AD

معرفی سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر

0 340

وسیله های نقلیه  Free Fire برای سریع تر جا به جا شدن استفاده می شوند. اما سرعت و شتاب آن ها متفاوت است برای همین ما در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو تصمیم گرفتیم تا سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر را به شما معرفی کنیم تا شما سریع تر جا به جا شوید.

سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر (Free Fire) که شما باید بشناسید

وسیله های نقلیه جزئی جدا ناپذیر از بازی های نبرد رویال می باشند و فری فایر نیز مانند بازی های دیگر نبرد رویال از این قاعده پیروی می کند. وسیله های نقلیه ابزاری هستند که شما می توانید با استفاده از آن ها سریع تر جا به جا شوید، علاوه بر این موضوع جابجایی با آن ها ایمن تر است. شما در هنگام حرکت با این مشایشن ها می توانید با یک ضربه دشمن های خود را بدون هیچ نیازی به هدف گیری بکشید. در این پست ما می خواهیم سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: همه چیز درباره شخصیت جدید Sverr فری فایر

سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر:جیپ (Jeep)

سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر:جیپ (Jeep)

HP: ۵۰۰

شتاب: ۲۹۰۰

کنترل: ۱۵

سرعت:۴۰

این ماشین یکی از گزینه های محبوب در بازی به خاطر قوی بودن و توانایی حمل کل تیم است. البته جیپ نسبت به چهار وسیله های نقلیه فری فایر کند می باشید و حداکثر سرعت آن ۴۰ است. با این حال نسبت به کل وسیله های نقلیه فری فایر شتاب خوبی دارد. در کل می توان گفت که جیپ برای مناطق بد طراحی شده است.

سریع ترین وسیله های نقلیه بازی Free Fire: امیون هیولا

سریع ترین وسیله های نقلیه بازی Free Fire: امیون هیولا

HP: ۸۰۰

شتاب: ۸۰۰۰

کنترل: ۱۵

سرعت: ۴۵

این ماشین یکی از منحصر به فرد ترین وسیله های نقلیه فری فایر است. کامیون هیولا دارای زره پوش قوی با جان بالا است، علاوه بر این ها شتاب بالایی نیز دارد. در زمین های بد نیز می توان گفت این ماشین بهتر از جیپ است. سرعت حداکثر کامیون هیولا نیز ۴۵ است که کمی بیشتر از جیپ است.

سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر: ۳.کامیون پیکاپ (وانت)

سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر: ۳.کامیون پیکاپ (وانت)

HP: ۴۰۰

شتاب: ۲۱۰۰

کنترل: ۱۲

سرعت: ۵۵

وانت با وجود این که سرعت حداکثر بیشتری نسبت به دو ماشین قبلی دارد، شتاب آن بسیار کمتر است. این بدان معنی است که پیکاپ به زمان بیشتری برای رسیدن به سرعت حداکثر سرعت نیاز دارد. به همین دلیل است که در بین وسیله های نقلیه فری فایر طرفدار های کمی دارد. دلیل آن هم مشخص است، چون در برخی مواقع شتاب بسیار مهم تر از سرعت است.

سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر:موتور سیکلت

سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر:موتور سیکلت

HP: ۳۰۰

شتاب: ۱۵۰۰

کنترل: ۴۰

سرعت: ۶۰

موتور سیکلت دارای سرعت حداکثر ۶۰ و شتاب ۱۵۰۰ می باشد. به طور کلی در رسیدن به سرعت حداکثر از پیکاپ نیز ضعیف تر است، شما برای این که بتوانید با موتور سیکلت به سرعت حداکثر برسید باید بیشتر رانندگی کنید. امتیاز کنترل این مورد از وسیله های نقلیه بسیار خوب است. بدترین نقطه ضعف موتور سیکلت این است که شما در هنگام رانندگی با آن به طور کامل محافظت نشده اید.

سریع ترین وسیله های نقلیه بازی Free Fire: ماشین های اسپورت

HP: ۴۰۰

شتاب: ۴۶۰۰

کنترل: ۲۰

سرعت: ۸۰

ماشین های اسپورت دارای بیشینه سرعت ۸۰ و شتاب ۴۶۰۰ می باشند. ماشین های اسپورت بهترین وسیله هایی نقلیه فری فایر برای زدن به سایر بازیکن ها و جا به جا شدن می باشند. فقط در زمین های عجیب و غریب باید مراقب باشید. زیرا کنترل کردن ماشین های اسپورت بسیار سخت است.

برای اطلاع از تازه ترین خبرهای بازی فری فایر شما می توانید با بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.