AD

پنج ترفند استفاده درست از فلیر گان در بازی پابجی موبایل

0 340

برای کسب موفقیت بیشتر و افزایش شانس پیروزی در بازی پابجی موبایل، شناخت ترفندهای استفاده از آیتم‌های بازی می‌تواند تعیین کننده باشد. افرادی که به صورت حرفه‌ای پابجی موبایل را بازی می‌کنند می‌دانند که استفاده درست از فیلر گان می‌تواند در تعیین برنده مؤثر باشد. با توجه به اهمیت آشنایی با آیتم‌های مخصوص بازی، ترفند استفاده درست از فلیر گان در ادامه مطلب قرار گرفته است.

آپدیت‌های اخیر صورت گرفته در بازی پابجی موبایل باعث ایجاد قابلیت رقابتی بین بازیکنان شده است. در به‌روزرسانی فصل 13 بازی پابجی موبایل، امکانات و ویژگی‌های منحصر به فردی به بازی افزوده شده است که یکی از آن‌ها استفاده از فلیر گان است. اگر می‌خواهید پنج ترفند استفاده درست از فلیر گان در بازی پابجی موبایل را فرا بگیرید بهتر است تا پایان این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو ما را همراهی کنید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: بهترین نکات و ترفندها برای دراپ های پابجی موبایل

ترفندهای استفاده از فلیر گان در بازی پابجی موبایل

نحوه بازی شما در بازی‌های رقابتی نظیر پابجی موبایل که به عنوان یک بازی مولتی پلتفرم در سبک بتل رویال است می‌تواند تعیین کننده بازی باشد. اگر به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای بتوانید از ابزارهای بازی نظیر flare gun به درستی استفاده کنید می‌توانید شانس موفقیت خود را در نبرد افزایش دهید. شناخت ترفند استفاده درست از فلیر گان دارای اهمیت است و برای افزایش شانس موفقیت در بازی مؤثر است. ترفند‌های استفاده درست از فلیر گان به شرح زیر است:

آگاهی نسبت به محیط بازی

برای این که بتوانید تأثیرگذاری فلیر گان را در بازی افزایش دهید بهتر است در یک موقعیت کامل ایده آل از این ابزار کاربردی استفاده کنید. به صورت معمول زمانی که فضای کافی در اختیار دارید می‌توانید از فلیر گان برای از بین بردن رقبا استفاده کنید.

مکان مناسب برای استفاده از فلیر گان در بازی PUBG Mobile

استفاده از یک مکان مناسب برای افزایش اثربخشی سلاح‌های کشنده بسیار تعیین کننده است. برای این که بتوانید تأثیرگذاری فلیر گان را افزایش دهید باید به مکان استفاده آن توجه کنید. ترفند استفاده درست از فلیر گان می‌تواند شانس موفقیت در بازی را افزایش دهد. در صورتی که بتوانید دشمن را به موقع از پای در بیاورید، قادر خواهید بود از منابع وی برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.

ترفندهای استفاده درست از فلیر گان در بازی پابجی موبایل

فریب حریفان و استفاده از فلیر گان در بازی پابجی

یکی از کاربردهای جالب سلاح فلیر گان فریب حریفان است که می‌تواند نابود کنندگی حریفان را افزایش دهد. بازیکنان حرفه‌ای با فعال کردن فلیر گان در یک منطقه وسیع، به پناهگاه رفته و منتظر ورود دشمن به آن منطقه می‌مانند. استفاده از پوشش‌های مخفی و مشاهده موقعیت بازی به بازیکن کمک می‌کند تا به محض ورود دشمن به منطقه محافظت شده به صورت ناگهانی از فلیر گان استفاده کند. شاید بتوان گفت یکی از کاربردی‌ترین ترفند استفاده درست از فلیر گان بدین صورت است که شما بتوانید دشمنان خود را در مدت زمان کوتاهی غافلگیر کنید.

زمانی که بتوانید با فریب حریفان، دشمنان را از سر راه خود بردارید قادر خواهید بود تا تمام منابع را از آنِ خود کنید که این امر در یک بازی بتل رویال بسیار خوشایند است.

سنجیدن موقعیت خود در بازی پابجی موبایل

اگر بدون برنامه ریزی دقیق و توجه به موقعیت بازی بخواهید از این اسلحه کاربردی استفاده کنید قطعاً نمی‌توانید به موفقیت برسید. به‌کارگیری ترفند استفاده درست از فلیر گان در نابودی وسیع دشمنان اهمیت دارد چرا که این اسلحه به عنوان یک سلاح خطرناک شناخته شده و می‌تواند باعث آتش سوزی شود. موقعیت سنجی نقشه می‌تواند به بازیکن این اطمینان را بدهد که در زمان استفاده از فلیر گان بیشترین بهره را ببرد.

بازیکنان پابجی موبایل می‌توانند با استفاده از قابلیت فلیر گان مسیر دشمنان را مسدود کنند و برای باز کردن جعبه‌های فرود آمده از این قابلیت استفاده کنند. یک بازیکن حرفه‌ای به صورت دقیق موقعیت بازی را سنجیده، سپس نسبت به استفاده از آیتم‌های ویژه اقدام می‌کند.

زمان استفاده از فلیر گان در بازی پابجی

شاید نتوان زمان دقیقی برای استفاده از اسلحه فلیر گان در نظر گرفت و باید به موقعیت بازی توجه کرد اما اگر بخواهید در زمان پایان بازی، از این سلاح کشنده استفاده کنید باید به مهارت خود تکیه کنید تا بتوانید با استراتژی مناسب دشمنان را نابود از بین ببرید.

جمع بندی

زمانی که در رقابت آنلاین با بازیکنان مختلف به رقابت می‌پردازید باید نحوه استفاده از ابزارهای انتخاب شده را داشته باشید. هر چه توان به کارگیری ایده‌های ذهنی خود را در حین بازی بهتر پیاده سازی کنید، نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد. یکی از سلاح‌های مورد استفاده در بازی پابجی موبایل فلیر گان است. ما در این مقاله سعی کردیم تا در مورد پنج ترفند استفاده درست از فلیر گان در بازی PUBG Mobile مطالب جالب توجهی را قرار دهیم.

اگر از طرفداران بازی پابجی موبایل هستید و می‌خواهید ضریب تأثیرگذاری این سلاح کشنده را افزایش دهید بهتر است به ترفندهای گفته شده در بالا توجه کنید. برای آموزش ترفندهای بیشتر بازی با بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.