آموزش قدم به قدم درخواست دوستی در بازی کلش رویال

0 6,219

بازی کلش رویال یک بازی آنلاین در سبک استراتژیک است که توسط کمپانی سوپرسل در سال 2015 برای گوشی‌های هوشمند عرضه شده است. بازیکنان حرفه‌ای بازی‌های استراتژیک می‌دانند که برای موفقیت در این گونه بازی‌ها، باید مدیریت مناسبی بر روی بازی داشته باشند. در اکتبر سال 2016 سوپرسل با ارائه یک آپدیت عظیم، امکان اضافه کردن دوستان را به لیست بازی افزوده است. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد شیوه درخواست دوستی در بازی کلش رویال مطالب جالب توجهی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم.

بازی کلش رویال یک بازی انفرادی است که بازیکنان می‌توانند با ساختن یک کلن مناسب، با یکدیگر تعامل داشته باشند. آپدیت‌های اخیر صورت گرفته نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند به صورت گروهی نیز در قالب یک تیم هماهنگ، به نبرد با دشمنان بروند. اگر از بازیکنان حرفه‌ای بازی کلش رویال هستید و می‌خواهید با شیوه درخواست دوستی در بازی کلش رویال آشنا شوید بهتر است با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

درخواست دوستی در بازی کلش رویال چگونه است؟

همان‌طور که در مقدمه به آن اشاره شد، اکتبر سال 2016 یک به‌روزرسانی بزرگ توسط شرکت سوپرسل برای بازی Clash Royale عرضه شده است که در آن بازیکنان می‌توانند درخواست دوستی خود را برای دیگر بازیکنان کلش رویال ارسال کنند. این قابلیت در بازی باعث شده است تا افراد بتوانند سلیقه‌های مختلف را در کنار خود احساس کنند. با ارسال درخواست دوستی و تأیید آن، افراد می‌توانند از وضعیت بازی یکدیگر باخبر شوند. شیوه ارسال درخواست دوستی در بازی کلش رویال به شرح زیر است:

  • برای این که بتوانید درخواست دوستی ارسال کنید باید آیدی یا لینک پروفایل دوستان خود را در اختیار داشته باشید. پس از ورود به بازی و انتخاب گزینه Social می‌توانید وارد بخش Friends شوید. در این مرحله با انتخاب گزینه Invite Friend لیست شبکه‌های اجتماعی برای شما نمایان می‌شود و با انتخاب شبکه اجتماعی مورد نظر می‌توانید لینک دعوت را برای دوستان خود ارسال کنید.
  • بازیکنان می‌توانند دوست مورد نظر خود را از چت جهانی، یا یک دوست واقعی نیز انتخاب کنند. برای این امر می‌توانند با لمس بازیکن مورد نظر و نمایش پروفایل وی در بخش بالا و سمت چپ دکمه Add Friend را انتخاب کنند. در این حالت درخواست دوستی برای بازیکن مورد نظر نمایش داده خواهد شد.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش سریع و آسان طلایی کردن اسم در کلش رویال

بررسی سربرگ درخواست دوستی در بازی کلش رویال

کلش رویال دارای سربرگ مدیریت دوستان است که بازیکنان می‌توانند پس از ارسال درخواست دوستی در بازی Clash Royale از طریق این سربرگ، دوستان خود را مدیریت کنند. قسمت‌های مختلف این بخش به شرح زیر است:

بخش  Search Players

برای این که بتوانید از این بخش استفاده کنید، باید تگ کاربری بازیکنان و دوستان خود را داشته باشید تا دوستان خود را در لیست جستجو پیدا کنید. پس از ورود تگ دوستان می‌توانید با انتخاب گزینهADD Friend به راحتی دوستان خود را به لیست اضافه کنید.

بخش  Inbox

درخواست دوستی در بازی کلش رویال بسیار ساده است و در این بخش بازیکنان قادر خواهند بود تا درخواست‌های ارسال شده را مشاهده کنند. همچنین در این بخش بازیکنان می‌توانند درخواست‌های دوستی دریافت شده را مدیریت کنند.

بررسی سربرگ درخواست دوستی در بازی کلش رویال

بخش  Friends

بازیکنان با مراجعه به بخش تنظیمات بازی و انتخاب گزینه فرند می‌توانند دوستانی را که به بازی خود اضافه کرده‌اند مشاهده کنند. در این بخش بازیکنان دوستان خود را بر اساس کاپ مشاهده می‌کنند. وجود طبقه بندی بازیکنان این امکان را به افراد می‌دهد که بتوانند میزان پیشرفت دوستان خود را مشاهده کنند.

سخن پایانی

بازی Clash Royale به عنوان یک بازی محبوب در بین کاربران و علاقه‌مندان بازی‌های استراتژیک است. این بازی با اضافه کردن بخش‌های مختلف نظیر درخواست دوستی باعث شده است تا تعامل بین بازیکنان افزایش پیدا کند. اگر از بازیکنان حرفه این بازی هستید و می‌خواهید درخواست دوستی برای کاربران ارسال کنید بهتر است به آموزش درخواست دوستی در بازی Clash Royale که در بالا به آن اشاره شده است توجه کنید.

برای موفقیت در بازی کلش رویال بهتر است به کارت‌های خود توجه کنید و از یک استراتژی دفاعی مناسب بهره بگیرید. وجود کاربران مختلف در این بازی باعث شده است تا تنوع حملات افزایش پیدا کند. بازی‌های دارای سبک استراتژیک به نحوه مدیریت شما بستگی دارد. اگر بتوانید نحوه مدیریت مناسبی در بازی اتخاذ کنید. قطعاً شانس موفقیت خود را در بازی افزایش خواهید داد برای آموزش های بیشتر با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.