معرفی لیست برنامه های مسدود شده از بازی فری فایر

0 1,577

در این مطلب از سایت ایموجو می خواهیم برنامه های مسدود شده از فری فایر را به شما معرفی کنیم. البته سیستم ضد تقلب فری فایر به طور مرتب در حال به روز رسانی می باشد و ممکن است که چند برنامه به این برنامه ها اضافه شده باشد. پس بهتر است که در کل از برنامه های شخص ثالث استفاده نکنید تا درگیر مسدودیت اکانت خود نشوید.

برنامه های مسدود شده از فری فایر که بازیکن ها باید آن ها را بشناسند

همراه با محبوبیت Free Fire، پدیدار شدن برنامه ها و ابزارهای هک که بازیکن ها می توانند با آن تقلب کنند و شانس بیشتری برای پیروزی در بازی به دست بیاورند، بیشتر شده است. مثل این که استفاده از برنامه های شخص ثالث برای تعامل در بازی و داشتن ویژگی ها و امتیازات نا عادلانه، نقض مقررات و شرایط رو به رشد است. به گفته گارنا این دلیلی است که هر هفته تعداد زیادی از بازیکن ها مسدود می شوند. در این پست می خواهیم برنامه های مسدود شده از Free Fire را معرفی کنیم. پس بیایید برنامه های مسدود شده ر را بشناسیم، تا بازیکن ها اکانت خود را به راحتی از دست ندهند.

همچنین بخوانید: ۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن به طور هم زمان

برنامه های مسدود شده از Free Fire: برنامه های شخص ثالث و APK

به طور کلی، برنامه های شخص ثالث غیر مجاز نرم افزار هایی هستند که با شکستن اقدامات امنیتی توسعه یافته توسط گارنا، پرونده های APK فری فایر را باز می کنند. با این کار آن ها می توانند بخشی یا کل خدمات را هک می کنند. مهم نیست که برنامه سوم شخص غیر قانونی است یا خیر، اما احتمال این که در برنامه های بن شده از فری فایر باشد، زیاد می باشد.

بسیاری از بازیکن ها حتی در صورت عدم تمایل به هک یا تقلب در بازی، از برنامه های مسدود شده از Free Fire استفاده می کنند و این باعث مسدود شدن حساب آن ها می شود. با این حال استفاده از یک برنامه غیر مجاز برای بهبود سرعت تیراندازی، نشان دادن پشت جسم ها و دسترسی به سرور بازی ممنوع می باشد و شما باید از آن ها دوری کنید.

با این حال توجه داشته باشید که تمامی برنامه های شخص ثالث که سعی در تغییر در بازی دارند، برنامه های بن شده از فری فایر می باشند. برای جلوگیری از استفاده برنامه های مسدود شده از فری فایر در این جا لبیستی می باشد که رایج ترین برنامه های مسدود شده از Free Fire در آن می باشد.

برنامه های مسدود شده از بازی فری فایر: برنامه های شخص ثالث و APK

لیست برنامه های مسدود شده از بازی فری فایر

۱.فری فایر لایت

۲.وی پی ان

۳. ابزار گرافیک HD

۴. ابزار GFX- بدون بن و بدون لگ

۵. ابزار GFX- فری فایر Booster

۶. ابزار GFX- همه ی APK ها

۷. Gamer Booster

۸. Gamer Box

۹. FlashDog

۱۰. Game Guardian

۱۱. Mod Vip

لیست برنامه های مسدود شده از بازی فری فایر

لطفا توجه داشته باشید که این ها تنها برخی از نمونه های قابل توجه هستند و لیست طولانی از برنامه های بن شده از فری فایر وجود دارد. از آن جایی که سیستم ضد تقلب فری فایر به طور مرتب به روز رسانی می شود، این برنامه ها را شناسایی می کنند. حتی برنامه هایی که ادعا می کنند جدید و ایمن هستند امکان دارد روزی در لیست برنامه های مسدود شده از فری فایر قرار بگیرند.

در صورت کشف برنامه های دیگری که از آن ها برای هک فری فایر استفاده می شود، به ما اطلاع دهید تا بتوانیم آن ها را در جامعه به اشتراک بگذاریم و به همه کمک کنیم که از خطر مسدود شدن اکانت خود جلوگیری کنند. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی فری فایر می توانید به بخش اخبار بازی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.