AD

بررسی و معرفی سه اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل

0 447

بازیکنان بازی پابجی موبایل می‌دانند که سلاح‌های متنوعی در این بازی اکشن برای رقابت‌های مختلف وجود دارد و بازیکنان با توجه به سلیقه‌ی خود می‌توانند از یک سلاح مناسب برای نبردهای دور و نزدیک استفاده کنند. در بین کلاس‌های مختلف دسته بندی شده برای اسلحه‌های بازی می‌توان به کلاس اسنایپ اشاره کرد. ما در این مقاله قصد داریم تا به معرفی سه اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل که کاربرد فراوان دارد بپردازیم.

همان‌طورکه می‌دانید اسلحه‌های اسنایپ برای نبردهای دور و هدشات کردن دشمنان کاربردی است. اگر علاقه‌مند به نبردهای دور هستید و می‌خواهید دشمن را از راه دور نابود کنید بهتر است با معرفی سه اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل همراه سایت ایموجو باشید.

این مطلب هم می تواندبرای شما مفید باشد: معرفی بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل در سال ۲۰۲۰

معرفی سه اسلحه اسنایپ بازی پابجی

در بین اسلحه‌های بازی پابجی موبایل، توجه کردن به فاکتورهای اسلحه می‌تواند بسیار مهم و کلیدی باشد. در واقع بازیکنان حرفه‌ای در هنگام انتخاب یک سلاح مناسب سعی می‌کنند از اسلحه‌هایی استفاده کنند که قدرت بیشتری داشته باشد. همچنین اسلحه‌های انتخابی، زمانی می‌تواند مؤثر باشد که بازیکن کنترل بهتری بر روی آن داشته باشد. اگر اهل اسنایپ کردن دشمنان هستید و از نبردهای دور استقبال می‌کنید بهتر است با معرفی سه اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل همراه ایموجو باشید:

اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل: معرفی اسلحه  S1879

اگر بخواهید یکی از بهترین اسلحه‌های دوربرد را برای بازی انتخاب کنید باید بیان کنیم اسلحه فوق به عنوان یک اسلحه بسیار قدرتمند در بازی پابجی موبایل است. بازیکنان می‌توانند از این اسلحه قدرتمند که دارای گلوله‌های قوی است برای نابودی دشمنان استفاده کنند.

اسلحه اسنایپ بازی PUBG Mobile: معرفی اسلحه  AWM

اسلحه فوق نه تنها در بازی پابجی موبایل، بلکه در بازی‌های اکشن دیگر وجود دارد و به عنوان یکی از سلاح‌های کشنده در بازی است. اسلحه AWM به عنوان اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل محسوب می‌شود که کمیاب است. بازیکنان حرفه‌ای پابجی موبایل سعی می‌کنند تا با استفاده از ترفندهای خاص زودتر از رقبا به این سلاح کاربردی و کشنده دست پیدا کنند. با توجه به محبوبیت سلاح AWM بازیکنان زیادی به دنبال به دست آوردن این اسلحه هستند.

اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل دارای طرفداران مخصوص به خود است. یکی از ویژگی‌های مثبت اسلحه AWM وجود قدرت زیاد این سلاح است که به صورت دوربرد بوده و بازیکنان می‌توانند تنها با شلیک یک گلوله، دشمن را به صورت کامل از بازی خارج کنند. مهمات اسلحه فوق به صورت اختصاصی بوده و با توجه به قدرت آن می‌توان در کلاه ایمنی سطح سه نفوذ کرده و زره قدرتمند بازیکنان حریف را به راحتی نابود کند. اگر اهل اسنایپ کردن دشمنان هستید و می‌خواهید یک اسلحه دوربرد کشنده داشته باشید بهتر است اسلحه AWM را انتخاب کنید.

اسلحه اسنایپ بازی PUBG Mobile: معرفی اسلحه  AWM

اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل: معرفی اسلحه  Crossbow

بسیاری از بازیکنان بازی پابجی موبایل به دلیل عدم شناخت کافی از اسلحه Crossbow تصور می‌کنند که این سلاح یک اسلحه ساده و کم قدرت است اما طبق بررسی‌های انجام شده سلاح فوق دارای قدرت زیادی برای نابودی دشمنان است. بازیکنان می‌توانند با استفاده از این اسلحه به راحتی دشمن را نابود کنند. اسلحه Crossbow به عنوان اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل شناخته می‌شود که برای نبردهای دوربرد بسیار کاربردی است.

اگر بخواهید از نبردهای دوربرد برای نابودی دشمنان خود در نقشه‌های بازی پابجی موبایل استفاده کنید باید بتوانید اسلحه‌های فوق را در نقشه پیدا کنید. هر کدام از اسلحه‌های معرفی شده دارای قدرت کافی برای نابودی دشمنان است.

سخن پایانی

شناخت اسلحه‌های بازی در نبردهای حساس می‌تواند بسیار تعیین کننده باشد. بازی پابجی موبایل به دلیل این که در سبک اکشن و رقابتی عرضه شده است دارای اسلحه‌های متنوع بوده و بازیکنان برای دستیابی به موفقیت بیشتر باید شناخت خود را نسبت به اسلحه‌های بازی افزایش دهند. یکی از کلاس‌های سلاح بازی پابجی موبایل اسلحه‌های اسنایپ است. در این مقاله سعی شده است تا به معرفی بهترین سلاح های sniper پرداخته شود. بازیکنان با توجه به مهارت خود می‌توانند از اسلحه‌های اسنایپ برای نبردهای دوربرد استفاده کنند. به کارگیری شیوه‌های صحیح در نبردهای آنلاین برای افزایش شانس موفقیت بازیکنان دارای اهمیت است.

بازی پابجی موبایل یک بازی بتل رویال در ژانر اکشن است که طرفداران مخصوص به خود را دارد. اگر تا به امروز بازی پابجی موبایل را تجربه نکرده‌اید بهتر است همین حالا به جمع بازیکنان این بازی محبوب بپیوندید. امید است با مطالعه مقاله معرفی سه اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل بتوانید از یک سلاح مناسب برای اسنایپ کردن دشمنان استفاده کنید. برای آموزش ترفندهای بازی پابجی موبایل با ما در بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.