AD

راهنمای گام به گام دانلود بازی فورتنایت برای رایانه شخصی

0 395

علاوه بر پابجی، بازیکنان اطلاعات زیادی در مورد بتل رویال به غیر از این بازی می خواهند. در یک کلام، بازیکنان می خواهند با دستگاه های مختلف مانند تلفن همراه هوشمند، کنسول ها و نیز رایانه در این بتل گراند ها شرکت داشته باشند. در این مقاله از سایت ایموجو ما نکاتی را در مورد نحوه دانلود بازی فورتنایت برای رایانه شخصی به بهترین شکل به شما توضیح خواهیم داد.

راهنمای دانلود فورتنایت برای رایانه شخصی

ما در اینجا نحوه چگونگی دانلود بازی فورتنایت (Fortnite) را برای رایانه شخصی به آسان ترین روش به شما توضیح خواهیم داد.

علاوه بر پابجی، بازیکنان اطلاعات زیادی در مورد بتل رویال به غیر از این بازی می خواهند. در یک کلام، بازیکنان می خواهند با دستگاه های مختلف مانند تلفن همراه هوشمند، کنسول ها و نیز رایانه در این بتل گراند ها شرکت داشته باشند. در این مقاله ما نکاتی را در مورد نحوه دانلود فورت نایت  برای رایانه به بهترین شکل به شما توضیح خواهیم داد.

به طور کلی، شما فقط یک روش دانلود برای بازی فورت نایت  بر روی کامپیوتر خودتان دارید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش کامل محاسبه رتبه بندی در بازی دوتا ۲

شما باید به فروشگاه ایپیک گیمز دسترسی داشته باشید

به نظر می‌رسد که وقتی می خواهید چیز را برای تنظیم در این بازی انجام دهید، به موانع بزرگی برخورد کنید. در اینجا یک راهنمای کامل در مورد نحوه دانلود این بازی برای رایانه در اختیار شما قرار داده شده است. از ساخت حساب کاربری در اپیک گیمز تا دانلود و نصب بازی فورت نایت بر روی کلاینت سیستم شما. بهتر است شروع کنیم.

راهنمای دانلود Fortnite برای رایانه شخصی

نحوه دانلود بازی فورتنایت بر روی کامپیوتر 2020

  •  How To Download Fortnite On PC – Create Epic Games account
  •  How To Download Fortnite On PC – Download Epic Games Store client
  •  How To Download Fortnite On PC – Install Fortnite
  •  How To Download Fortnite On PC – Run Fortnite
  •  How to download Fortnite on PC – Adjust Fortnite settings

گام اول دانلود بازی فورتنایت – ایجاد حساب کاربری در ایپیک گیمز

اول از همه، شما باید یک حساب کاربری در Epic Games Store ایجاد کنید. این نحوه ثبت نام کاملاً بدون هزینه است؛ بنابراین نگران  چیزهای رایج که در  فضای مجازی است از قبیل  کلاه برداری نباشید. هنگام مجاز بودن لینک های فورت نایت  در سیستم های دیگر، از طریق یک سری دستورالعمل های گام به گام بر روی صفحه خود انجام خواهید داد.

مرحله 1: از طریق مرورگر اینترنت خودتان به صفحه رسمی بازی بروید.

مرحله 2: در گوشه بالا سمت راست صفحه، روی دکمه ورود به سیستم کلیک کنید.

مرحله 3: از شما در خواست می‌شود که یک حساب در اپیک گیمز ایجاد کنید. فقط دستورالعمل ها را دقیقی دنبال کنید و یک حساب برای خودتان ایجاد کنید سپس نام کاربری و کلمه عبور مشخص کرده و آن را درجایی نگاه دارید.

گام اول دانلود بازی فورتنایت – ایجاد حساب کاربری در ایپیک گیمز

گام دوم دانلود بازی Fortnite – دانلود از کلاینت فروشگاه Epic Games

پس از موفقیت و قت آن است که با اعتبار نامه شخصی وارد حساب خودتان شوید، بعد، به صفحه دانلود در صفحه وب سایت رسمی فورت نایت  بروید در کنار دکمه ورود به سیستم که در بالا آن را ذکر کردیم. در عوض می توانید از لینک دانلود در اینجا استفاده کنید.

گام دوم دانلود بازی Fortnite - دانلود از کلاینت فروشگاه Epic Games

برای نصب سرویس گیرنده Epic Games Store بر روی رایانه شخصی، طبق معمول باید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال انجام دهید، اگر می خواهید به شکل مکرر از آن استفاده کنید بهتر است که یک کلید میانبر بروی کامپیوتر خودتان ایجاد کنید.

گام سوم دانلود بازی فورتنایت – بازی را بروی رایانه خود نصب کنید

پس از نصب کامل آن بر روی کلاینت سیستم خود، باید فروشگاه Epic Games Stores پشت سر بگذارید و سپس وارد حساب کاربری خودتان شوید. شما می توانید منوی استور را در سمت چپ رابط اصلی ببینید- روی آن کلیک کنید و اسم فورت نایت  را در نوار جست وجوی آن وارد کنید و بازی را در فروشگاه آن مشاهده کنید.

گام سوم دانلود بازی فورتنایت – بازی را بروی رایانه خود نصب کنید

شاید از خودتان بپرسید که چگونه ابن بازی را به صورت رایگان بر روی رایانه شخصی خود دانلود کنم. در اینجا نحوه آموزش آن برای شما آورده شده است. برای نصب بازی، بیایید اول بازی را در کتابخانه خود اضافه کنیم و نصب بازی را در اسرع وقت انجام دهید.

گام سوم دانلود بازی فورتنایت – بازی را بروی رایانه خود نصب کنید

گاهی اوقات روند های نصب به هیچ وجه آسان و روان نیستند (به عنوان مثال، اتصال اینترنت بر روی سیستم شما ناپایدار باشد)، اما ارزش آن را دارد که یک بار دیگر منوی کتابخانه را امتحان کنید.

گام سوم دانلود بازی فورتنایت – بازی را بروی رایانه خود نصب کنید

گام چهارم دانلود بازی Fortnite – اجرای بازی

نصب بازی زمان خواهد برد زیاد حجم بازی نزدیک به 80 گیگابایت است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که شما منتظر بمانید تا مراحل را اتوماتیک طی کند. به کتابخانه خود بروید و نماد فورت نایت  را در همان منو انتخاب کنید. این بازی در عرض چند ثانیه راه اندازی می‌شود و حالا برای بازی آماده هستید.

قبل از بازی و تغییرات

قبل از پیوستن به نبرد در بازی فورت نایت ، باید تغییرات اساسی زیادی بر روی سیستم رایانه شخصی خودتان اعمال کنید که این تنظیمات خاص عملکرد و گیم پلی شما را نیز افزایش می دهد، مانند کیفیت گرافیک، کلید ها، حساسیت موس و غیره. این بسیار راحت است.

بالای منوی اصلی بروید برگه تنظیمات را پیدا کنید. می توانید برای دیدن همه منوی ها در آن را در حالت پیش نمایش بگذارید تنظیمات مورد نظر خودتان را اعمال کنید. پس از پایان کار، شما دیگر می دانید که چگونه بازی فورت نایت را بر روی رایانه شخصی دانلود کرده و فعال کنید.

اوقات خوبی را برای انجام بازی مورد علاقه خود در بتل رویال ها آرزو می‌کنیم. برای آموزش های بیشتر به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.