بازیکنان برای این که بتوانند در این بازی به پیشرفت‌های قابل توجه دست پیدا کنند، باید بتوانند مأموریت‌های هر فصل را تکمیل کنند. پس از سیزن 13، سیزن 14 بازی ارائه شده است که نیاز به ترجمه دارد. ترجمه رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی موبایل در ادامه مطلب به زبان ساده بیان شده است تا بازیکنان بتوانند چالش‌های پیش رو را به راحتی تکمیل کنند.

وجود مراحل، مأموریت و چالش‌های مختلف در سیزن 14 بازی باعث افزایش سطح بازیکنان می‌شود و هر بازیکن با توجه به مهارت خود می‌تواند چالش‌ها را تکمیل نماید. اگر از بازیکنان حرفه‌ای بازی پابجی موبایل هستید و می‌خواهید به سهولت مأموریت‌های هفته چهارم سیزن 14 را تکمیل کنید بهتر است با ترجمه رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی موبایل همراه ایموجو باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: بهترین روش افزایش آرپی (RP) در بازی پابجی موبایل

ترجمه رویال پس هفته 4 چهارم سیزن 14 پابجی

آشنایی با انجام چالش‌های هر فصل باعث می‌شود تا بازیکنان بدون دغدغه بتوانند سطح خود را در این بازی افزایش دهند. وجود مأموریت‌های بازی باعث ایجاد تنوع در بین کاربران شده و بازی را از حالت یکنواختی خارج می‌کند. از مهم‌ترین عناوین ترجمه این هفته می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

در مود کلاسیک، بازیکنان باید قادر باشند 28 نفر از نفرات دشمن را به کمک اسلحه‌های کلاس SMG در مپ سانهوک از بین ببرند

بازیکنان به کمک اسلحه‌های قدرتمند کلاس SMG قادر خواهند بود تا در نقاط مختلف نقشه سانهوک نظیر Pai Nan و Kampong که دارای یک فضای کوچک است دشمنان را نابود کنند. توجه داشته باشید که اسلحه‌های کلاس SMG بسیار قدرتمند هستند.

رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی: بازیکنان باید در هنگام ورود به معبد 6 پازل را تکمیل کنند

ترجمه این هفته بیان می‌دارد چالش معبد به عنوان یک چالش ضروری برای تکمیل سیزن 14 است. بازیکنان به سادگی می‌توانند چالش‌های معبد را حل کنند و به سراغ چالش‌های بعدی بروند.

در مود کلاسیک بازیکنان باید بتوانند به کمک اسلحه شاتگان، 6 نفر از نفرات دشمن را در مپ لیویک از بین ببرند

نقشه لیویک دارای فضاهای باز و کوچک است و بازیکنان می‌توانند با توجه به مهارت‌های خود به سادگی 6 نفر از نفرات دشمن را با سلاح شاتگان نابود کنند. برای این کار بهتر است در ساختمان‌های موجود در مپ لیویک مخفی شوند تا بتوانند این چالش را به راحتی تکمیل کنند.

رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی: در مود کلاسیک بازیکنان باید با بهره گیری از Pan یا ماهیتابه سه نفر از نفرات دشمن را نابود کنند

ترجمه رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی موبایل بیان می‌دارد که این چالش به صورت اختیاری است و برخی از بازیکنان حرفه‌ای آن را تکمیل می‌کنند. اگر علاقه‌مند هستید تا تمام چالش‌ها را تکمیل کنید می‌توانید به کمک ماهیتابه سه نفر از نفرات دشمن را در مود کلاسیک نابود کنید.

در مود کلاسیک بازیکنان باید با بهره گیری از Pan یا ماهیتابه سه نفر از نفرات دشمن را نابود کنند

در مود کلاسیک بازیکنان باید سه نفر از نفرات دشمن را از فاصله 18 متری با استفاده از نارنجک نابود کنند

سخت‌ترین مأموریت بازی از بین بردن دشمنان با نارنجک از فاصله 18 متری است و برای این کار بهتر است در پشت درختان مخفی شوید تا بتوانید با تمرین و تکرار این چالش را حل کنید.

در مود کلاسیک بازیکنان باید بتوانند تمامیCrossbowها را در 5 رقابت به صورت کامل دریافت کنند

با توجه به مدت زمان بازیابی طولانی این آیتم، بهتر است آن را جمع آوری کرده و سپس دور بیاندازید.

در کلاسیک مود بازیکنان باید در 16 بازی، تمام خشاب و مهمات اسلحه‌های کلاس AR را جمع آوری کنند

در حال مطالعه ترجمه رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی موبایل هستید و باید بدانید انجام این چالش کمی دشوار است و برای حل آن باید تمام نقاط نقشه را به خوبی جستجو کنید و به یک نقطه خاص اکتفا نکنید.

رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی: در مود کلاسیک بازیکنان باید به سطح پلاتینیوم یا بالاتر برسند

بازیکنان بازی پابجی موبایل با کمی دقت و جمع آوری آیتم‌های مختلف می‌توانند در مود کلاسیک به سهولت به سطح‌های بالاتر بازی دست پیدا کنند.

در کلاسیک مود بازیکنان باید بتوانند حداقل 3 مرتبه، یک نفر از بازیکنان دشمن را از فاصله 100 متری از بین ببرند

برای این که بتوانید این چالش را به خوبی تکمیل کنید بهتر است بازی را در نقشه‌های کوچک دنبال کنید تا بتوانید یک دشمن را سه مرتبه به راحتی از فاصله صد متری نابود کنید. انتخاب نقطه Bootcamp در مپ سانهوک می‌تواند مناسب باشد.

در کلاسیک مود بازیکنان باید بتوانند 16 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از اسلحه‌های کلاس AR در نقشه سانهوک نابود کنند

در ترجمه رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی موبایل می‌توان گفت که برخی از آیتم‌ها برای بازیکنان دشوار است و در تکمیل این چالش بازیکنان باید بتوانند از مکان‌های کوچک که دارای فرصت طلایی زیادی است برای از بین بردن دشمنان استفاده کنند.

در کلاسیک مود بازیکنان باید بتوانند 7 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از اسلحه‌های Bolt Action Rifles در نقشه ویکندی از بین ببرند

توجه داشته باشید که مپ ویکندی یک مپ کوهستانی است و یک منطقه مناسب برای افراد تک تیر انداز محسوب می‌شود، شما به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای می‌توانید با استتار در این منطقه این چالش را حل کنید.

در کلاسیک مود بازیکنان باید بتوانند 7 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از اسلحه‌های Bolt Action Rifles در نقشه ویکندی از بین ببرند

در کلاسیک مود بازیکنان باید بتوانند 14 نفر از نفرات دشمن را با استفاده از اسلحه‌های کلاس SMG در نقشه میرامار نابود کنند

برای تکمیل این چالش بهتر است در یک نقطه مخفی در داخل یک ساختمان قرار بگیرید تا بتوانید به سهولت چالش را تکمیل کنید.

رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی: در مود آرنا بازیکنان باید 25 نفر از نفرات دشمن را نابود کنند

در حال مطالعه ترجمه رویال پس هفته چهارم سیزن 14 پابجی موبایل هستید و برای حل این چالش بهتر است به صورت تهاجمی وارد بازی شوید تا بتوانید 25 نفر را از بین ببرید.

در کلاسیک مود بازیکنان باید بتوانند 30 بار از bandagesها استفاده کنند

نکته حائز اهمیت در این بخش این است که شما در صورت تکمیل کردن چالش‌های فوق، به صورت خودکار خواهید دید که این بخش از چالش به راحتی تکمیل خواهد شد و نیازی به انجام آن به صورت اختصاصی نیست.

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی هیجان انگیز و اکشن در سبک بتل رویال است که در مدت زمان کوتاهی توانسته، بازیکنان زیادی را به خود جذب کند. وجود سیزن‌های مختلف بازی باعث افزایش تنوع در بین بازیکنان شده است. در آخرین به‌روزرسانی انجام شده سیزن 14 بازی به پابجی موبایل اضافه شده است. ما در این مقاله سعی کردیم تا این ترجمه را به زبان ساده و مفهومی بیان کنیم.

اگر از جمله بازیکنانی هستید که می‌خواهید چالش و مأموریت های هفته 4 سیزن 14 را تکمیل کنید بهتر است به نکات گفته شده در بالا توجه کنید. برای دسترسی به دیگر مطالب آموزشی و کاربردی می توانید بخش آموزش بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظرات
 1. یلدا امینی می گوید

  سلام واقعا اموزشاتون عالیه و من همیشه دنبالشون خواهم کرد چون واقعا ۵۰درصد در بازی امکان برد رو میده .خیلی ممنون از بزرگواریتو

 2. سیما می گوید

  خیلی ممنون عالی بود من خودم همیشه در بازی عالی هستم و اموزشای شما هم خیلی کمک میکنن و این امکان رو میده که برد خوبی داشته باشم

 3. صغرا می گوید

  شاید باورتون نشه ولی از وقتی که از اموزش های شما استفاده کردم همیشه بردم و نباختم خیلی ممنون از زحماتتون و سایت عالیتون

 4. سونیا می گوید

  وقت بخیر یعنی باید رویال پس رو هر فصل دوباره خرید؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله رویال پس به صورت ماهانه با جوایز جدید قابل خرید هستند ، برای یک ماه میتوانید از مزایای آن استفاده نمایید و به پیشرفت سریعتر شما بسیار کمک میکند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.