AD

۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن به طور هم زمان

2 1,350

در بعضی مواقع دشمن ها هم تیمی های شما را می کشند و شما به تنهایی مجبور هستید تا با دشمن ها بجنگید. پس برای مقابله کردن با آن ها لازم است ترفند های مقابله با دو نفر به طور هم زمان در بازی فری فایر را یاد بگیرید. پس با ما در رسانه بازی موبایل ایموجو باشید تا ۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن به طور هم زمان را یاد بگیرید. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

معرفی ۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن به طور هم زمان

در برخی از زمان ها شما تنها شخصی می باشید که در تیم زنده می ماند و وظیفه دارد تا تیم را به پیروزی برساند. درست است که این کار خیلی سخت است، اما غیر ممکن نیست. به خصوص زمانی که ترفندهای مقابله با دو نفر به طور هم زمان در بازی فری فایر را بلد باشید.

پس بیایید ۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن به طور هم زمان را بررسی کنیم.

۵ ترفند Free Fire برای جنگیدن با دو دشمن: استفاده از هدفون

یکی از ترفند های مقابله با دو نفر به طور هم زمان در بازی فری فایر استفاده از هدفون می باشد. داشتن یک هدفون خوب مانند داشتن چشم در پشت سر خود است. هنگامی که به گوش دادن سر نخ ها عادت کنید. می توانید خطر را تشخیص دهید. اگر بدانید که مخالف های شما از کجا می آیند، به راحتی می توانید آماده شوید و حتی برای آن ها کمین کنید.

۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن: مین گذاری

یکی از ۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن به طور هم زمان مین گذاری می باشد. هنگامی که ۲ نفر از آن ها تلاش می کنند تا شما را بکشند، یک روش بسیار مناسب است و شما می توانید از آن استفاده کنید. شما می توانید آن ها را به داخل خانه ای که در آن مین گذاری کرده اید بکشید. به این ترفند استفاده از نقطه ضعف دشمن می گویند. بعد از مین گذاری فقط کافی است صبر کنید تا دشمن ها به دام شما بیافتند.

نارنجک ها نیز برای از بین بردن دشمن ها بدون نشان دادن خودتان سلاح خوبی است. فقط حواستان باشد که نارنجک را چه زمانی پرتاب کنید تا آن ها از دست شما فرار نکنند.

۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن
۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن

۵ ترفند Free Fire برای جنگیدن با دو دشمن: آن ها را یک به یک بکشید

یکی دیگر از ترفند های مقابله با دو نفر به طور هم زمان در بازی فری فایر این است که آن ها را تک تک بکشید. هنگامی که دوست دشمن شما برای کمک به او فرار می کند، بهترین زمانی است که شما می توانید آن ها را بکشید. سعی کنید از این فرصت استفاده کنید و آن ها را تک تک بکشید.

همچنین بخوانید: پنج ترفند استفاده درست از فلیر گان در بازی پابجی موبایل

۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن: حواستان به پشت خود باشد

یکی از ۵ ترفند Free Fire برای جنگیدن با دو دشمن به طور هم زمان جمع بودن حواس می باشد. شما باید به پشت خود نیز توجه کنید. بسیاری از بازیکن ها بیش از حد بر دشمن جلوی خود تمرکز می کنند و پشت سر خودشان را فراموش می کنند. از آن جایی که هم تیمی های شما مرده اند و شما تنها می باشید، همیشه باید از پیرامون خود اطلاع داشته باشید. یک احتمال زیاد وجود دارد که یکی از آن ه سعی کند دور بزند و از پشت به شما شلیک کند. هنگامی که در حال بهبود یا بارگیری مجدد می باشید، بهتر است که به اطراف خود نگاه بیاندازید.

همچنین زمانی که آن ها M82B دارند سعی کنید که دو Gloo Wall ذخیره کنید تا در صورت تخریب Gloo Wall بتوانید یکی دیگر ایجاد کنید.

۵ ترفند Free Fire برای جنگیدن با دو دشمن: با استراتژی بازی کنید

آخرین مورد از ترفندهای مقابله با دو نفر به طور هم زمان در بازی فری فایر این است که برای خود یک استراتژی تعریف کنید. وقتی شما در چنین وضعیت بدی قرار دارید، دوری کردن از رویارویی های مستقیم عاقلانه تر است. شما باید سعی کنید که حرکت های هوشمندانه انجام دهید. کار های زیادی است که شما می توانید انجام دهید به طور مثال می توانید مکان خود را به طور مداوم تغییر دهید یا از Gloo Wall برای محافظت از خود استفاده کنید و از زوایای مختلف حمله کنید. شما سعی کنید که غیر قابل پیش بینی باشید تا دشمن ها نتوانند حرکت بعدی شما را حدس بزنند. برای آموزش و یادگیری دیگر ترفندهای بازی فری فایر با ما در بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

شما برای ما از ۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن بنویسید

۵ ترفند فری فایر برای جنگیدن با دو دشمن را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. نارین می گوید

    واقعا این ۵ ترفند خیلی خیلی عالی بود و من در بازی کلییی نابغه ی باور نکردنی شدم .خخخ خیلی خوشحالم واقعا مرسی ،،چون من در بازی خیلیی تعصب دارم و اگه برد با من نباشه به شدت عصبانی میشم

  2. پانیز می گوید

    من یکی از این پنج ترفند رو بلد بودم ولی چهار تای دیگه ش اصلا به ذهنم هم خطور نمیکرد ممنون از مقاله ی عالیتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.