AD

Payload 2.0 پابجی موبایل: هر چیزی که نیاز است بدانید

4 638

یکی از حالت های پابجی موبایل که شما می توانید داخل آن تجربه ی جالبی را کسب کنید حالت Payload می باشد. Payload 2.0 پابجی موبایل به زودی منتشر خواهد شد، در این به روز رسانی شما شاهد دستاورد های جدید، سلاح های جدید و وسیله های نقلیه مجهز شده هستید که ما همه آن ها را در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو به شما معرفی خواهیم کرد.

معرفی Payload 2.0 پابجی موبایل

شرم آور است که پابجی موبایل درست در اواسط فصل به روز رسانی خود در هند مسدود شد. چند هفته پیش نسخه 1.0 پابجی موبایل با نقشه جدید ارانگل منتشر شد و برای بازیکن ها هیجان های جدید تری ایجاد کرد. اکنون به نظر می رسد که یک به روز رسانی دیگر در راه هست و حالت Payload 2.0 پابجی موبایل در حال دریافت است.

حالت Payload پابجی موبایل یکی از محبوب ترین حالت های نبرد رویال Evo ground است. این حالت پیچیده تر از حالت های دیگر پابجی موبایل می باشد و همه به دنبال شلیک راکت ها به سمت یکدیگر می باشند. نسخه اولیه این حالت در اکتبر ۲۰۱۹ منتشر شد.

همچنین بخوانید: نقشه برتر آموزشی در بازی کانتر گلوبال افنسیو

 Payload 2.0 PUBG Mobile: وسیله های نقلیه مسلح شده اند

وسیله های نقلیه در نسخه ۲ Payload پابجی موبایل به طور کامل مسلح هستند، شما می توانید جای این که برای شلیک از آن خارج شوید، با یک وسیله نقلیه به تنهایی حرکت کنید و هم زمان شلیک کنید. تمام وسیله های نقلیه ۴ چرخ به دو تیر انداز که در جلوی آن ها نصب شده است، دسترسی دارند، در حالی که این سلاح ها برد کمی دارند، می توانند آسیب زیادی را به دشمن ها برسانند. این تیر انداز ها در آب نیز برای عقب راندن ماشین می توانند استفاده شود.

Payload 2.0 پابجی موبایل: وسیله های نقلیه مسلح شده اند

به طور کلی تیر انداز ها مخصوص وسایل نقلیه در مقابل وسیله های نقلیه دیگر در داخل جنگ ها می باشد. به دلیل برد کم آن ها در مقایسه با یک دشمن عادی بسیار بی فایده است به طوری که اگر در نزدیک باشید می توانید با ماشین به دشمنان بزنید. سلاح سنگین دوم نیز روی صندلی مسافر می باشد، این سلاح یک مسلسل ماشینی یا دستی است.

Payload 2.0 پابجی موبایل: آیتم های جدید

رادار قابل حمل: رادار قابل حمل یکی از آیتم های جدید حالت Payload پابجی موبایل است. این موارد را می توان در هر مکان استفاده کرد، این رادار ها منطقه را اسکن می کنند و تمام وسیله های نقلیه مجاور را به کاربر نشان می دهند.

کنترل کننده پهپاد: یکی دیگر از ایتم های جدید Payload 2.0 پابجی موبایل، هواپیمای بدون سرنشین مجهز به پرتاب موشک که در اطراف نقشه پرواز می کند، می باشد. پس از آن بازیکن ها می توانند موشک های خود را برای شلیک به دشمن فعال کنند.

لباس بمب سومین مورد از آیتم های جدید حالت Payload پابجی موبایل است که برای جلوگیری از آسیب انفجار استفاده می شود.

PUBG Mobile Payload 2.0: سلاح های سنگین جدید

اولین سلاح جدید Payload 2.0 پابجی موبایل AT4 Guided Missile می باشد، موشکی که روی لیزر مورد استفاده بازیکن ها قرار گرفته است و پس از پرتاب بازیکن ها می توانند لیزر را روی هر هدفی که می خواهند بزنند قرار دهند.

دومین سلاح جدید Payload 2.0 پابجی موبایل M202 four barreled rocket launcher می باشد، یک راکت انداز با چهار جای مهمات، به دلیل همین جا می تواند ۴ بار پشت سر هم شلیک کند و نیازی به بارگیری مجدد نداشته باشد. با این حال نمی تواند ۴ عدد را به طور هم زمان پرتاب کنید.

PUBG Mobile Payload 2.0: سلاح های سنگین جدید

Payload 2.0 پابجی موبایل: دستاورد های دیگر

هلیکوپتر مسلح شده: در نسخه ۲ Payload پابجی موبایل مسافران می توانند از مسلسل های جدید مجهز که روی وسیله نقلیه نصب شده اند استفاده کنند.

مورد بعدی در حالت Payload پابجی موبایل برج ارتباطات پیشرفته می اشد، شما می توانید با استفاده از این برج هم تیمی های مرده را به بازی برگردانید.

جعبه های Superweopon یکی دیگر از دستاورد های نسخه ۲ Payload پابجی موبایل می باشند که شما می توانید موارد جدید و سلاح های سنگین را از داخل این جعبه ها به دست بیاورید.

Payload 2.0 پابجی موبایل: روز انتشار

این به روز رسانی به عنوان بخش از جشنواره های اواسط پاییز چین، به احتمال زیاد در ماه اکتبر برگزار می شود. پس چاره ای جز صبر کردن نداریم.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز در دنیا می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. Rozita می گوید

  من عاشق بازی پابجی هستم ولی نمیدونم چرا نمیتونم راحت دوستامو پیدا کنم چند باریم ای دی شونو سرچ کردم چیکار باید بکنم???

 2. Mehran rasoli می گوید

  سلام دوستان حتما پابجی و دانلود کنید با دوستاتون یه تیم حرفه ای درست کنید و باهم برید جنگ و ازش لذت ببرید با هم دیگه میتونید گفت و گو تلفنی داشته باشید

 3. Mehnaz می گوید

  پابجی یکی از بازی های مورد علاقه منه مخصوصا اون کارکتر که میگه ایمم چاکت خیلیی جالبه الان شته یکی از تیکه کلام های من ایمم چاکت حتی بهتون توصیه میکنم نصب کنید

 4. Kian می گوید

  پابجی یکی از پرطرفدارترین بازی ها در روی زمین شده و به شما هم سفارش میکنم که نصب کنید و گاهی در اوقات فراغت خود این بازی رو انجام بدین و یک تیم بزرگ درست کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.