AD

مقایسه سلاح های Thompson و UZI در پابجی موبایل

0 335

همان طور که می دانید در به روز رسانی جدید پابجی موبایل سلاح جدید تامپسون ارائه شده است. ما نیز در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو قصد داریم به مقایسه سلاح های Thompson و UZI در پابجی موبایل بپردازیم. پس با ما باشید تا اطلاعاتی را که در مورد سلاح تامپسون جدید می خواهید را به شما ارائه کنیم.

مقایسه دو سلاح Thompson و UZI در پابجی موبایل: کدام سلاح بهتر است؟

در این پست می خواهیم مقایسه Thompson جدید پابجی موبایل و UZI را ارائه کنیم. سلاح Thompson در آخرین به روز رسانی بازی PUBG Mobile ارائه شده است. سلاح تامپسون جدید پابجی موبایل یک اسلات اضافی با خط قرمز یا هولوگرافیک دارد. این اسلات باعث می شود که استفاده از این سلاح آسان شود. اما سوال این جاست که سلاح UZI در پابجی موبایل بهتر است یا سلاح تامپسون؟ در ادامه به بررسی این سوال خواهیم پرداخت.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: بررسی و معرفی سه اسلحه اسنایپ بازی پابجی موبایل

مقایسه سلاح های Thompson و UZI: جزییات

Thompson جدید PUBG Mobile یا همان Tommy جدید بعد از به روز رسانی عصر جدید تغییرات اساسی کرده است. پیش از این سلاح مورد توجه بازیکن های پابجی موبایل نبود. اما پس از به روز رسانی جدید بازیکن ها می توانند از سلاح Thompson جدید PUBG Mobile در نبرد هایی با فاصله زیاد استفاده کنند. به عنوان مثال توسعه دهندگان سرعت شلیک این SMG را افزایش داده اند و یک اسلات با خط قرمز به این اسلحه اضافه کرده اند. علاوه بر این بازیکن ها می توانند با ADS بهتر شلیک کنند.

مقایسه سلاح های Thompson و UZI در پابجی موبایل: قدرت

مقایسه سلاح های Thompson و UZI در پابجی موبایل: قدرت

اگر چه سرعت تیر اندازی تامپسون جدید پابجی موبایل افزایش یافته است، اما این اسلحه هنوز هم همان قدرت آسیب ۴۱.۹ را دارد. البته همین قدرت نیز برای برنده شدن در قدرت تیر اندازی در مقایسه با سلاح UZI در پابجی موبایل کافی است. خسارت وارد شده توسط Thompson به سر و بدن بیشتر از میکرو UZI است.

علاوه بر این سلاح تامی می تواند در هر ثانیه ۱۳ گلوله شلیک کند. در مقابل سلاح دیگر می تواند کل خشاب ۲۵ گلوله ای را در ۱.۵ ثانیه شلیک کند و اگر خشاب بزرگتر باشد به دو ثانیه زمان نیاز خواهد داشت. در کل از لحاظ قدرت هر یک از این سلاح ها، برتری خاصی دارند.

مقایسه سلاح های Thompson و UZI در پابجی: recoil

به دلیل سرعت شلیک بالاتر، کنترل سلاح تامپسون در حال حاضر دشوار است، به ویژه در محدوده ۵۰ متر این کار سخت است، قدرت ضربه آن بیشتر می شود. اما در مقابل قدرت ضربه سلاح UZI در پابجی موبایل کمتر است. در مقایسه Thompson جدید PUBG Mobile از لحاظ قدرت ضربه باید بگویم که سلاح تامپسون ۶۹ درصد ضربه بیشتری وارد می کند.

تمرکز کردن با سلاح UZI در پابجی موبایل راحت تر از سلاح تامپسون می باشد. اما بازیکن ها اکنون به دلیل جذابیت ها دیگر سلاح Thompson جدید PUBG Mobile از آن استفاده می کنند.

مقایسه سلاح های Thompson و UZI در پابجی: recoil

مقایسه سلاح های Thompson و UZI در پابجی موبایل: سایز خشاب و سرعت بارگیری

به طور کلی خشاب Thompson جدید PUBG Mobile بزرگتر است. جای تیر سلاح UZI در پابجی موبایل با اضافه کردن خشاب اضافی از ۲۵ تا ۳۵ است، در حالی که سلاح تامپسون از ۳۰ تا ۵۰ تیر استفاده می کند. با یک خشاب پر شما می توانید با یک بارگیری یک حریف را بکشید. اما برای سلاح UZI در پابجی موبایل شما باید بارگیری مجدد انجام دهید. البته زمان بارگیری سلاح UZI کمتر است.

به طور خلاصه در مقایسه Thompson جدید پابجی موبایل و UZI باید بگویم که تامپسون جدید برای جنگ های از راه دور مناسب تر است. اگر استاد سلاح UZI در پابجی موبایل هستید، می توانید از این سلاح در نبرد های نزدیک استفاده کنید. البته نگران نباشید کار کردن با سلاح جدید نیز آسان می باشد.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.