AD

بازی وارکرافت 3 ریفورجد یک شکست تجاری

2 595

بازی وارکرافت 3 ریفورجد که به تازگی منتشر شده، با ین حال، به نظر می‌رسد این یک دیگر اتفاقات فاجعه بار شرکت اکتیویژن بلیزراد است. این بازی در زمان راه اندازی تقریباً غیر قابل پخش بود، یا گزارش های از خرابی های فوری برای شکست در صفحه مبارزات و مشکلات اتصال برای قسمت چند نفره برخوردار بوده است. در ادامه با مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

بازی وارکرافت 3 ریفورجد برای RTS 2003 کلاسیک یک شکست کامل بود؟

طرفداران می گویند: نسخه عرضه شده وارکرفت 3 ریفورجد کمتر از انتظارات بوده است.

بازی وارکرافت 3 ریفورجد که به تازگی منتشر شده، با این حال، به نظر می‌رسد این یک دیگر اتفاقات فاجعه بار شرکت اکتیویژن بلیزارد است. این بازی در زمان راه اندازی تقریباً غیر قابل پخش بود، یا گزارش های از خرابی های فوری برای شکست در صفحه مبارزات و مشکلات اتصال برای قسمت چند نفره برخوردار بوده است.

همچنین بخوانید: معرفی بازی هل بلید برای کنسول های مختلف

وعده های عملی نشده بازی بازی وارکرافت 3 ریفورجد

هنگامی که بازی در سال 2018 اعلام شد، شرکت بلیزارد وعده بسیاری از موارد، از به روز رسانی بصری گرفته تا تغییرات تعادل، انیمیشن دوباره، صدای اضافی، ویرایشگر جدید سفارشی و موارد دیگر در آن می‌شود اشاره کرد.

بر اساس این نسخه بازسازی شده وارکرفت 3، هر جنبه قبلی ذکر شده کاملاً کوتاه است. در مرحله اول، گرافیک های نسخه ریفورجد به نظر عجیب غریب به نظر می رسند – تقریبا آن چنان که قول داده شده بود نیست. آن‌ها هیچ دارای بازی را ارتقا نداده اند-مدل های به روز نشده با تصاویر بازسازی شده درگیر می‌شوند و یک آشفتگی را در بازی ایجاد می کنند.

تصویر غیر واقعی بازی Warcraft III: Reforged

سکانس های بریده شده و بازسازی شده در وارکرفت 3  کاملاً غیر واقعی هستند، زیرا هیچ چیزی از افشاگری Blizzcon 2018 در نسخه منتشر شده بازی گنجانده نشده است. در فیلم های این بازی می توانید تفاوت با هم مقایسه کنید.

تصویر غیر واقعی بازی Warcraft III: Reforged

مشکلات بزرگ بازی وارکرافت 3 ریفورجد

علاوه بر مسائل گرافیکی در وارکرفت 3 ، مشکلات اتصال و اشکالات، حتی در موارد حقوقی نیز وجود دارد. شرکت بلیزارد توافق نامه مجوز کاربر نهایی خودش را تغییر داده است تا به خود حق هر محتوای را که بازیکن با استفاده از ابزار نقشه های سفارشی شده ایجاد می کنند، اعطا می کند.

 درواقع این اتفاق در اتحادیه اروپا غیر قانونی است و به قسمت خاکستری قانون در بقیه جهان کشیده می‌شود. این احتمالاً برای این است که نقشه سفارشی آینده بازی دوتا (Dota) دیگر تبدیل نشود (که توسط شرکت دیگری انتخاب شده است).

اقدام غیر عادلانه بازی Warcraft III: Reforged

این یک اقدام علیه  کاربران است، زیرا هر کسی که ایده خوبی برای بازی ویدئویی داشته باشد مانند Blizzard همانند طاعون از آن خودداری می کند؛ و این سال 2003 اتفاق نیفتاده است، زیرا بسیاری از ابزارهای بازی ماندند Unity و Unreal در دسترس هستند. به طور کلی برنامه نویسان مجبور نیستند به ابزارهایی اعتماد کنند که نمی‌توانند مالکیت کامل آن‌ها را به دست آورند.

 این احتمال وجود دارد که صحنه سفارشی این بازی، شبیه Starcraft 2’s، فقط از بین می‌رود. برای دریافت تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی های روز دنیا کافی است به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. داوود می گوید

    من این بازیو دانلود کرده بودم قبلا ولی خیلی مزخرف بود هیچ وقت نصبش نکنید اصلا متصل نمیشد و بازیش فیلتر شده بود واسه همین بهتون پیشنهاد نمیکنم

  2. پرستو می گوید

    این بازی درسته شکست تجاری هستش اسمش ولی برعکس اسمش خیلی لذت بخش بوده و خیلی چیزا یاد خواهید گرفت بهتون توصیه میکنم امتحان کنید چون پشیمون نمیشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.