AD

معرفی و تاریخ انتشار بتل ریلمز بزرگ ‌ترین مسابقه 3 Warcraft

3 296

خیلی منطقی نیست که بگوییم بازی وارکرفت 3 در زمین بتل ریلمز حاصل شد زیرا ژانر RTS در همان روزهای جدی کاملاً تازه به نظر می‌رسد؛ و اگر شما جز گیمرهای قدیمی هستید که به دنبال دلتنگی عناوین کلاسیک هستید، این یک خبر خوب برای شما است. بتل ریلمز به‌زودی باز می گردد. با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاع لازم را در مورد این خبر به دست آورید.

معرفی بتل ریلمز 

بازگرداندن بازی کلاسیک و استراتژیک وارکرفت 3 که قبل از آن برای یک کامپیوتر مدرن می شد لذت برد،اما بتل ریلمز آن را تغییر داد.

وقتی صحبت از بازی های کلاسیک استراتژیک در زمان واقعی خودش می‌شود، ممکن است بلافاصله بازی وارکرفت 3 از شرکت بلیزراد روبه رو شوید. با این حال، شاید نباید گفت که وارکرفت 3 به تنهایی پرداخت های زیادی روی آن شده است ، بلکه برای جل. گیری از برجسته ترین بازی سبک RTS که در سال 2001 عرضه شد، بتل ریلمز مجبور به راه اندازی چندین ماه تا سال در سال 200 شود.

همچنین بخوانید: بازی وارکرافت ۳ ریفورجد یک شکست تجاری

تفاوت با وارکرفت 3

خیلی منطقی نیست که بگوییم بازی وارکرفت 3 در زمین بتل ریلمز حاصل شد زیرا ژانر RTS در همان روزهای جدی کاملاً تازه به نظر می‌رسد؛ و اگر شما جز گیمرهای قدیمی هستید که به دنبال دلتنگی عناوین کلاسیک هستید، این یک خبر خوب برای شما است. بتل ریلمز به ‌زودی باز می گردد.

توسعه دهند Ed Del Castillo این را به طور دقیق با پیش نمایشی از مدت ها قبل در سال 2015 اعلام کرده بود. با این حال، نه اینکه اکنون سرانجام نگاه های واضح تری به راه اندازی مجدد بازی داشته باشیم و اما قبل از ورود به جزئیات، شما را دعوت می کنیم که اول تریلر نسخه بازسازی شده را حتماً ببینید.

مروری بر بتل ریملز

تاجای که حتی کارکنان شرکت بلیزارد گفته اند بتل ریلمز به نسخه فعلی وارکرفت 3 تطابق بهتری دارد، از می توانید از قبل انتطار این را داشته باشید که نسخه راه اندازی مجدد چقدر خواهد بود؛ اما اگر در صنعت بازی تازه وارد هستید و هنوز چیزی در مورد این بازی نشنیده‌اید، در اینجا یک مختصر از بازی مشاهده می کنید.

بتل ریلمز یک بازی سبک RTS با مفهوم منحصر به فرد خود است که از فیلم های کونگ فو و افسانها ی های شرق آسیا الهام گرفته است. شما می توانید انتظارات زیادی از ارزش‌های آسیای را در این بازی داشته باشید مانند Yin and Yang، Ninja، Monk یا Zen Masters.

نقطه شروع بازی Battle Realms

از نقطه آغاز یک دهکده کوچک، شما با کارگران خود در اینجا بازی را هدایت می کنید تا آن را به یک قبیله قدرتمند از انواع مبارزان ترسناک تبدیل کنید. برای انجام این کار، شما باید کارگران خود را جمع آوری کرده و به سمت منابع بفرستید و از آن‌ها برای تربیت دهقان خود و سربازان خشن با نیروهای محاصره شده استفاده کنید. مدیریت خرد در این بازی همه جا نیست، بنابراین نباید زیاد نگران باشید.

با این حال، این زیاد متوسط نیست، زیرا بتل ریلمز یکی از عجیب ترین نیروهای درحال توسعه مکانیک در صنعت را دارد. بلافاصله بعد از قفس روی پای خودشان نمی‌ایستند، زیرا اول روی پای خود را می‌روند. وظیفه شما تین است که آن‌ها را هدایت کنید تا اسب‌های اهلی را به دست آورند و سپس آن‌ها را به اسطبل می‌برند.

اکنون که قبلاً پایه اولیه را بالا بیاورید، بالاخره می توانید به سربازان خود اجازه دهید با اسب‌های جنگی خود سوار شوند و همچنین تجهیزات لازم برای جنگ را به آن‌ها بدهند. پس از آماده شدن با به روزرسانی های قدرتمند، آن‌ها را به مناطق دشمنان خود بازکنید.

صحبت از نبردها، سواره نظام شما در زمانی که ایستاده اید نیز عملکرد متفاوتی خواهد داشت. به طور خاص، اگر در زمین مرتفع باشید، نیروهای شما خسارت بیشتری خواهد دید و اگر در موقعیت نامساعدی قرار داشته باشید، می توانید به ارتش خود دستور دهید که پشت درختان پنهان شود تا دشمنانتان را مجبور به نزدیک شدن کنید.

نقطه شروع بازی Battle Realms

سایر ویژگی ها و تاریخ انتشار Battle Realms

با این نسخه مجدد، شرکت توسعه دهنده قصد دارد بتل ریلمز را برای کامپیوتر شخصی به روز و مدرن و با حداکثر رزولوشن پشتیبانی شده تا حداکثر 1600 x 1200 افزایش دهد. علاوه بر این، تنها گسترش بازی Winter of the Wolf که در سال 2002 برای روایت داستان Wolf Clan به بازار عرضه می شود نیز با این نسخه تلفیق خواهد شد.

سایر ویژگی ها و تاریخ انتشار Battle Realms

نسخه دسترسی سریع بازی بتل ریلمز از تاریخ 3 دسامبر در استیم در دسترس خواهد بود و به احتمال زیاد با تقریباً یک سطح کامل با نسخه سال 2001 در آنجا قرار می‌گیرد. در این مرحله اولیه در این مرحله اولیه حالت مبارزات تک نفره و همچنین حالت چند نفره 2v2 وجود دارد.

حتی بهترین عنوان توسعه دهنده یعنی Ed Del Castillo فقط این نسخه را دست رسی سریع را با نیمی از قیمتی که بازی کامل در هنگام راه اندازی است، در اسیتم (Steam) فروخت، بنابراین نمی‌توانید این فرصت را از دست بدهید.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز دنیا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
  1. میلاد می گوید

    من عاشق این دسته از بازی ها هستم و دم به دقیقه این بازی ها رومیکنم .دوماه پیش چشمم تارومار میدید به پزشک مراجعه کردم گفت که بخاطر کار زیاد با سیستم بوده و از اون موقع کمتر بازی میکنم

  2. مهیار می گوید

    مسابقه ی بتل ریلمز خیلی خیلی خیلی هیجانی هستش و تا جایی که بدونم پرطرفدار هم هستش .من خودم مدتی بازی میکردم کلا فکر و ذکرم شده بود اون بازی .کم کم ترکش کردم

  3. بهناز میراحمدی می گوید

    بتل ریملز رو من جدیدا شنیدم .ممنون از اینکه ما را باهاش اشنا کردین واقعا خیلی تأثی داره این سایت در پیشرفتمون در بازی وخیلی بازی رو جذاب کردین با توضیحاتتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.