AD

در بازی کلش رویال پادشاه چند احساس دارد؟

4 1,017

بازی کلش رویال دارای پادشاه است که هدف بازیکنان از این بازی، حمایت و مراقبت از قلعه و پادشاه بازی است. بازیکنان باید با استفاده از مکانیزم‌های بازی بتوانند از برج‌های خود به خوبی مراقبت کنند. هر بازیکنی که زودتر از رقیب بتواند برج‌های بازی را تخریب کند برنده نبرد خواهد بود. بازی کلش رویال به عنوان یک بازی استراتژیک است که توسط شرکت سوپرسل در سال 2015 برای گوشی‌های هوشمند عرضه شده است.

بازیکنان کلش رویال باید در مدت زمان تعیین شده که با توجه به مودهای مختلف متغیر است، بتوانند قلعه دشمنان را نابود کنند. در قلعه بازی پادشاه حضور دارد که به صورت معمول دارای 4 احساس مختلف است. در حالت پیش فرض بازی، سه دقیقه زمان برای نبرد وجود دارد که هر بازیکن که بتواند زودتر از رقبا قلعه حریف را نابود کند برنده بازی است. ما در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو قصد داریم تا در مورد انواع احساس پادشاه در بازی صحبت کنیم.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: زبان چینی در بازی کلش رویال کدام است؟

معرفی بازی کلش رویال

بازی کلش رویال ترکیبی از کارت‌های مختلف است و بازیکنان باید با استفاده از کارت‌های مناسب بتوانند شیوه‌های هجومی و دفاعی مناسب اتخاذ کنند. در صفحه بازی ساختمان اصلی وجود دارد که شامل یک قلعه و دو برج محافظ است. بازیکنان برای این که بتوانند در این بازی به پیروزی دست پیدا کنند باید قلعه حریف را نابود کنند. با افزایش سطح بازیکنان قدرت پادشاه بازی نیز افزایش پیدا می‌کند.

در بازی کلش رویال پادشاه دارای 4 احساس اصلی رضایت، شادی، ناراحتی و خشم است که هر کدام می‌تواند بسیار جالب توجه باشد. بر روی قلعه بازی شاه قرار دارد که مجهز به یک توپ است که به صورت عادی اختیاری از خود ندارد. زمانی که برج‌های بازی تخریب شود شاه بازی از خود واکنش نشان می‌دهد و برای دفاع از خود توپ‌های مختلفی به سمت حریف شلیک می‌کند. محدوده در نظر گرفته شده برای دفاع از شاه حدود 8 خانه است.

نحوه استفاده صحیح از کارت‌های بازی کلش رویال

با توجه به بررسی‌های انجام شده 48 کارت اصلی در بازی وجود دارد که با ارائه به‌روزرسانی‌های مختلف، این آمار در حال افزایش است. بازیکنان می‌توانند در هر نبرد 8 کارت مختلف را انتخاب کنند. برای این که بازیکنان بتوانند در بازی کلش رویال به موفقیت برسند بهتر است ترکیب کارت‌های خود را به صورت زمینی و هوایی انتخاب کنند. از 48 کارت موجود در بازی، 28 کارت مربوط به کارت‌های افراد جنگجو است و 10 عدد آن در زمینه کارت جادو است. ده کارت باقی مانده مربوط به ساختمان‌های بازی است که قطعاً در آپدیت‌های بعدی افزایش خواهد یافت.

هر کدام از کارت‌های بازی دارای اکسیر مشخص است و بازیکنان برای انتخاب آن کارت در بازی باید اکسیر مورد نیاز کارت را داشته باشند. نوار اکسیر در نبرد بازی دارای اهمیت است و بازیکنان باید مدیریت مناسبی بر روی آن داشته باشند. پادشاه بازی نیز بدون توجه به اکسیر بازی می‌تواند در زمان تعیین شده توپ‌های مختلفی را سمت دشمنان پرتاب کند. در بازی کلش رویال وجود صندوق‌های مختلفی که پس از بازی ارائه می‌شود این امکان را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند سطح خود را در بازی افزایش دهند.

بازیکنان بازی کلش رویال می‌توانند با خرید جم، سرعت پیشرفت خود را در بازی افزایش دهند. خرید جم به عنوان یکی از راه‌های بهبود وضعیت بازیکنان در بازی است که قادر خواهند بود صندوقچه‌های مختلفی را باز کنند. وجود آیتم‌های مختلف موجود در صندوقچه برای پیشرفت بازیکنان ضروری است. شما می توانید با مراجعه به سایت ایران موجو می توانید جم بازی Clash Royale را خریداری کنید.

نحوه استفاده صحیح از کارت‌های بازی کلش رویال

سخن پایانی

بازی کلش رویال به عنوان یک بازی استراتژیک از کمپانی سوپرسل است که در این بازی بازیکنان با استفاده از مکانیزهای مختلف می‌توانند به پیروزی دست پیدا کنند. در ساختمان اصلی بازی پادشاه وجود دارد که دارای 4 احساس مختلف است. پادشاه زمانی که برج‌های بازی نابود شوند می‌تواند در محدوده مشخص شده از خود دفاع کند. زمانی که قلعه اصلی بازی نابود شود، بازیکن بازنده بازی است و باید نبرد دیگری را آغاز کند.

اگر از علاقه‌مندان بازی استراتژیک هستید و می‌خواهید با استفاده از یک گیم پلی منحصر به فرد یک بازی کاملاً ایده آل را تجربه کنید بهتر است همین حالا به جمع بازیکنان بازی کلش رویال بپیوندید. این بازی دارای حالت‌های مختلف برای نبرد است که به صورت گروهی و انفرادی قابل بازی است. اگر می‌خواهید پیشرفت خود را در بازی افزایش دهید بهتر است به خرید جم اقدام کنید. برای آموزش های بیشتر با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. مبینا احمدی می گوید

  سلام دوستان درباره این احساس پادشاه یه توضیحی میدین ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی در بازی کلش رویال پادشاه دارای ۴ احساس اصلی رضایت، شادی، ناراحتی و خشم است که هر کدام می‌تواند بسیار جالب توجه باشد

 2. علیرضا میرزایی می گوید

  سلام خسته نباشید داستان این کارت ها تو بازی چیه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   ۴۸ کارت اصلی در بازی وجود دارد که با ارائه به‌روزرسانی‌های مختلف، این آمار در حال افزایش است. بازیکنان می‌توانند در هر نبرد ۸ کارت مختلف را انتخاب کنند. برای این که بازیکنان بتوانند در بازی کلش رویال به موفقیت برسند بهتر است ترکیب کارت‌های خود را به صورت زمینی و هوایی انتخاب کنند. از ۴۸ کارت موجود در بازی، ۲۸ کارت مربوط به کارت‌های افراد جنگجو است و ۱۰ عدد آن در زمینه کارت جادو است. ده کارت باقی مانده مربوط به ساختمان‌های بازی است که قطعاً در آپدیت‌های بعدی افزایش خواهد یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.